Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Uwaga! Niebezpieczna zabawa!

edytowano czerwiec 2015 w Ogólna
w wywoływanie ducha o imieniu Charlie.

U mnie w szkole dzieciaki bawią się w to na przerwach.... :(

Komentarz

  • Brrrr.... straszne dla mnie.
  • Dzięki za info, to jest przerażające. Chyba modlitwa o opamiętanie dla nich by się przydała. A czy u Ciebie w szkole jakoś się na to reaguje?
  • Nie przeczytałam do końca.

    Po co dają metodę krok po kroku?
  • Ergo - nie wiem, bo ja pracuję w szkole specjalnej - a bawią się w to dzieciaki z masowej (piętro niżej). Ale zamierzam porozmawiać z siostrą katechetką, albo zadzwonić do proboszcza pod którego podlegają..
  • Dzięki jutro bedę rozmawiać z córką i w szkole.
  • Dziwne że te ołówki tworzą kształt krzyża dwa
  • Jako nastolatka, słyszałam różne opowiadania koleżanek, i potem drżałam nocą ze strachu. Dlatego nigdy nie dałam się wciągać.
    Same świadectwo przyjaciółki mamy (nocą gdy słyszała różne dźwięki, drapanie zza drzwi, stukanie, itp,... ona spokojnie modliła się za dusze w czyśćcu i wszystko się uspokajało.) nie dały mi spokoju gdy noc nadchodziła i z nocą podejrzane odgłosy...
    :D
  • " Jeśli chcemy zakończyć grę musimy powiedzieć: Charlie, Charlie czy możemy przestać? Jeśli tego nie zrobimy, zostawimy duchowi otwarte drzwi do naszego domu.
    - Jeśli nie pożegnasz się z Charliem, to doświadczysz paranormalnych przeżyć, takich jak słyszenie głosów, poruszanie się przedmiotów, cienie, zły śmiech i inne - dowiadujemy się.
    "

    http://www.radiozet.pl/Rozrywka/O-tym-sie-mowi/Charlie-Charlie-Challenge-dziwna-zabawa-w-Internecie.-Na-czym-polega-00005818
  • edytowano maj 2015


    Dmuchanie, moi drodzy - dmu-cha-nie.

    Od 8:30 do końca.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.