Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Skąd się biorą lesbijki?

Charakterystyczną historię przynosi dzisiejsza "Polityka":

zdjęcie_(640_x_480)
«1

Komentarz

  • ??chyba nie rozumiem. mala Zosia zostanie lesbijka? czy jej mama zostala lesbijką, bo sie rozstala z mężem?
  • Nie udało się z facetem, to spróbujmy z kobietą. A że po drodze pojawiło się jeszcze dziecko? Kogo to obchodzi.
  • Czy to skan z papierowej Polityki? Popsul im sie poziom, bo robia bledy ortograficzne.
  • Z papierowej.
  • A wracając do pytania o małą Zosię. Według badań, w przypadku wychowania przez parę lesbijek prawdopodobieństwo wychowania dziecka na homoseksualistę jest siedmiokrotnie wyższe, niż w normalnej rodzinie.
  • -dziecko próbą ratowania małżeństwa....
    -p. Karolina kocha od lat inną kobietę... X_X
  • A dokładnie: teraz tak sobie sobie tłumaczy, gdy mąż-dupek odszedł od niej, gdy była w ciąży.
  • edytowano czerwiec 2015
    To znaczy, że ten dom nie zawsze jest katolicki. Coś poszło nie tak, może nie jest to wina bezpośrednio rodziców, tylko niedopatrzyli czegoś i ktoś im dziecko zdemoralizował.
  • albo takie co przełamały opory jako nastolatki dla profitów (kasa, ciuchy itp)
    przynajmniej w ten sposób często się młodych chłopaków werbuje w homo szeregi
  • Kilka lat temu na zajęciach z socjologii pan prowadzący twierdził, że wychowanie przez parę homo nie ma wpływu na orientację dzieci i przytaczał nawet jakieś źródła naukowe.
    Ciekawe więc co piszesz @Maciek
  • A pan jakiej byl orientacji?
  • W nowej Frondzie ciekawy artykuł o homorodzicach, oparty na wydanej w USA książce Córki Jeftego, w której dorosłe dzieci par homo rozprawiają sie z politpoprawnymi mitami.
  • Według innych badań, tylko 10% lesbijek nigdy nie spało z mężczyzną. Ale będą nam wmawiać, że to "trzecia płeć" i że ich skłonności są uwarunkowane biologicznie jak kolor oczu.
  • Hm...kilka lesbijek znam i chyba z jednym wyjątkiem każda była w związku z mężczyzną..Myślę czasem, że bywa, iż homoseksualne skłonności pojawiają się jako efekt uboczny cierpień lub innych ciężkich przeżyć wyniesionych z owych heteroseksualnych związków, lub z obserwacji licznych patologicznych związków (nierzadko swoich rodziców). Trochę smutne...
  • edytowano czerwiec 2015
    Niestety nie wiem jakiej był orientacji, podobno mieszkał z mamą:) wdalam się nawet w dyskusję, ale zostałam zakrzyczana. Nie miałam żadnych źródeł tylko przekonanie, że dzieci w dużej mierze uczą się przez przykład i utożsamiają się z rodzicem tej samej płci
  • Mysle ze wiele lesbijek to kobietki ktore wczesniej zawiodły sie na mężczyznach dupkach

    Nie wiem, znam osoby, które właśnie przejechały sie na takich totalnych dupkach i jakoś żadna z nich się lesbą nie stała.
  • Hm...kilka lesbijek znam i chyba z jednym wyjątkiem każda była w związku z mężczyzną..Myślę czasem, że bywa, iż homoseksualne skłonności pojawiają się jako efekt uboczny cierpień lub innych ciężkich przeżyć wyniesionych z owych heteroseksualnych związków, lub z obserwacji licznych patologicznych związków (nierzadko swoich rodziców). Trochę smutne...

    Być może ...ale wydaje mi sie ,że geneza tego zjawiska ma mniej dramatyczne podłoże.
  • @Prowincjuszka, tak, myslę ze tak.
    Pewnie część faktycznie czuje jakiś wrodzony pociąg fizyczny do kobiet, może część nie miała szansy poznać nigdy miłości do mężczyzny bo "zaesperymentowała" i to jakoś wpłynęło na nie po prostu.. I tez nie znam aż tylu osób homoseksualnych żeby mieć wieksze czy mniejsze przekonanie, ze wiem co nimi powoduje - ale te które znam z dwoma wyjątkami to okolczykowane "babochłopy", czyli ze swoją kobiecościa tez są jakoś na bakier....Ale to tylko dywagacje - czy coś wnoszą? pewnie nie...
  • Ta. A myszy lęgną się z brudu
  • @Bea heheh, nie posądzałabym Ciebie :)
    Taki "babochłop" w moim rozumieniu nosi spodnie z krokiem w kolanach, bezkształtne ciuchy, ma dziary, big tunele w uszach, włosy na króciutko i generalnie raczej się oszpeca niż podkreśla urodę. Ale to może kwestia tego, ze środowiska, w których przebywałam, po prostu obfitowały akurat w ten typ :))
  • Wg Kalinosi jestem częściowo lesbijką ;)
  • edytowano czerwiec 2015
    @Kociara, kociara :))
    A gdzie ja napisalam ze wszystkie "pasujące do profilu" są lesbijkami? :)
    Po prostuu opisuje z jakim typem zetknęłam się OSOBIŚCIE. Staram się nie wypowiadać o czymś, z czym nigdy nie miałam do czynienia, jednocześnie nie uważam się za znawcee tematu. Ot, wypowiadam się w wątku, który jakoś tam mnie zainteresował :)
  • Ale ja zartowalam nooo. Toz wiem.
    Jedna z najpiękniejszych najbardziej kobiecych kobiet, jaką poznalam to lesba własnie.
    @Bea ... prawie wszystko sie zgadza poza iloscią dziurek. I dlugosci włosów ;)
  • To jeszcze dodam, że jedna z lesbijek mi znanych jest kwintesencją kobiecości*...póki się nie odezwie :P hehe

    * jeśli chodzi o zewnętrzny look
  • mój kolega zawsze mówi, że jest największą lesbijką na świecie...bo kocha kobietę ( tu swoją żonę...) B-)
  • A ja jako nastolatka tak się nosiłam (pomijajac tunele - na szczęscie nie było tej mody wtedy) - wiecie, umiarkowanie punkujące klimaty.
    Wyrosłam ;)
  • "Moze te 90% to biseksualistki."

    Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że taka klasyfikacja nie ma większego sensu. Człowiek jest panem swojej seksualności, a nie odwrotnie. Jeżeli istnieje jakikolwiek biologiczny impuls, który dotyka bezwzględnie każdego, to jest to instynkt zachowania gatunku. Naturalnie, w kontakcie dwóch płci, bo innej metody nie ma. Co dalej się z nami dzieje, z kim sypiamy, kto nas pociąga - to decyzja naszej woli. Antropologia chrześcijańska jasno określa, że związki homo są "obrzydliwością" (jak mówi Biblia), albo inaczej "nieuporządkowaniem" (jak mówi katechizm).
  • Co dalej się z nami dzieje, z kim sypiamy, kto nas pociąga - to decyzja naszej woli
    ---
    Maciek niekoniecznie. Sytuacje patologiczne, zaburzenia, choroby psychiczne wpływają na nasze odczucia i niekoniecznie mamy ns to wplyw. Choc moze pierwotnie zaczatek byl świadomy i dobrowolny.

    Same czyny sa tylko od nas zależne (czyli można miec zaburzenia, ale swiadomie nie byc homo-aktywnym ). Zakladajac ze jestesmy przy zdrowych zmysłach.
  • Skupiacie się na zupełnie nieistotnych sprawach. Istnieje wiele kreacji dla lesbijek, każda ma swoją nazwę. Tutaj można znaleźć listę:

    http://mayahuskee.deviantart.com/journal/Label-Me-Lesbian-A-Guide-to-Types-of-Lesbians-214218387
  • @Szalwia przypuszczalnie z nudów ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.