Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Trójmiasto (okolice) pianka (strój) do pływania

Nie wiem jak to coś dobrze nazwać ale chodzi o strój -kombinezon piankowy do pływania - nurkowania na sobotę do pozyczenia dla naszego 23latka. Nowy ponad 300zł i na razie nie ma kasy a w sobotę ma ćwiczenia z wojskową ekipą na m.in. skoki z 5 m do morza,bez tego czegoś - ani nie pozwolą ani to bezpieczne. Tak wiec może ktoś ma i mógłby użyczyć na ten jeden dzień . Paweł ma 180cm wzrostu i waży 75kg, to chyba istotne, bo pewnie są jakieś rozmiary.
Ma ktoś ? A może ktoś wie czy nie mozna gdzieś wypożyczyć ?
K

Komentarz

  • One maja jakies konkretne wymogi? czy to po prostu ma byc kombinezon do plywania. Rzut beretem ode mnie jest sklep z uzywana odzieza i mydlem i powidlem, maja takie piankowe cosie, na zewnatrz wywieszaja rozmiary od dzieciowych glownie, ale moge zajsc i zapytac.
  • Super Dorota, sprawdź proszę a ja Ci na priva wysyłam mój tel.
    K
  • W Decathlonie tez takie drogie? Maja zwykle tansze produkty pod wlasna marka,a jakosciowo dobre.
  • Przelecialam na necie i krotka pianka meska- w sensie rekaw do lokcia i nogawki do kolan-za 79zl. Dlugie rzeczywiscie drozsze, ale widzialam cos za 129. Warto sie przejechac i zmierzyc.
  • Jutro odezwę się przed południem:)
  • Na forum prosiłam na forum dziękuję -Dorota-dziękujemy szczególnie Paweł, za namiary sklepu - jest fajna używka za 4 dyszki :) W Decathlonie i owszem były w przecenie za 150 ale Paweł juz na promocję się nie zdążył ;)
    I będzie miał jutro frajdę :)
    K
  • Super. Ile zanurzen,tyle wyplyniec zycze!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.