Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

odzież dla biuściastych - biubiu

biubiu.pl moje ostatnie odkrycie- mam dość bluzek, które nie są uszyte dla kobiet z większym biustem, gdzie większy rozmiar nic nie daje, bo jest po prostu za szeroki w innych miejscach. . . nie wiem co z materiałami. kroje , owszem wyglądają super, ale średnie materiały. Pozostaje zamówić.

ktoś zamawiał może?

Komentarz

  • @Pola, teraz mam chwilę, by napisać więcej.
    Z Biubiu mam kilka bluzek, tunikę i sukienkę. Materiały ok. Piorę w pralce, suszę w suszarce, nic się nie zbiegło, nie odbarwiło. Jedyne, do czego w sumie mam zastrzeżenia to rozmiary - bluzki i sukienkę mam w rozm. 42 BB/BBB i są ok, a tunikę wzięłam 44BB/BBB i musi czekać aż schudnę (na szczęście właśnie zaczęłam chudnąć, więc pewnie jak opuszczę już szpital będzie dobra ;) ).
    Podobnie szyje Urkye.pl, od nich mam póki co tylko dwie rzeczy, w tym jedną świetnie skrojoną sukienkę, ale słabe szwy.
  • @Pola, jeszcze jedno mi się przypomniało - w przypadku długich rękawów są b. wąskie! - ręce mam proporcjonalnie grube do całej sylwetki.
  • Co to za rozmiar 42 BB/BBB ?
  • 42 w tali i ramionach z odpowiednim miejscem na mój biust ;) B trochę biustu, BB całkiem dużo biustu, BBB bardzo, bardzo dużo biustu :D
    W ubraniach dzianinowych mają B/BB, BB/BBB w tych z tkanin odpowiednio B, BB, BBB.
  • Łomatkoooo
    Myślałam, ze A, B, C, D, DD, E, F itd to wsio z tymi rozmiarami biustu.
    Zreszta sama długo żyłam w przekonaniu, ze nosze D
    Wlasnie wymieniłam- dzięki brafiterce- większość staników na 75F i o niebo lepiej sie czuje :))
    I w końcu trafiłam na porządne bardotki,
    Jednak dobrze dobrany biustonosz to sukces. Moge teraz biegać cały dzien w bardotce bez ramiączek i wsio cały czas na miejscu, nie trza stanika poprawiać
    Czemu tak późno na tak dobra kobietę trafiłam :))

    Ale mnogość rozmiarów i tak mnie przeraża :D

  • Bo Ty piszesz o rozmiarówce biustonoszy, a ja odzieżowej, symbolikę mają różną, np. Urkye ma dla mnie 42OO/OOO bądź 42 OOO, a bravissimo/pepperberry 42 R/SC bądź 42 SC. :)
  • To juz za duzo jak dla mnie :))

  • boję się trochę, że będę musiała kilka przesyłek odesłać zanim dobiorę właściwy rozmiar...
  • Ladne sukienki... Ciekawam czy dostarczają do innych krajów...
  • Do biuściastych nie należę :((
    Raczej do brzuchatych.
  • Nie ma brzubrzu.pl ;))
  • edytowano maj 2015
    :D dobra nazwa na ciuchy dla ciężarnych ;)
    Zamówiłam kiedys z tego biubiu, ale ja mam chyba "trudna figurę", bo cholery nie lezaly na mnie dobrze. Ale teraz weszlam, fajne maja te nowe kiecki, chociaz na mnie pewbie za krótkie. Jest jakieś biubiu 175+?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.