Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wózek 2 w 1

Witajcie, pewnie w innych wątkach już rozmawiałyście/liście o wózkach głęboko-spacerowych... u nas w grudniu 3 dziecko, chcemy kupić jakiś nowy wózek w cenie do max 1500 zł. Poprzednie mieliśmy używane i niestety nie damy rady nimi teraz zaradzić. Mamy jeszcze sporo czasu, ale ponieważ mieszkamy za granicą, chcielibyśmy kupić w PL, a urlop mamy na końcówkę września... Czy ktoś z Was kupował lub zna wózki np. bebetto flavio/silvia lub np. camarelo sivilla czy carrea czy cos takiego, tutek, tako? ktoś zna? moze Wasi znajomi mają? póki co oglądam filmiki na YouTubie, cóż wiecej mi pozostaje. Tutaj wózki drogie, mają kiepskie koła...

Komentarz

  • 2 w 1, największa gondola na rynku, duże, pompowane koła, ładny, nie do zdarcia, ale ciężki:
    http://www.roan.pl/#marita.html
    1190 zł, plus za super serwis.

    Generalnie - warto pod Częstochowę zajrzeć - tam zagłębie producentów wózków.
    k
  • oglądałam klasyczne, wolałabym chyba bardziej sportowy a'la x lander, żeby miały dużą budkę, podnoszony podnóżek, duży kosz na zakupy... kiedys miałam graco ultima jako spacerówkę i była świetna, ale krucha,i ani budka ani ponóżek były niezadowalające... ciekawa jestem czy będę miała czas na przystanek w Częstochowie, czy może w Warszawie jest jakiś sklep co ma duuużo modeli. Ten Camarelo widziałam ostatnio na żywo, podobno lekki... fajnie by było jakby miał plastikową gondolę. Kolezanka teraz urodziła i używa tako acoustic, no pięknie się prezentuje, ale ciężki...
  • Zobacz sobie w googlach wózki Częstochowa producent :).
    k
  • Bebetto mamy, ładny pakowny, ale ciężki i nie poręczny. Odkąd mam spacerówke xlandera , bebettowej nie użyłam ani razy.
  • oo a który masz model @uJa?? mnie sie te z tą budką wysuwana podobają
  • uJauJa
    edytowano maj 2015
    Nie wiem; )
    Szary:d z dużymi kołami wypinana gondola i z fotelikiem.
  • Miałam 2 wózki Hauck, też były nie do zdarcia. Są takie 2 w 1, ja miałam akurat spacerówki rozkładane prawie na płasko.
    k
  • te Hauck to coś jak graco, prawda?
  • image

    taki mniej więcej
    musiały być duże koła i nie skrętne
    (nie toleruję skrętnych kół)
  • ach no właśnie... to coś jak to TAKO acoustic... te sportowe mnie pociągają
  • My mamy Xa x-landera. Chwalimy sobie generalnie, choć wady też ma. Nie jest super lekki, ale też nie z tych najcięższych. Zwrotny bardzo, dobrze wykonany-nasz przeżył już troje dzieci i mu się tylko trochę ściera osłona rączki-jest pokryta czymś skóropodobnym. Gondola mogłaby być trochę większa, ale to zależy od tego, jakie kto ma duże dzieci i jak się szybko przesiadają do spacerówki ( u K. był u nas na końcu problem, bo jeszcze nie siedział, a w gondoli na długość się po prostu nie mieścił, dla B. gondola wystarczyła). Spacerówka jest montowana tylko przodem do kierunku jazdy. Budkę ma bardzo dużą, opuszczany podnóżek. A i wielką zaletą tego wózka jest duży koszyk, który nie wisi na paskach, tylko opiera się o konstrukcję wózka - naprawdę sporo można do niego wpakować, jest do niego niezły dostęp nawet przy spacerówce. I spacerówkę można rozłożyć na płasko do spania.
  • A dlaczego nie chcesz opcji 3w1? Ja dopiero przy 3cim pożyczyłam adaptery do naszego wózka (jogger baby city select double) i bardzo sobie chwale te opcje... Juz teraz nie mam czasu na bajery pt długie spacery z dzieckiem itp bardzo deceniam nie przerywanie dziecku snu i przerzucanie malucha z wózka do samochodu i odwrotnie ;)
  • również, jak Taja, polecam opcję 3 w 1!
  • Ja to lubię parasolki na płasko rozkładane. Lekkie,do samochodu, służą od noworodka do końca.
  • Pilota wizualnie mi się nie podoba ale fakt mój mąż wysoki wiec kiepsko :/ fotelik samochodowy mamy z Graco po poprzednich dzieciach. Wtedy korzystaliśmy ze spacerówki Graco ultima i na nią nakladalismy. Raczej adapterow do tego nie ma...
  • X lander xa to było kiedyś moje marzenie :) koleżanka mówi ze gondola jej była coś krzywo wyważona i dziecko się zdawało w dół
  • Popieram Roana w klasie niedrogich wozkow dwufunkcyjnych. Tani serwis, dobre kola, wielka gondola i duzy wybor kolorow. Sluzyl nam dlugo:) Z tym, ze ja mialam akurat Kortine:) Ale Marita tez jest fajna.
  • Miałam roana Marite i zdecydowanie to wozek dla kogoś kto ma dom. Jest za ciężki zeby go targać w bloku to tu to tam! I spacerówka wyglada bardzo zle! Jest za ciężka i mało funkcyjna! Kosz płytki i wszystko wypada! Ja byłam zadowolona tylko z gondoli i jak miałam jedno dziecko to mi to grało!

    Teraz to bym sie zaciukala z tym wózkiem! Mój kosz musi pomieścić zakupy i jeszcze odzież na zmianę i akcesoria do piaskownicy czasem i hulajnoge syna! I duży, wysoki kosz to podstawa! Lekki i łatwo składający sie wozek tez! Ja jak ładuje trójkę do auta to wpakowanie wózka zajmuje mi 30sekund! I wozek składa sie na płasko! Doceniam to gdy wyjeżdżamy gdzieś i w bagażniku mam: walizki, pościel w worku prozniowym (ludzie najcześciej nas proszą o wzięcie chociaż 2 pościeli) torby z naszym jedzeniem, rowerek, hulajnoga, krzesełko do karmienia i nasz podwójny wozek! To ważne!
  • Ja postawię kolejny raz na Roana. Przy synu sprawdził się rewelacyjnie. Nawet zdarzało się, że w gondoli spał noworodek z dwuletnią siostrą. W zimie na zasniezone chodniki też dawał radę. Jedyny minus to transport. Do hatchbacka nie wejdzie. Brałam pod uwagę jeszcze Navington Caravell, ale cena trochę za duża.
  • Znajoma miala dla dzieci Tako Jumper X I ogolnie nie za fajny. Zajmuje duzo miejsca w bagazniku, dla dziecka malo miejsca, gondola mala a I spacerowka dosc waska. Ogolnie nie byla zachwycona tym wozkiem.
  • Wow @Taja... no to nieźle... jakie Wy macie auto, że nawet krzesełko do karmienia Wam się mieści przy wózku podwójnym i tych pościelach, walizkach... szok :D
  • a czy ktoś zna te camarelo na które nie wiem czemu tak jakoś mnie ciągnie i te bebetto flavio/silvia?
  • @anianiebieska forda galaxy :D rolete na to wszystko zaciągniemy ;) także daje rade
  • aaa no właśnie to super, on jest większy od S maxa chyba, super! my mamy opla Zafirę :) też można bardzo dużo zmieścić, ale z 3 dzieci jeszcze do Polski 1000 km nie jechałam, ciekawe jak wtedy będzie ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.