Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ciężkie życie na galerii

Komentarz

  • A my to wszystko kupujemy...
  • W ogóle dziwi mnie to,że powstaje tyle nowych galerii
    W Poznaniu buduje sie Galeria,najwieksza w Polsce(pracuje przy niej 14(!!!!) dźwigów
  • edytowano czerwiec 2015
    a ludzi ubywa, starszych zaś nie stać . ciekawe co potem z nich będą robić...
  • Czytałam o tym, jak zarządcy wmanewrowują najemców. Jak ich oszukują, jak umiejętnie manipulują.
  • nie lubię, nie cierpię, chora jestem jak muszę tam jechać
  • I dlatego nie jadę... :)
  • Czy Ci ludzie czytali w ogóle podpisywane umowy? Przecież to jest kompletny absurd. Jak można zgodzić się na 12 krotność czynszu kary za rozwiązanie umowy? Druga sprawa to liczenie na sprzedaż tylko odwiedzającym. Wystarczy zajrzeć do galerii i samemu oszacować ruch. Od razu wiadomo, że tylko punkty prowadzące jednoczesną sprzedaż w internecie i miejsce w galerii traktujące jako punkt odbioru oraz reklamę mają szansę na powodzenie. To jest elementarz biznesu, ba zdrowego rozsądku.
  • to galery, nie galerie
  • Ja też tego nie rozumiem, jak otwierasz kawiarnię to możesz wejść do podobnej w różnych godzinach w różne dni tygodnia, usiąść na godzinkę i policzyć ile lodów poszło a ile ciasteczek. Jak to powierzchnia wynajmowana się nie zgadza? To nie można przy podpisywaniu umowy sobie zmierzyć? No to chyba nie allegro czy randka w ciemno, bez jaj.
  • Typowy przykład nieczytania i niesprawdzania tego co się podpisuje. Tak samo jak z tymi co chwilówki biorą, podpisują co podadzą, a potem się dziwią, że mają eksmisję i długi. Widziały gały co brały. A jak nie widziały to po co brały?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.