Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

czerwone okregi na stopach

Witam, moja 3 letnia córka na podeszwach stop ma takie czerwone puste kolka (wygląda jak by poodciskala sobie nakrętki od butelek) po kilka na kazdej nodze. Pod uciskiem calkowicie bledna. Czy ktos moze wie co to może być? W zeszły czwartek rano miała drobny stan podgorączkowy związany z przeziębieniem. Do dzisak ma troche katar.

Komentarz

  • A nie chodziła po czymś?
    Wydaje się bardziej prawdopodobne niż przyczyna wewnętrzna.
  • Nie, na pewno nie. Dodatkowo to znika jak sie przyciśnie a nasila jak leży.
  • @jan czy dostałeś ode mnie przesyłkę z ubraniami ciazowymi? Bo jedna jak soe okazalo noe doszla a do ciebie wysylala ta sama osoba w ten sam dzien i z tej samej poczty
  • edytowano czerwiec 2015
    @andora
    Nie dostałem, miałem kumulację wydarzeń i myślałem, ze może do Ciebie mój adres nie doszedł ;-)
  • Doszedł, ale juz zaczynam podejrzewać gdzie problem. Ubranoa jeszcze potrzebne?
  • Jadwiga, właśnie alergicznych to miała ona dużo. Podejrzewam rumień tylko czy on moze byc na samych stopach?
  • @andora tp na wrzesień, więc jeszcze się ponoszą ;-)
  • Moze ktos cos jeszcze. O dziecko sie nie boje bo chora nie jest ale wczoraj spedzila caly dzień z nasza przyjaciółka w I trymestrze
  • byłam u lekarza, podobna wysypka po wirusówce, nie jestem przeknana ale nic wiecej nie zrobię (u lekarza byłam ze względu na ciężarną przyjaciółkę - bo dziecko konsultacji nie wymagało :))
  • Jak jej kleszcz nie użarł w tym miejscu, to nie borelioza.

    Z resztą wtedy jest 1 rumień, a nie kilka - jak piszesz.

    No i ciężko by mu było to zrobić.
  • edytowano lipiec 2015
    Moje dzieci miały jakiś czas temu gorączkę 1 dzień i potem na podbiciu stóp i raczek czerwone plamki które potem zaczęły się zluszczac , lekarka powiedziała że to gorączka bostońska ( wirus) później jeszcze zachorował mąż.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.