Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Miły dylemat - co wybrać?

Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Weź pensję, a potem normalny urlop?
  • Ja bym wolała, żeby mój mąż wziął tydzień wolnego :) Nawet jak nic nie robimy to jest fajnie, ale to zależy czy macie jakieś pilne wydatki.
  • Nie da się pół na pół? ;))
  • wybrałabym wolne...męża mam jak na lekarstwo ostatnio...każdy przez swój pryzmat oceni...

    wydatki są zawsze, ale jak jest co jeść to czas jest cenniejszy niż pieniądze....
  • Oj, cenna obecność męża...
  • może niech Ewa wybierze?
  • hmmm kasa...kasa...no wiadomo, że szkoda...
    ale jak by Ci został tydzień życia to wybrałbyś kasę, czy tydzień z rodziną?
  • U mnie kasa wskazana, bo mąż w domu non-stop. :-)
  • toż mówię @Savia każdy przez swój pryzmat oceni...
    ja znam tylko standard brak męża+ brak kasy...lub kasa jest + męża jak na lekarstwo....
  • toż nie przeczę Sylwia
    ankietowo odpowiadam
  • Czyli masz wybór czy spędzić ten czas miło z żoną czy jej coś kupić :)
  • Miałam ci poradzić wybierz tak jakbyś chciał żeby żona wybrała.
  • Czy to będzie pierścionek czy fajna skórzana torba, wybrałeś już?
  • Jak żona sobie radzi z ujemną liczbą torebek?
  • Może nam nawet odpali po jednej Birkin..
  • Z okazji jubileuszu w pracy mogę wybrać tydzień wolnego albo tygodniową pensję. Mam dylemat osiołka stojącego przed wyborem, owies czy siano. Co lepsze wg was?


    A Ty żony nie masz albo dzieci, dlaczego pytasz obcych ludzi co masz wybrać ?
  • To zależy ile masz urlopu, jak cały plus jakiś zeszłoroczny do wybrania to bierz kasę i zabierz żonę na jakiś miły weekend:) Albo jakąś fajną kolację, coś takiego ekstra, czego nie ma na co dzień:)
  • edytowano maj 2015
    Oczywiście saune
  • 63 tys. $
  • A ja myślałam, że w tej Szwajcarii to dobrobyt [-(
  • edytowano maj 2015
    Hermesa można już mieć za 10,5 tys $ ;)
    Chyba, że kto ma ciut drobnych więcej to i 203 tys $ :D

    Tomasz
    Pieniądze są kuszące, zwłaszcza kiedy brakuje na jakieś większe wydatki, typu remont, zakup do domu jakiegoś sprzętu, bo stary nawala etc
    Jednak to tylko sprzęty- skoro te aktualne w domu działają, albo bez cegoś potrafiliśmy się do tej pory obyć, to jednak nie sa aż tak potrzebne , remont - można robić powoli, etapami, na spokojnie
    Okazji by spędzić fajne chwile z najbliższymi można już nigdy nie nadrobić :)
  • I na ryby :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.