Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

zbędne durnostaki i inne loteriady pilnie przyjmę - prywata

Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Do kgw nie należę, ale wiem, że dziewczyny realizują projekty unijne, zarabiają na wypożyczaniu naczyń, itp. My mamy założone stowarzyszenie, dłuższe to są opowieści, ale mogę opisać, jeżeli chcesz.
  • A zmień tytuł, że znów sprzątanie :) Bo nie wchodziłam w ten wątek bo ja rad nie umiem udzielać, ale może znajdę jeszcze jakieś sssskarby.
  • no i uwaga z loteriami.. teraz wszedzie wycofuja bo kaza to jakos skomplikowanie dokumentowac... lista darczyncow, podatki , cuda..
  • ne wiem.. wiem ze moj tato juz nie robi juz m.in.z tego wzgledu.. i w tym roku slyszal sporo sie na roznych imprezach ludzi wycofalo z loterii... niby tam z urzedu celnego proponowali pomoc w tych papierach ale weez..
  • @Elunia na te warsztaty to może z unijnych np. z Lokalnych Grup Działania albo PROWu?
  • Ja bym jeszcze w parafii też dała znać. U mnie (co prawda w mieście) to fajnie też wychodzą festyny takie w których udział bierze parafia. Ogłoszenia za free :D
  • Fajną rzecz zrobił nasz Ks dyrektor,
    Poprosił jednego z nowicjuszy żeby sie przebrał za klowna i poszedł do okolicznych szkół i przedszkoli zaprosić dzieci na festyn.
    U nas w ta ndz zbieramy na dach dla DPSu
  • A połączyć się jakoś nie da? :-S
  • Bea a to ma być pod dorosłych czy pod dzieci. I może być cos używanego czy tylko nowe?
  • Mam troche maskotek. Używanie ich polegała na rocznym staniu na polce. Teraz od roku w worku. Ale mysz sprawdzić czy wyglądają na nowe. Cos ci wysle pewno ale dopiero jutro poszukam jak Ania pojedzie na wycieczkę do babci
  • @Bea, coś bym ci przysłała. Mogę wysłać pod koniec tygodnia?
  • @Bea, przyślij mi też adres na priv.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.