Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomozcie kupic laptopa - co wybrac?

Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • edytowano lipiec 2015
    asusy sie zepsuly teraz robia dobre to firma dell
    ale nie ma co liczyc ze tani bedzie dobry trzeba przynajmniej z około 2tys wydac bo do gier to 2,5tys
  • 2500tys
    ----------
    Dwa i pół miliona za laptopa???
    Ja pierdziu...
  • ja kupiłam Della poleasingowego (sklep chyba diprocon się nazywał, ale pewna nie jestem) - polecił mi znajomy informatyk, pomógł wybrać model. Jestem zadowolona - a używam go między innymi do grafiki (może niezbyt zaawansowanej, bez 3D i animacji, ale jednak). Ma jedną wadę - ale mi akurat nie przeszkadza ona bardzo w użytkowaniu. Mam go dopiero pół roku, więc to może za krótko, żeby mówić, że jest super - ale znajomy ma dłużej podobny model (też poleasingowy) i wszystko jest ok. No i wiem, że to dość porządny model - nie marketowy, a dla firm - więc mam nadzieję, że posłuży jeszcze trochę. Kosztował chyba 800 zł.
  • My rok temu kupiliśmy Toshiba Satellite, z Windowsem 8 i ubezpieczeniem sie chyba w 1800zł zamknęło
    Póki co bezawaryjna, ale win8 jest wkurzajacy ;)
  • Jak ma być tanio, to też bym polecał coś używanego ale z górnej półki, z procesorem i5. W pierwszej kolejności szukałbym jakiegoś EliteBooka np. 8460. Ja tak ostatnio zrobiłem i nie żałuję. Modele popularne są tandetnie wykonane niezależnie od marki.
  • Macbook pro. B-)

    Mąż mi kupił, i jestem zadowolona. Szybki bardzo.
  • @Wanda, a jaki masz budżet? To w sumie najważniejszy parametr...
  • edytowano lipiec 2015
    Bo jak ok. 2500 zł, to np. świetne są Dell Latitude (to jest właśnie seria biznesowa, solidny sprzęt) opisane jako "Outlet", czyli naprawione laptopy ze zwrotów, które są objęte pełną gwarancją jak nówki (niecałe 3 lata naprawy na miejscu u klienta). Na przykład taki: http://allegro.pl/outlet-dell-latitude-3540-i5-4gb-win8-hd8850-fhd-i5504738580.html
  • Ogólnie rzecz biorąc, tak jak pisał @Wandeal, moim zdaniem też warto kupować laptopy "biznesowe", czyli:

    Lenovo z literką T, X lub W na początku nazwy modelu, np. T430 itd.
    Dell Latitude, Precision
    HP EliteBook
    no i oczywiście MacBook Pro, ale one są droooogie...
  • HP ProBook - rewelacja (dwa lata cudnej pracy)
  • Ja mam tanie Lenovo B560 kupione w USA, dołożyłem RAM do 8 GB i chodzi jak złoto z Windows 7. Nie jest bezawaryjne (zaliczyłem niestety awarię układu KBC, prawdopodobnie podczas wyciągania baterii), ale idzie wytrzymać. Mechanicznie całkiem dobrze się trzyma.
  • ja mam właśnie Dell Latitude, tylko starszy, E6410, z procesorem intel i4 i windowsem 7. Jest naprawdę ok.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.