Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdańsk 9-14 czerwca

13»

Komentarz

  • No to żeśmy się dogadały....
  • @Martyna,mieszkaliśmy prze kilka lat w Żukowie,mój mąż stamtąd pochodzi,w naszych rodzinnych stronach byłaś :-)W Żukowie oprócz przepięknych kościołów(jeden z nich był kiedyś klasztorem norbrtanek,gdzie rozwinął się żukowska szkoła haftu kaszubskiego,babcia mojego męża była jedną z ostatnich wyuczonych przez siostry hafciarek, zdążyła jeszcze trochę mnie nauczyć ).Przepiękny jar Raduni niedaleko, Wdzydze Kiszewskie-skansen ,warto bardziej,niż Szymbark,Ostrzyce i okolice,i Kartuzy, i Chmielno, długo bym mogła,kocham Kaszuby. :-)
  • Jar Raduni trafił nam się przypadkiem, ale bardzo urokliwy. W okolicy jeszcze krąg kamienny Ostrogotów.

    @Attena, uwielbiam haft kkaszubski! Teraz jestem twoją fanką. Pokaż jakieś swoje prace!
  • Ja wszystko rozdałam :( W domu mam tylko jedną poszewkę na poduszkę-oprawioną w ramkę i powieszoną na ścianę.Mój mąż za kilka dni leci do Polski z chłopakami najstarszymi,mam nadzieję,że przywiezie mi coś po babci,albo od teściowej- ona wciąż haftuje i sprzedaje w cepeliach...
    I język kaszubski uwielbiam,mąż z prawdziwej kaszubskiej rodziny :-)
  • Ech, aż mnie ochota bierze, żeby coś wyhaftować. Ale życie uczy, że nigdy nie kończę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.