Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Procesja Pierwszych hiPOkrytów dziś u Franciszka czyli jak trwoga to do Boga

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Kopacz-przybyla-do-Wloch-w-piatek-audiencja-u-papieza-Franciszka,wid,17625710,wiadomosc.html

W audiencji poza Kopacz będą uczestniczyli m.in.: szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Jacek Cichocki, ambasador RP przy Stolicy Apostolskiej Piotr Nowina-Konopka, prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, szef Gabinetu Politycznego premier Marcin Kierwiński, rzeczniczka rządu Małgorzata Kidawa-Błońska, minister w KPRM Michał Kamiński, minister ds. UE Rafał Trzaskowski oraz główny doradca premier Sławomir Nitras.

Podczas wizyty w Watykanie szefowa rządu wraz z delegacją złoży kwiaty na grobie św. Jana Pawła II.

wstrętni obłudnicy

ciekawe czy Franciszek zapyta Kopacz o in vitro a HGW o CHazana.

Komentarz

  • A właściwie to PO co oni do tego papieża jadą?
  • edytowano czerwiec 2015
    jak to po co. aby się uwiarygodnić w oczach katolików polskich.
    Franciszek powinien ich opieprzyć od góry do dołu no ale on dobry jest i tego nie zrobi. Poza tym wątpię aby wiedział co się u nas dzieje. A może trzeba się zanich modlić jak powiedział przedwczoraj Pawlukiewicz w Katedrze - i się nawrócą. Pomyślcie - wracają odmienieni - ale by było. No ale to tak z milion różańców potrzeba. Nie wiem jak wy ale ja tam się za nich pomodlę jednak dzisiaj o nawrócenie. Co mi innego pozostaje?
  • Tak się czasami zastanawiam...może oni nie mają świadomości, że coś złego robią? Bo to wszystko aż niewiarygodne mi sie wydaje, że można do tego stopnia być obłudnym.
  • Można być zastraszonym.
  • Mozna byc obludnym, mozna byc karierowiczem - skurw..., co wszystko zrobi dla stolka i pieniedzy. I takie wlasnie towarzystwo tam pojechalo.
  • Przecież oni właśnie tracą stołki, to jest nieuniknione, albo mnie się tylko wydaje.
  • @Aniela traca i chwytaja sie wszelkich wybiegow jak tonacy brzytwy. Toc oni sa odrealnieni, i jeszcze nie rozumieja rozmiaru porazki, ani czemu to sie stalo. Jesli sie nei myle, to teraz nastapi medialna akcja ; 1. osmieszania Dudy ( Koszerna juz zaczela w sposob dosc zalosny i kuriuozalny od tego, ze ...Duda sobie samochod umyl . Sam.) 2. straszenia PiSem, Kaczynskim i rzadami czarnej mafii panstwem wyznaniowym 3. A z drugiego bieguna - przymilania sie do katolikow i pokazywania akcji w rodzaju; alez my tez jestesmy wierzacy, do Papieza pojechalismy. Tylko my jestesmy oswieceni, tolerancyjni itd itp, nie to, co ten straszny, faszystwoski ciemnogrod. Przylaczcie sie do nas, a bedzie swietnie. Mysla, ze zwlaszcza mlodym, wkurzonym namaca w glowach i rozbija ludzi nagrupy; ze czesc powie: ta PO to nie taka zla, osiagniecia ma i sa nowoczesnymi katolikami, nie to, co ten moherowy obciach... Wydaje mi sie, ze teraz polityka srodowiska PO bedzie wlasnie taka dezinformacja, mylace sygnaly i zaslony dyumne, aby przeciwnikow rozbic na mniejsze grupki, namieszac im w glowach, sklocic jednych z drugimi. A PO bedzie twordo stalo murem za swoimi.
  • Tyz prowda. Dzialanie na zasadzie napychania sobie kieszeni, poki jeszcze sie da...
  • Pozycja ziemniaka =))
  • ASZDziennik skomentował złośliwie, że Kopacz poprosiła papieża, by udzielił PO ostatniego namaszczenia...
  • @Prayboy masz wybiórczą pamięć, więc przypomnę:

    image
  • ma rację. nie można takiej kobiety zmusić. można namawiac, przekonywac ale nie zmuszać.
    tak samo jak zagrożenie życia matki. co w tym dziwnego, ze ratuje się kobietę?są kobiety ktœre wybierają zycie dziecka w tamiej sytuacji i chwala im za to. ale do takiego heroizmu nie mozna tez zmuszać (KK też zresztą pozwala na ratowanie życia matki)
  • @Kobieta zainstaluj umiejętność czytania ze zrozumieniem a potem przeczytaj wypowiedź JK jeszcze raz
  • edytowano czerwiec 2015
    @Gregorius

    jestem czlowiekiem a nie komputerem

    Zacznij od siebie i odinstaluj swoj program widzenia tylko tego co chcesz widziec. w to miejsce proponuję zaś instalację zasad dobrego wychowania.
  • @Gregorius myślisz, że my rozumujemy jak komputery w systemie zero-jedynkowym. Życie to nie matematyka, mój drogi :D
  • @Aniela mylisz sie, życie to matematyka. Matematyka jest najbardziej uniwersalnym językiem opisującym rzeczywistość.
  • edytowano czerwiec 2015
    Kaczyński mimo cytatu który zamieściłeś nigdy nie doprowadził do zmiany prawa na ograniczające prawo do życia. Kopacz i HGW to wlasnie robi.Trzeb być slepym żeby nie widzieć różnicy. Poza tym ty jako nieglosujący w wyborach jesteś ostatni aby komentować rzeczywistość polityczną.
  • Problem w demokracji jest taki.
    Czy polityk taki porządny, wiem trudno sobie takiego wyobrazić, ma wychowywać naród?
    Czy może polityk ma realizować wolę większości narodu ?
  • Prayboy masz rację co innego retoryka aby się podlizać i nie stracić w oczach głupawego ludu, a co innego na siłę przepychać w sejmie regulacje zgodne z ideologią.
  • @Prayboy masz jednak słabą pamięć.
  • Był przeciw zaostrzeniu ustawy a to nie jest jeszcze opowiedzenie się przeciw życiu tylko realpolitik. Kopacz i HGW doprowadzają do liberalizacji prawa aborcyjnego.Oto różnica.
  • Aniela mylisz sie, życie to matematyka. Matematyka jest najbardziej uniwersalnym językiem opisującym rzeczywistość.

    ---------------------
    Gregorius, właśnie widać czym dla Ciebie jest rzeczywistość czyli jakiś model kompletnie nieżyciowy :))
  • edytowano czerwiec 2015
    image

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.