Onkologia w szpitalu na Banacha

Kochani, bardzo prosze Waszawiakow i tych, ktorzy znaja ten szpital o polecenie jakiegos dobrego onkologa ze szpitala na Banacha. Cala moja rodzina jest z poludnia Polski i nie znamy Waszych stron, a podobno najlepsi onkolodzy (specjalisci od raka watroby) sa wlasnie w warszawskim szpitalu. Nie wiem od czego nawet zaczac organizowanie leczenia Taty w Warszawie. Domyslam sie, ze najlepiej jest umowic sie na prywatna wizyte na konsultacje wynikow? Tata w trakcie leczenia w Krakowie, obecnie po 2 operacjach i kilku cyklach chemii, a teraz po wykryciu nowych przerzutow kolejna chemia. Ale wiadomo szuka sie dalej, no i to haslo "szpital na Bancha" czesto sie gdzies w roznych rozmowach pojawia. Dziekuje z gory za wszelkie info.

Komentarz

• @Leli, co to znaczy, że w warszawskim szpitalu? Chodzi o to, że w ogóle stołeczni lekarze są lepsi? Czy konkretnie ktoś mówił że akurat na Banacha?
    Ja bym jednak polecała Centrum Onkologii na Roentgena. Najstarszy szpital onkologiczny w Polsce, najwięcej doświadczenia.
    Niestety nie pomogę bardziej konkretnie, bo miałam styczność z innym rodzajem nowotworu.
  • Mam złe wspomnienia dotyczące tego szpitala. Moja terminalnie chora mama leżała w karetce a żaden lekarz nie chciał nawet jej obejrzeć. Musiałem zrobić karczemną awanturę i postraszyć przyjazdem reporterów z tv. Najbardziej interesowało ich zrobienie sekcji, po jej zgonie. Ale cóż, to było prawie 17 lat temu. Może teraz jest lepiej.

T
  • Mam złe doświadczenia z tego roku. Oprócz tego jedna znajoma z rakiem wpustu żołądka już nie żyje bo onkolog na Banacha popełnił kardynalny błąd. Jej rodzina chciała wytoczyć proces, ale czy tak się stało nie wiem, nie mamy kontaktu.
  • Niedokładnie się wyraziłam - na forum, które zalinkowałam, można wypytać o wszystko, także o najlepszy szpital w rejonie i w Polsce, najlepszego lekarza (i którego lepiej unikać) i np poprosić o wyjaśnienie lekarskiego żargonu na wynikach badań.
    Tam jest mnóstwo ludzi już konkretnie doświadczonych, mam nadzieję że tam uzyskasz odpowiedzi i pomoc.
    Tu ludzie mogą nie wiedzieć , mimo chęci i życzliwości, jak pomóc.
    Zdrowia i sił życzę.
  • Dziekuje Ojejuju i tez zycze zdrowia i sil w tak trudnym czasie dla Twojej rodziny. Napewno sie zaloguje na tym forum, bo chociaz nie mieszkam w Polsce to chcialabym troche pomoc siostrze w organizowaniu leczenia dla Taty, a wlasnie w czerwcu bede w Polsce. Chociaz to nie ten watek,ale chcialabym podziekowac wszystkim za Wasza zyczliwosc i pomocne rady w wielu watkach, w ktorych nie pisze ale czytam i korzystam z Waszych rad i doswiadczenia.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.