Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

auto wielodzietne (galaxy)

jak to jest? mamy wyczajony galaxy fajny ale wersja 6 osobowa 2+2+2... da sie z tego latwo zrobic 7? albo 3 siedzenia w drugim rzedzie?
«1

Komentarz

  • My aby uniknac takich rozwazan poszukujemy od razu 7osobowego ;)

    A serio - tez jestem ciekawa jak to jest :)
  • edytowano czerwiec 2015
    Nie wiem jak w galaxym. Ale w Alhambrze (a one są bardzo podobne) bez problemu można dowolnie manewrowac fotelami wedle uznania.
  • Mam galaxy (2001) i u nas mozna fotele przekładać do woli. Choc miejsc jest 2/3/2 ale moze byc i 2/2/2 albo 2/-/2 no jak tak wygodnie. Jak mieliśmy dwójkę dzieci to czasem jeździliśmy 2/2/0 z wielka przerwa na samym środku na bagaże ;)
  • A my sprzedajemy Alhambrę (98) z 7 fotelami :P
    Jak go kupowaliśmy, to miał 2-3-1. Jeden fotel dokupiliśmy, jak nam się piąte dziecię urodziło. Koszt ok. 300 zł.
  • @MAFJa
    To zależy co ma w dowodzie rejestracyjnym. Jeśli ma 7 osób, to fotel na Allegro kupisz i już. Zmiana w dowodzie tez jest możliwa, ale trzeba się dopytac w wydziale komunikacji, żeby nie było niespodzianki
  • Czy na 6 czy na 7 (mamy 7) - już nigdy nie tylko galaxy ale i forda. I to jest samochód z 2007. Żadne fotele się nie wyjmują. Najwyżej tylne można położyć.
  • edytowano czerwiec 2015
    o matko tak zle? my patrzymy za galaxy zeby go potem zagazowac... bardzo malo jezdzimy.. zafira 5 tysi w dwa lata zrobilismy... ale jednak przy trojce to te sharanowate wygodniejsze.. ale chcialabym miec ta trojke w drugim rzedzie ( czy to zboczenie? :) ) ten 6 osobowy to jest WERSJA szescioosobowa... prosto z holandii oplacony niezla cena..i rocznik.. tylko automat no i te 6 siedzen... samo przerejestrowanie na 7 to pikus ( tata sharana z 5 na 7 przerejestrowywal) tylko obawiam sie czy fizycznie by dalo rade...
  • Rura wydechowa nam odpadła w zeszłym roku. Wspomaganie siadło niedawno. Szyby się zacinają, można już nie zamknąć, czasem kierunkowskaz nie działa.
    Ma prawie 80 tys mil, nie wiem ile to km, jakoś ze 130 tys czy coś. Może to przebieg robi swoje. Kupiony był z małym przebiegiem, mając 4 lata.
    My dużo jeździmy.
  • Nie ma takiego auta, ktorego kobieta nie zapchalaby zakupami ;)
    A tak na serio, to fajny taki busik, szczegolnie na jakies spontaniczne wyjazdy, bo na sile to sie nawet czlowiek w tym przespi.
  • Może 25tys rocznie?
  • edytowano czerwiec 2015
    @Tomasz jak auto za duże to zawsze można tę przestrzeń zagospodarować ... dziećmi ;)
  • Mamy już ogłoszenie o sprzedaży seata. Może znacie kogoś, kto by chciał kupić? Mój 4-latek dziś spytał, kiedy sprzedamy seata. Zapytałam, dlaczego to go interesuje. "Bo ja nie chcę mieć już 3 samochodów" ;)
    http://otomoto.pl/oferta/seat-alhambra-1998r-7-miejsc-110km-bezwypadkowy-ID6y7weR.html#27d0f569d0
  • edytowano lipiec 2015
    Może i bezcelowe a jednak nie widzę jeżdżenia do pracy za miasto tylko pksem i do kościoła i znajomych taksówka... DZIECI ROSNĄ TO WIĘCEJ BEedziemy jeździć bo szkoły itd.wiadomo..plan jest taki ze jak spłacimy auto wsadzamy gaz..
  • A obliczyliście, po ilu kilometrach zwróci się instalacja? Bo może się nie opłacać... Poza tym przeglądy droższe, na parking podziemny się nie wjedzie i podobno auta, które długo jeździły na benzynie niezbyt dobrze chodzą na gazie. Poza tym gdzieś ta butla musi być, a miejsca w galaxy itp jest mało.
  • na parking podziemny się nie wjedzie
    ----
    Czemu?
  • Zakaz jest
  • Ja po prostu się boje ze potem będziemy mieć benzyniaka to będzie pomysł żeby gdzieś jechać ale koszta uniemożliwia...a tak raz spłacimy i będzie..
  • Tu się nie ma co bać. Tu trzeba policzyć. Po prostu. Bo czasem coś nam się wydaje, a w rzeczywistości jest inaczej. W ten sposób kupiłam pralkę A+, a nie AA+ i suszarkę B, a nie A.
  • W tym nowym galaxy to tylne siedzenia się chowają w podłogę, czy tak?
  • No tak tak...na razie chcemy galaxyw benzynie..ok.2001,2002 podobno dobrze gaz przyjmują wiec jak będzie okazja to gaz się zrobi
  • jednak w dieslu szukamy... ciagle szukamy...sharan galaxy 2000-2003.. ma ktos? :)
  • Bea, a z którego roku?
  • MAFJa, my zastanawiamy się nad sprzedażą naszego Galaxy, rocznik 2001, 7 foteli, wymienione było sprzęgło, dwumas, rozrząd, zawieszenie było zrobione, amortyzatory, nowy akumulator..
  • ale lubicie go troche?>:) diesel? doinwestowany czyli... :) daj znac za ile celujecie..moze byc priv
  • mozna kilka fotek przeslac :)
  • @MAFJa - jeżeli nie jeździcie dużo, to naprawdę darujcie sobie szukanie diesla. Diesel jest dobry dla tych co naprawdę duuuużo jeżdżą, i to w długich trasach.
    No chyba, że akurat taki się trafi w dobrym stanie - ale to mało prawdopodobne, odradzam. Wielu dało się nabrać na hasło "oszczędny dizelek" i potem sobie pluło w brodę... :((
  • @Wandeal - dokładnie to samo mówi mój mąż.
  • "za pozno"
    OK, obyście mieli szczęście do sprzętu.
    Tu jest niezły artykuł, tłumaczący dlaczego odradzałem...
    Jak jeździć dieslem
  • my kupimy 8 lub 9 osobówke jakby ktos sprzedawał.....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.