Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pilne potrzebna opiekunka u nas

Słuchajcie, była u nas siostrzenica mojego męża,ale wyjeżdża wkrótce i potrzebujemy kogoś- może kogoś po maturze,może studentkę ,która chce zrobić sobie rok przerwy czy jakaś ciocia na emeryturze- warunki byłyby takie- możemy opłacić szkole angielskiego,dać kieszonkowe w zamian za opiekę nad Dziecmi jak będziemy w pracy.Dzieci od września w szkole -potem odbiór ,odgrzanie obiadu,spacer ,przypilnowanie lekcji.Weekendy zasadniczo wolne.
Potrzebujemy kogoś w zasadzie juz teraz to dość pilne.Jesli kogoś znacie dajcie znac na priv.Czeka osobny pokój, wyżywienie i nasze towarzystwo.

Komentarz

  • Acha i mieszkamy w Dublinie w Irlandii nad morzem:-)Potrzebujemy kogoś,kto stanie się niejako członkiem naszej rodziny.Mozna się z nami dogadać ,my płacimy za bilety itd.
  • Rozesłałam wici wśród znajomych :)
  • Pytajcie prosze bo czasu mało .
    Byliśmy niedawno u Promamy- poznała nas osobiście- spaliśmy u nich,jakbyście może o nas cos powiedzieć:-)
  • I gdyby ktoś chciał byc także na dłużej po nauce języka - pomożemy.Czyli jeśli ktoś byłby rok czy dwa i na tyle znał juz język potem,ze chciałby tu cis konkretnego studiować,pracować itd- zawsze możemy się dogadać.
  • Bardzo ciekawa oferta, znam ProMamę i dzięki temu pośrednio i Pax :)
  • @Pax ja bym miała może. Napisałam do niej.
  • Ok dawajcie znac prosze.
  • Moja niestety niezainteresowana

  • Pax,ja mam sprawdzona dziewczyne,ide na priw.
  • Napisz ile masz dzieci i w jakim wieku,ok?
  • Miałaby kogoś. Bardzo porządną dziewczyną. Po maturze. Z rodziny wielodzietnej.
  • U mnie niestety odpada,tata zglosil obawy co do opiekuna prawnego. Wiec
  • Dzieci 9 i 4,5 od września do szkoły na pół dnia,młody ma problem z integracja sensoryczna,zaczynamy terapie ale jest cudowny,duży postęp zrobił.
  • Bede w pracy teraz ale wieczorem odpisze jeśli ktoś na Priv.
    Pytajcie prosze- od lipca juz potrzebujemy wiec dość pilne.
  • Acha co ważne rano dzieci idą do szkoły zawsze na te sama godzinę/od pon do pt wtedy ta osoba ma czas tylko dla siebie,czasem cos ugotować typu ziemniaki czy makaron (ja gotuje) czy pranie rozwiesić.Jest wiec czas na naukę,a trzy wieczory jest szkola jezykowa(jesli ta osoba chce-my ja opłacamy).Weekendy zasadniczo wolne,ja czasem mam 2h pracy raz w miesiącu w sobotę.No i jest możliwość babysittingow u naszych znajomych wiec dodatkowe pieniądze.Tu jesteśmy elastyczni- w szkole są kursy a to gotowania,a to robienia kartek,gimnastyka itd.Modlimy się,chodzimy na msze św,jak ktoś chce 15min od nas jest parafia Bractwa;-)
    Dajcie znac -przyjazd w lipcu do dogadania -nasza Magda co jest teraz zostaje do końca lipca -ale jak znajdziemy kogoś wcześniej wyjedzie wcześniej- musi z powodów rodzinnych,nie mogę napisać jakich bo to jej osobiste sprawy.
    Mój e-mail: poradniadominikanow@gmail.com najlepiej na maila pisać.
    Juz się za te osobę modlimy.
    Czekamy.
  • @Pax, przesłałam twoją ofertę córce znajomych ze wspólnoty.
    Jest zainteresowana.
  • Ja polecam Pax i Jej rodzine:)
  • się ustawiamy ;) na zaś!
  • słuchajcie z ta kolejka to jest ciekawy pomysł!
  • To moja córa za 4 lata
  • Pax znasz moją córeczkę, ale tą postrzeloną, ta starsza już jako 4 latka była super odpowiedzialna.
  • Jak załatwicie mi jakąś pracę w weekendy i wieczorową porą to mogę być opiekunem ;)
  • Spioch, ochrona?;)
  • @manka, ma dwie tegoroczne maturzystki, hop, hol!!!
  • Stało się,mamy opiekunkę -przylatuje 28.07 do nas,bilet kupiony,bardzo się cieszę,ma fantastyczna rodzine,dużo rodzeństwa,wspaniałych rodziców- rodzina z neo; bardzo jestem wdzięczna Emili,ze nam pomogła:-)))
    Za rok może znów będziemy potrzebować;-)
    Bardzo jestem wdzięczna wszystkim za pomoc i propozycje.Widze,jak Pan Bóg nas prowadzi.
  • Dzięki za potwierdzenie. Mam nadzieję, że wtrąciłam się z pożytkiem dla obu stron. [-O<

    Powodzenia wszystkim!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.