Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pierwsze randki naszych dzieci

Jakie jest Wasze stanowisko dotyczące randkowania waszych pociech? Kiedy, Waszym zdaniem, jest na to czas? Jak się zachowacie, jeśli Wasza córka/Wasz syn przyprowadzi przed wasze oblicze sympatię? ;-)

Szczerze mówiąc, ostatnio zaczęła mnie ta kwestia niepokoić, a mój mąż to już całkiem zaliczył nieprzespaną noc. W zeszłym tygodniu nasza najstarsza córa skończyła osiem lat - niby to jeszcze małe dziecko, ale ze kilka lat będzie już podlotkiem i temat randek na pewno wypłynie.

Właściwie, nie znam odpowiedzi na moje własne pytania. Sama "dorwałam" pierwszego chłopaka bardzo wcześnie (miałam 12 lat), a rodzice nie zabraniali mi spotykania się z sympatią (z ograniczeniami oczywiście). Nic strasznego, grzesznego czy lubieżnego z tego nie wyszło - ot, rozmowy, spacery i oglądanie zachodów słońca. Z perspektywy rodzica się jednak niepokoję, a małżonek już wpadł w panikę na zapas ;-)

Zapraszam do dyskusji, drodzy forumowicze. Zaszalejmy trochę w poczekalni!

«1

Komentarz

  • a w jakiej gazecie będzie ta ankieta ???
  • edytowano czerwiec 2015
    Szczerze mówiąc, ostatnio zaczęła mnie ta kwestia niepokoić, a mój mąż to już całkiem zaliczył nieprzespaną noc. W zeszłym tygodniu nasza najstarsza córa skończyła osiem lat
    --------------------

    kobieto idź trolluj gdzie indziej...takie bzdety pisać możesz w Gaziecie Koszernej... :-q
  • A kiedy można legalnie wziąć ślub?
    To masz odpowiedź na pytanie.
  • Dorastaja? Nadal mowimy o 8 latce?
  • skąd te trolle sie biora?
  • dzieciaki mi dorastają i ostatnio zastanawiam się nad tematem.
    --------------

    ty się nie martw o córkę...ty dzwoń po pogotowie niech męża zaczną leczyć, bo bidulka nie śpi w nocy, gdyż albowiem córka ma już 8 lat i jak żyć ???

    Gdyby goopota miała skrzydła...
  • Ale mówimy o kraju muzułmańskim? Tam dziewczynki raczej nie maja za wielkiego wyboru...
  • Aż myślę na CIEKAWYM wątkiem w poczekalni czekajcie czekajcie coś wam wymyśle.
  • Myślałam że poważny wątek o nastolatkach!

    @Sakura, krótko trzymać dzieci na smycz do 18rż
  • Ja tam nie wiem ale mój syn w wieku 4 lat planował ślub, w podziemnym kościele w Wieliczce. Co mu zabronić miałam czy jak?
  • Co zrobić jak syn (5L) chce być moim mężem? :D
  • Proponuje pracę badawczą nt. "Dlaczego IQ trolli z poczekalni stale spada? Korelacja dziennikarskiej głupoty z kryzysem finansowym prasy ogólnopolskiej".
  • Chwila moment!
    Jak miałam 8 lat, interesowałam się tylko chłopakami! Dyskotekami, makijażem i malowaniem paznokci!


    A nie... interesowała mnie jazda na wrotkach, siedzenie na trzepaku i zawartość nowego magazynu "Zwierzaki"

    Ale 10 lat później interesowali mnie już chłopcy!

    A nie...10 lat później interesowała mnie krav maga, nauka, książki filozoficzne i nastoletnia depresja.

    Ale kolejne 10 lat później już interesowali mnie chłopcy!!!

    Teraz to na pewno - ale tylko jeden bezzębny na cycku i jeden mąż.
    Zaraz...jak to się stało, że wyszłam za mąż??? Helooou???
  • Co zrobic , gazeto - mojego siedmioletniego syna rzucila narzeczona... bawi sie z innym. A ja juz tort weselny mialam zamawiac.
  • Pamiętam jak wróciłam do domu w 6 klasie SP - mama czytała gazetę w kuchni i mówię:
    "Mama, Maciek zapytał czy będę z nim chodzić, mogę?"
    Mama odłożyła gazetę, łypnęła na mnie tak jakbym postradała zmysły, uniosła jedną brew i powiedziała: "NieEeEeE!" z takim charakterystycznym eksponowaniem "eeee" na końcu takim tonem, że wiedziałam że zapytałam o coś niezwykle idiotycznego.

    :)
  • Szczerze powiem, ze jesli ow maz nei spi z powodu tego, ze za kilka lat corka zainteresuje sie chlopakami, to... chyba trzeba pomyslec o leczeniu stanow lekowych.
  • Zrozumiesz, @JoannaS, jak trochę tu pobędziesz i trafisz na kilka trolli
  • Chyba miało być:

    image
  • @joanna_91, może zazdrość :D

    Ja tam swoim dzieciom zapowiedziałem, że wszelkie wnuki mile widziane. Zwłaszcza, że jako rodzinny genealog chciałbym i prawnuków doczekać. Obawiam się że jak zwykle efekt będzie odwrotny :(
  • edytowano czerwiec 2015
    Dopiero teraz się martwi??
    Sofciarz.
    Mój mąż po połówkowym usg, jak się dowiedział, że będzie miał córkę, zadeklarował, że do koła łowieckiego wstąpi
    =))
  • (żeby legalnie broń posiadać ofkors)
  • Można też zostać miłośnikiem staroci, jeszcze łatwiej o broń (w celach kolekcjonerskich ofkors).
  • edytowano czerwiec 2015
    Podziękowania należą się @Wiol, która próbowała wstawić ten obrazek, ja go tylko wygrzebałem z jej postu... Ale czemu nie, zawsze to miło, jak mi dziękują nawet bez powodu :)
  • edytowano czerwiec 2015
    dzieciaki mi dorastają i ostatnio zastanawiam się nad tematem.

    To może czas się zastanowić nad wizytą dla siebie u psychologa lub psychiatry. Jeśli dziecko jest dorosłe i przeciwnej płci. Bo niestety znam takie ,,troskliwe" mamusie co przez chorą zazdrość zniszczyły synom małżeństwa. Ojców takich nie znam ale może bywają.
  • edytowano czerwiec 2015
    Ogólnie dzieci dobrze jest tak wychować, aby wiedziały, że prawdziwe randkowanie to nie zabawa, tylko łączy się branie odpowiedzialności za siebie i DRUGĄ OSOBĘ.
    Czyli lepiej poczekać do pełnoletności kiedy człowiek teoretycznie może założyc rodzinę.
    Sakura jeśli twoja córka ( a z biologicznego i prawnego punktu widzenia trochę łatwiej jest zrozumieć u matki niepokój o córki niż o synów, zwłaszcza jeśli sama ma złe doświadczenia) ma dopiero 12 lat, to wystarczy porozmawiać, że jeszcze nie czas na RANDKI z chłopakiem. Mam córkę w tym wieku i dzieci na ogół są rozdarte pomiędzy ,,wielką miłością" dla jakiegoś boysbandu lub solisty oraz jakiegoś chłopaka z klasy, tylko obiekt uczuć zmienia się co chwilę. Ale żeby z kimś chodzić to jeszcze za wcześnie, a całować się w tym wieku to błe fuj i najwyższa żenada.
    Co nie znaczy, że w dzisiejzych posranych czasach FB i gg lepiej uważać co robią dzieci.
    Mojej znajomej koleżanka miała taką sytuację, że jej córka ( w wieku 11 lat i jej koleżanka romansowały sobie internetowo ?! z jakimiś starymi facetami, te zboki mogły by być ich dziadkami a nakłaniali je do zdejmowania MAJTEK PRZED KAMERKĄ :-O I te gówniary nie miały nic przeciwko swoim ,, chłopakom " i ich zbereźnym pomysłom, może nie wiedziały , że to jet ZŁE, bo ich nie wychowano. Mam tylko nadzieję, że te obleśne, demoralizujące zgredy siedzą w więzieniu. :-&
  • @prowincjuszka corka @sakury ma 8 lat, nie że 12 ;)

    @ Sakura napisała :
    "Szczerze mówiąc, ostatnio zaczęła mnie ta kwestia niepokoić, a mój mąż to już całkiem zaliczył nieprzespaną noc. W zeszłym tygodniu nasza najstarsza córa skończyła osiem lat.."


    Swoją drogą, trzeba było rzeczywiście, tak ze 12 chociaż dać tej swoje córce ;) no przekombinowane ;)

    "mój mąż to już całkiem zaliczył nieprzespaną noc"...dziękuję bardzo, uśmiałąm się w tym kiepskim dniu.
  • 8 lat i randki ? Ja bym poszła z dzieckiem do psychologa.
  • ja bym dała spokój dziecku i do lekarza wysłała rodziców :P
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.