Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Która piosenka opisuje Twoje życie? - kolejny test

http://pl.what-character-are-you.com/d/pl/2507/0.html

U mnie wyszło You're beautiful. I choć opis nie bardzo do mnie pasuje, piosenkę bardzo lubię :D

A jak u Was?
«1

Komentarz

  • Hej Jude.

    Jakieś żydowskie te testy...
  • edytowano czerwiec 2015
    Mi też imagine....jakieś pierdoły, w ogóle do mnie nie pasuje. Muza jeszcze ujdzie, spacer we mgle po parku też ale słowa....Niee
  • Good Vibrations ;))
    No to co?
    Kto chce się ze mna spotkac?

    Szkoda że same łangielskie.
  • pewnie żadna piosenka do mnie nie pasuje, bo nie ma odpowiedzi, które do mnie pasują, ani nawet "żadne z powyższych" nie ma ;)
  • edytowano czerwiec 2015
    Roar mi się podoba ;)
  • Ja to " Like a rolling stone". Chociaż nie wszystko z opisu do mnie pasuje:)
  • Nie jestem aż tak bardzo powściągliwa (ale ciągle się tego uczę). I raczej nie unikam dużych grup ludzi.
  • Twoją piosenką jest
    „Good vibrations“
    Masz wiele celów życiowych, do których sumiennie zmierzasz. Idziesz swoją własną drogą i osiągasz wszystko, co wbijesz sobie do głowy. Przeszkody są dla Ciebie po to, by je pokonywać. Twój duch walki i Twoja motywacja są prawdziwą inspiracją dla Twoich bliźnich. Nieważne, w jakiej sytuacji się znajdujesz, czerpiesz z niej to, co najlepsze. Pokonujesz góry, przepływasz morza i idziesz tam, gdzie jeszcze nie postała ludzka stopa. Z odwagą i zaangażowaniem udaje Ci się wszystko w życiu, a Ty potrafisz docenić to szczęście.



    Gdybyśmy się spotkali bylibyście zdziwieni ;)) Podoba mi się co piszą o moim "duchu walki"
  • hej Jude
  • Imagine.
    I prosze:
    "Tobie chodzi w życiu o zabawę i radość. Zawsze robisz to, na co akurat masz ochotę. Obowiązki i codzienność są Ci bardzo dalekie. "
    tak tak, to prawie o mnie ;)

    ale zaraz potem:
    "Dla Ciebie życie jest za krótkie na czarne myśli. Dlatego patrzysz na nie zawsze z jasnej strony. "
    to dopiero brecht. Chwila wszak wystarczy żebym wpadła w doła i trudno mi sie wykaraskac z niego.

    Oszustfo jakieś czy cos? :-B



  • You're beautiful

    "....i także w swoich bliźnich widzisz stale dobro...."
    No kurcze, chciałabym, serio.
  • Like a rolling stone....
  • Tak poza konkurencja jestesmy ;)


    Nasze mieszkanie sypie się od spodu
    W naszej lodówce nie znajdziesz nawet lodu
    Pomyśl kochanie, nie kupię ci już nic
  • „Like a rolling stone“ :P
  • You're beautiful :D
  • @joanna_91 gdzie ten test? Sprawdzę z kim mój małżonek ma do czynienia.
  • he he he...mi wyszło, że jestem dystyngowana =)) na 100 %...jestem kobietą ???
  • raczej Dżem Tel Men...
  • Jestem prawdziwą dama!!!! :))
    ostatnie pytanie jest 100% dystyngowane!
  • E tam... mój prywatny hymn to "Co ja robię tu?" Elektrycznych Gitar - trochę infantylna muzyka ale genialny tekst. >:)
  • Do mnie bardziej EG pasuje "Przewróciło się , niech leży ..." i tak dalej
  • jakie wiatry, damy nie maja fizjologii? ;)
    ciekawe, czy historii i (histerii) wewnetrznych tez nie mają :D
  • te pytania są tendencyjne, jestem dystyngowana w uwaga 100! procentach! ja :-O
  • Może lepiej wkleić link do piosenki, która naprawdę jest nam arcybliska? Tak by nie marnować serwera na kłyz...
  • rolling stone

    a dystyngowana w 34%, chociaż próbuję zapomnieć
  • to jest jeszcze fajne (osobowość na podstawie wybranych obrazków)
    http://pl.what-character-are-you.com/d/pl/2433/0.html
  • jakim lekiem jesteś?
    http://pl.what-character-are-you.com/d/pl/2599/0.html
    wyszło mi: środkiem antykoncepcyjnym
    no to koniec, dostanę bana
  • Akurat z typem charakteru wyjatkowo się zgodzę:
    Cechuje Cię
    uduchowienie, inteligencja emocjonalna, charyzma, myślenie analityczne i rzeczowość!
    Jesteś osobą, która lubi docierać do sedna rzeczy. Nie ma takich pytań, które boisz się zadać, nie ma takich odpowiedzi, które zadowoliłyby Cię w 100%. Twoja umiejętność rozumienia ludzi i rozległa wiedza nie pochodzą z książek. Jesteś typem obserwatora, który wyciąga wnioski z tego, co widzi. Nadaje to Twojej osobowości odrobinę tajemniczości, co tak fascynuje innych ludzi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.