Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co sądzicie o Stonodze?

Dla mnie to jakaś dęta kontrolowana sprawa.
«1

Komentarz

  • Dopóki nie wrzucił na fejsa dokumentów ze śledztwa w aferze podsluchowej. Takie rzeczy nie dzieją się przypadkowo.
  • edytowano czerwiec 2015
    No też sie dowiedziałem pare tygodni temu po wyborach. Szemrana sprawa jakiś nowy Lepper. Od jutra będą o nim trąbić wszystkie media.
  • Pełna dokumentacja śledztwa w sprawie afery podsłuchowej trafiła do sieci. W aktach jest wszystko, m.in. można sobie przeczytać całe zeznanie Pawła Grasia. Są też zdjęcia restauracji, a dokładnie miejsc, w których były podsłuchy. Wszystko opublikował na swoim facebookowym profilu Zbigniew Stonoga.

    „Uważam, że sprawa posłuchów w kilku restauracjach na terenie Polski zostanie zamieciona pod dywan, a my zwykli zjadacze chleba będziemy dalej darli ryja na rządzących bez żadnego efektu. Jest jednak coś w naszym narodzie, że jak zobaczy to uwierzy – uwierzy w to jak to wszystko wygląda i funkcjonuje od środka, co o nas Obywatelach mówią politycy platformy i rządu” – napisał w poniedziałek na swoim facebookowym profilu Zbigniew Stonoga.

    Obiecał też, że sprawa posłuchów u „Sowy i Przyjaciół” oraz w innych miejscach w Polsce ujrzy światło dzienne. „Przygotujcie się, bo akcja będzie błyskawiczna!!! Chińskie portale pełne są akt tej sprawy” – oznajmił tajemniczo.

    Po kilku godzinach było już wiadomo, co Zbigniew Stonoga miał na myśli. Na jego profilu zaczęły pojawiać się setki zdjęć akt śledztwa dotyczącego afery podsłuchowej. Na razie umieścił cztery tomy akt – jest tam m.in. całe zeznanie Pawła Grasia oraz zdjęcia z wnętrz restauracji.

    Jednak na tym nie koniec. Stonoga zapowiedział w opublikowanym wieczorem nagraniu, że będą kolejne tomy. – Dobry wieczór, komuniści. Witam was złodzieje z Wiejskiej. Jak tam humorki? Dobre? Bo mój jest wyśmienity. (…) Piąty i szósty tom wiecie, że dobijający – mówi z uśmiechem na nagraniu.

    Akta można obejrzeć na profilu: facebook.com/pierydolefiskusa.stonoga
  • oj ciekawie się robi...
  • To stary funkcjonariusz Samoobrony, wiec wiesz...
  • naprawdę? no to wszystko jasne, dzięki.
  • Przecież Stonoga jest znany od dawna...
  • Stonoga to człowiek który prowadząc biznes zaczął współpracować z politykami. Współpraca była bardzo opłacalna do momentu w którym zrobili go w balona. Ponieważ zaczął protestować, zadziałał mechanizm pozbywania się niewygodnych osób i pan Stonoga wpadł w poważne tarapaty. Teraz próbuje się odwdzięczyć wszystkim przez których się nacierpiał. To tak pokrótce dla tych którzy nie znali pana Stonogi.

    Człowiek który robił biznes z krętaczami, sam nie mógł być całkowicie czysty. Dlatego trzeba bardzo ostrożnie podchodzić do tego pana. Oczywiście nie umniejszam niesprawiedliwości jakie przypadły mu w udziale, ale powinien się z tym liczyć skoro takie interesy prowadził.

    Ale jak to mówią gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Dla społeczeństwa zawsze jest korzystne jak pokłócą się kolesie i zechcą swoje brudy wyprać publicznie.
  • wszystko jest robotą ruskich
    zwłaszcza że szykują kolejną ofensywę, czerwiec mamy, step wysechł czas na czołgi
    a Stomoga to też w aferze gruntowej się przewijał
    na końcu go sprzątną jak Leppera
  • Obawiam się że Stonoga to nasz rodzimy wytwór. Wystarczy poczytać o genezie jego postępowania. W internecie jest sporo starych filmików dlaczego pogniewał się na system. Zresztą wielu tych przeciw którym tak walczy, miedzy innymi współpracuje z Rosjanami. Swój swego by raczej nie kopał.
  • – Ujawnienie akt z afery podsłuchowej sprawia, że Stonoga jest teraz na pierwszym planie – mówi nam Dorota Kania. – Nie jest wykluczone, że cała akcja służy wykreowaniu Zbigniewa Stonogi na lidera ruchu „oburzonych” – dodaje. Według dziennikarki chodzi o osłabienie Prawa i Sprawiedliwości oraz Ruchu Pawła Kukiza przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi.
    .....
    Otóż właśnie tak.
  • edytowano czerwiec 2015
    Dla mnie to chyba jakiś człowiek pokrzywdzony przez państwo, kolesi z Wiejskiej, skarbówkę lub wymiar sprawiedliwości. Być może ma trochę racji ale wygląda mi na niezłego zadymiarza. Bez szalika i kija, taki bardziej ąę i przy kasie. Tylko pytanie komu to służy bo raczej nie Polsce.
  • Człowiek który robił biznes z krętaczami, sam nie mógł być całkowicie czysty. Dlatego trzeba bardzo ostrożnie podchodzić do tego pana. Oczywiście nie umniejszam niesprawiedliwości jakie przypadły mu w udziale, ale powinien się z tym liczyć skoro takie interesy prowadził.


    Taki drugi Wokulski tylko mieszający się w politykę ?
  • I niezle muszą się go bać skoro go aresztowali.
  • Stonoga to, Stonoga tamto ... a po aferze podsłuchowej winni są jak na razie tylko kelnerzy. Burdel i serdel.
  • Przecie państwo polskie nie istnieje, jak to szło ch.. du... i kamieni kupa?
  • Robi się ciekawie ...
  • Mam nadzieje, że tego pana nie dopadnie seryjny samobójca i nie powiesi go w areszcie na jakimś pasku czy sznurówce...i że nie zamkną go na zawsze z ustawy o bestiach.
  • wszystko jest robotą ruskich
    zwłaszcza że szykują kolejną ofensywę, czerwiec mamy, step wysechł czas na czołgi
    ---
    Mafie, służby, loże, illumianci, żydzi, zomo...

    Umrzyjmy nim będzie za późno. Jeden sznur dla każdego.
  • To nie ja wymyśliłem tylko Piłsudski opisując system demokratyczny w Polsce.
    "Ja tego, proszę pana, nie nazywam Konstytucją, ja to nazywam konstytutą. I wymyśliłem to słowo, bo ono najbliższe jest do prostituty. Pierdel, serdel, burdel."
  • no i proszę
  • Stonoga sypnie kasą jak się antysystemowcy zjednoczą i pójdą do wyborów razem ...(przynajmniej wczoraj to oświadczył).

  • Będzie coraz ciekawiej. Drugi Budapeszt?

    czyli u władzy prounijny PiS a w opozycji antysystemowcy od Kukiza, Korwina, narodowcy i Stonoga?
  • ach zapomniałem: gdzieś na marginesie demokraci.pl ... tfu nowoczesna.pl czyli żydo-komuna
  • Módlmy się za Polske do Matki Boskiej, która jest królową naszą przecież. W tym całym galimatjasie nie ma innego wyjścia, tylko Bóg może ojczyźnie pomóc.
  • Wojciech Mucha napisał coś, co od jakiegoś czasu sądzę:

    ===========================

    Sporo moich znajomych zachwyca się mitomanem i szantażystą, który jest narcyzem tak wielkim, że nawet gazetę nazwał od swojego nazwiska. Oczywiście rozumiem, że poziom wkurwienia na obecne władze jest potężny, toteż każdy, kto "dojebie skurwysynom z Wiejskiej" jest mile widziany.

    Przestrzegam jednak przed huraoptymizmem. To starcie armii, które nie są wcale zainteresowane niczym, poza walką o swoje. I choć to porównanie na wyrost, to przypomnę Wam, że Sowieci też pokonali III Rzeszę, niosąc na czerwonych sztandarach wyzwolenie "ucisnionym przez faszyzm". Wieszano zbrodniarzy i palono sztandary ze swastykami. Nawet wrócono przejściowo do nazwy "Rzeczpospolita Polska". Jak się to jednak skończyło, wszyscy wiemy. Nie dajcie się w konia robić.

    ===========================

    100noga wywiesił swego czasu transparent o "p*leniu Polski" i jak widać tego się trzyma. Jego powiązania są ciekawe, a złośliwi mówią, że obraził się na układ dopiero, gdy w jego ramach ktoś mu nadepnął na odcisk.
  • Obraził się jak mu nie zapłacili za robotę, a jak zaczął się dopominać to zrobili z niego kryminalistę. Teraz pytanie czy to samotny mściciel czy ktoś jeszcze stoi za nim i realizując swój interes pomaga mu w kompromitacji wybranych osób. Jest duża obawa, że to drugie jest całkiem prawdopodobne.

    Te obecne publikacje przypominają trochę akcję publikacji przez Wprost zdjęć Kwaśniewskiego z Dochnalem. Niby kompromitowały, niby udowodniły kłamstwo, a tak naprawdę uratowały Olkowi tyłek, bo nie zeznawał przed komisją sejmową i nie skłamał pod przysięgą.
  • PO odchodzi. Pojawią się nowe twory. Wiem jedno lekarstwem nie jest prounijny PiS. UE się kończy. Czas opuścić to pedalskie towarzystwo.
  • Z PiSu pod sterowaną 100nogę to jak z deszczu pod rynnę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.