Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warszawa AMR wtorek 16.06, 10.30 Jak nie miec biednych dzieci!!!

Uwaga, uwaga, juz w następny wtorek 16.06, godz 10.30 kolejne spotkanie Akademii Mamy Róży!
Tym razem wykład pt "jak nie mieć biednych dzieci" poprowadzi Jan Fijor, autor książki "Jak zostałem milionerem". Opowie jak od małego uczyć dzieci przedsiębiorczości i czy bogatym byc to wstyd:).
Miejsce: dom pielgrzyma Amicus, Hozjusza 2, metro pl Wilsona
Opieka dla dzieci powyżej lat dwóch zapewniona,
Zgłoszenia wysyłajcie na akademia@mamaroza.pl

Zapraszamy:)
«134

Komentarz

  • edytowano czerwiec 2015
    W końcu nie jest to czwartek!
    Postaram się wybrać.
  • Jak bede w Wawie Glownej po 8,to gdzie zjem po drodze sniadanie? ;-)
  • @E.milia, serio? :)
    Mozesz np u mnie:). Ale jak wolisz zażyć klimatu porannej Wwy to np cafe nero polecam. Albo po drodze zoliborskie taboru, tudzież Prochownia
  • Ok. To wstepnie sie umawiamy,a po weekendzie dam znac na priw. Dzieki.
  • Jak został milionerem, kupił działki tanio, sprzedał drogo ;) kupiliśmy jedną od niego :D
  • @Skatarzyna, działek to on ma pół Polski ;)
  • @Malgorzata, on sam zaprzecza jakoby był. W jego książce czytasz, że 28 razy mu paszportu odmówili, powstaje oczywiście pytanie dlaczego za 29 razem dostał.
    Zawsze można go zapytać przy okazji ;)
  • Ciekawe co Ci powie.
    Mój mąż miał go kiedyś przy okazji zapytać, ale jakoś zapomniał.
  • jest gdzieś link do audycji, gdzie tłumaczy, że nie był TW. Jak znajdę to wkleję.
  • Ale czego się spodziewacie? Że powie: "Co prawda do tej pory zawsze mówiłem, że nie byłem agentem, ale wobec tak pięknych pań muszę wyznać prawdę?"

    MSPANC
  • no oczywiście ;)
    pięknych i groźnych
  • Myślę, że w kwestii agentów mamy już dość jasne kryterium: stosunek do lustracji. O to bym zapytał.
  • edytowano czerwiec 2015
    A odpowiedz powinna byc taka: chcecie miec dzieci biedne - pytajcie o lustracje.
  • Temat nie brzmi szczególnie interesująco (dla mnie), ale stęskniłam się za Wami :x
    Pewnie będę :)
  • O kurcze ,akurat we wtorki nie mam sesji , ale 16 mam szkolenie. A tak bym chciała (. Dla mnie temat brzmi interesująco ).
  • Chociaż jakieś streszczenie potem poproszę .
  • Bardzom ciekawa tego wykładu. Właśnie przeżywamy (ja i mąż) pewną rewolucję w myśleniu o przedsiębiorczości, zaangażowaniu w pracę i konieczności posiadania. Ciekawe, czy ten pan wniesie coś ciekawego do moich przemyśleń...
    Fajnie, że wtorek - to bardzo komfortowy dzień dla mnie. Jeśli tylko nie wydarzy się coś nagłego, to zamierzam być z moimi ogonami.
  • A będzie ktoś miał by mi wysłąć?
  • 16 czerwca chyba akurat nie mam nic w planach. Jesli chorobska nie przyjda, to sie pojawie.
  • Pamiętajcie, ze to przyszły wtorek.
  • @Skatarzyna, a będziesz może? Syn już będzie wolny? Bo bym Ci szydełkowe kurczaki przywiozła.
  • Chciałabym być. :)
  • nasza rocznica ślubu ale będę!
  • Mnie nie będzie bo jade z Anulcia nad morze.
    Moje dzieci mysle dostaly cos takiego jak w temacie w genach po ojcu a jak nie to niech same kombinuja ;)
  • To podbijam:)
  • Ja będę na 98%
    Ale nie wiem czy na salę wejdę, chyba że od razu zaopatrzę się w paskudne jedzenie typu ciastka i nie będziemy próbować u opiekunek :|
  • Zastanawiam sie nad dużą salą.
    Pani opiekunka juz sie szykuje, wiec mam nadzieje ze tym razem wszystko zagra jak należy.
  • Kurcze fajnie byloby miec bogate dzieci :-)
    Chcialabym być, kombinuje jak starszakow porzucic komus zeby z najmlodszymi tylko przyjechac ale zobacze co z tego wyniknie - mamy france w domu, te co sie na oczy rzuca - Katarzyna o niej pisala jakos w zeszlym roku. Wszyscy zaropiani, zasmarkani i zagoraczkowani a ostatnia do chorowania ofkors ja :-)
    Więc jak sie uda nie zachorowac jakims cudem i dzieci sprzedac na caly dzien to mam zamiar być :-)
  • Fajnie ze wtorek! Bede z nieoddawalnym mlodszym i flipsami w reku zeby choc chwile posluchac:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.