Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

piąta cesarka???

135

Komentarz

  • Gosiunia te bajki nawet na dobranoc nie nadają się.
  • Odpuścić
  • Takie akumulacje się zdarzają...


    :D
  • Przypomina mi się watek z Adamem.
    Najpierw szukał żony, potem zastanawiał się nad zakonem, miał być ślub, dzieci,
    Chciał lepszą pracę, ...

    co tydzień jakiś ewenement.
  • edytowano czerwiec 2015
    Nie musisz się usprawiedliwiać @Gosssiunia.

    ed.
  • edytowano czerwiec 2015
    Gosiunia, po pierwsze nie słuchaj bzdur, kumochy nie maja co robić tylko wciskać ci te straszne historie o duchach, zabójcach bo widzą , że jesteś na nie podatna. A jeśli czujesz, że wokół Ciebie istnieje jakieś zło, to poprosić księdza aby pokropił dom wodą święconą i zmówił modlitwę nie zaszkodzi. Nie zamierzam stawiać diagnozy bo nie jestem nikim uprawnionym ale radziłabym Ci przestać słuchać głupot co gadają ludzie tylko pójść do psychologa i wypłakać to wzystko co Cię boli. Nie wiem jak ja bym się zachowyała po stracie dziecka, i nie chcę nigdy stanąć w obliczu czegoś takiego ale ta mała duszyczka na pewno jest Wam wdzięczna, że pozwoliliście jej zaistnieć w Waszym życiu, pozwoliliście się urodzić. Teraz macie orędownika w Niebie.
  • moje dzsiecko w wieku lat ok.3 tez sie balo roznych rzeczy jak spalo...i tez ze ktos tam jest itd... telewizja, wyobraznia..wszystko dziala..choc nie mowie ze szatan nie moze dzialac..
  • edytowano czerwiec 2015
    Przeczytałam uważnie pierwszy Twój wpis-Ty masz kobieto coś z garem.
  • Brydzia - I love you:)
  • Proboszcz powiedzial ze tak sie zdarza ze dusza nie byla gotowa by odejsc i ktos jej musi pomóc

    Ksiadz proboszcz wygadywal herezje??? ide po chipsy na wieczor i jeszcze sobie piwo kupie, bo na trzezwo sie nei da...
  • a ja znow tylko napiszę troll! jaka będzie kolejna historia?jakieś zaklady :bz
  • Gossiunia skad jestes?
  • Mój syn będąc w podobnym wieku zdjął wszystkie poszewki z poduszek, gdy go zapytałam, kto to zrobił, odpowiedział z powagą kucyki pony :D
  • I ile trzeba mieć lat by pisać przysięgam na wszystko że to prawda
    X_X
  • Przecież w każdym z nas podobno jest trochę dziecka, z wiekiem dziecinniejemy coraz bardziej :)
  • eee ja tam po śmierci sąsiadki "czułam" jej obecność - miałam 12 lat.
    Przeszło dopiero jak babcia dała na Mszę za jej dusze.
  • @Maciejka -wnioskuję, że w Łodzi, skoro o tym morderstwie było tam głośno
  • Przepraszam rodowite Łodzianki (choć z tego co kojarzę to na forum takich nie ma)



    Ale jak z Łodzi

    to nawet jakoś nie dziwi mnie ten sposób pisania
    i jestem skłonna uwierzyć w historię
  • edytowano czerwiec 2015
    Ja też z naiwnych. Jeśli chodzi o tak poważne sprawy jak śmierć dziecka, to wolałabym kogoś nie poranić dodatkowo. Zakładam, że pisze prawdę. A ludzie są faktycznie bardzo różni i bardzo rożnie się wypowiadają. Gdy ktoś jest po jakiejś tragedii, to zachowanie i sposób pisania też w sumie to może odzwierciedlać. Dla innych może wydawać się to dziwaczne.
    Jeśli troll, ( nie chodzi tu o gosssiunię tylko ogólnie), to nie wiem jakim by ktoś musiałby być sk...ynem, żeby żartować ze śmierci dziecka i wkręcać innych w tak perfidny sposób.
  • To proszę spróbujcie napisać priv do gossiuni.Wyskoczy kilka nicków i który ten właściwy?
  • “Message“ jest tylko jedno, wiec nie wiem w czym problem.
    Zapomnial wol jak cieleciem byl @Bridget. Mile wspominasz swoje poczatki na forum?
    No wezcie ludzie, dajcie juz spokoj kobiecie.
  • @Maciek!, wyjaśnij proszę, o co chodzi w tym przypadku? Jak to jest z tymi prywatnymi wiadomościami?
  • edytowano czerwiec 2015
    U mnie - odbiorcy: gosssiunia.
  • edytowano czerwiec 2015
    .
  • Pytam sie @Bridget czy pamietasz swoje poczatki na forum i czy bylo Ci milo. Bo chyba nie. Przyjmij do wiadomosci, ze gossiuni, jesli wszystko nie jest wymyslone, moze tez byc przykro.
  • @Bridget, co innego nie dać wiary bo akurat Ci wydaje się podejrzane, a co innego oskarżać o zmianę nicków, nie ma dowodu - tropienie trolla na siłę. :(
  • edytowano czerwiec 2015
    Byłam niemiła i skasowałam.
  • edytowano czerwiec 2015
    Nie, chyba nie z naiwnych, bo tez nie wiem skad te podejrzenia ze zmiana nickow.
    E: dzieki za skasowanie wypowiedzi, tak ze moja traci sens.
  • Ja nikogo nie podejrzewam. Tylko nie wiem o co chodzi z tymi Nick ani więc pytam
  • @gossiunia- napisz jak zniosłaś kolejne cesarki, jak zachowywała się blizna,co mówią lekarze, którzy widzieli cię od środka
    takie rzeczy powinno wziąć się pod uwagę w twoim przypadku
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.