Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

książki, gazety o wędkarstwie.... Leon ma hobby a ja coraz więcej siwych włosów.

Napiszę tu bo a nóż widelec ktoś coś. ...
Otóż przyjmę - odkupić też mogę za rozsądną cenę :) książki, broszury, stare gazety - wszystko o wędkarstwie, rybach i tego typu. Dla mojego synka, zapalonego wędkarza. Może u kogoś leżą niepotrzebne a mojemu dziecku bardzo się przydadzą. Łowi od paru lat a teraz widzę że poza tym chce przyswajać wiedzę na ten temat.
Zakup tego wszystkiego plus zakup nowych podręczników jakoś mi się nie uśmiecha. ...
Będę bardzo wdzięczna :)

Komentarz

  • A zapisał się syn do PZW?
    Związek wędkarski organizuje różne szkolenia, można uzyskać ciekawe broszury czy poradniki. Warto poszukać okręgowe koło i dopytać o szczegóły. I jest tam to co młodzi chłopcy lubią najbardziej - zawody ;-)
  • Jak zrobię przegląd, to zobaczę, czy jakieś wędkarskie się ostały po ostatnich porządkach. Na pewno zielarskich mam dużo.
  • edytowano lipiec 2015
    @dorotta nie zapisał się.
    On w ciągu roku szkolnego dużo się uczy i na mnóstwo zajęć wiec nie wiem czy miałby czas. Nigdy nie mówił ze chce się zapisać ale pod pytam go. ;)
    On łowi w weekend i oczywiście w wakacje.
    @Katarzyna też mogą być o gatunkach ryb, jego to też bardzo pochłania.
  • Gady i płazy mam, ptaki mam, ale ryb nie widzę na półce. Za to jakieś wędzisko mam w garażu...
    A nie chce czegoś o ziołach? ;-)
  • Zielarstwo to go raczej nie zainteresuje ale dziękuję. ;)
  • @Katarzyna, gady i płazy jak chcesz oddać, to zatrzymaj dla mojego Maćka!
  • @Skatarzyna - jeśli się okaże, że mam więcej niż jedną, to chętnie wydam, ale nie do końca panuję nad stanem biblioteki :-(
  • A sobie podbiję ;)
  • Sprawdzę co się stało z albumami o wędkarstwie mego brata - miał fazę wędkarską w podstawówce, potem przeszła w fazę akwarystyczną ;) (nie wiem co gorsze)
    Takie miał duże czarne albumy
  • @Haku będę wdzięczna. :)
  • @Katarzyna jakby te o zielarstwie mocno Ci ciazyly to ja z orzyjemnoscia Ci ulżę:)
  • @kitek - a co Cię interesuje? Wszystkie nadwyżki bierzesz w ciemno?
  • Biere wszystko:)
  • To daj adres na priw.
  • Ja dziś odkopałem gazety Wiadomości Wędkarskie i Wędkarz Polski z lat 90tych bo synowie (głównie straszy się napalił) poczuli klimat moczenia kija. Jak im się nie spodoba fachowa literatura to podeślę. Daje mi czas 2 tyg ja będą u teściów.

    BTW - ja natomiast szukam nt. pszczelarstwa. Jak by ktoś miał na zbyciu....
  • Tak podniosę, bo chcę sie podzielić radością - Maciek złowił karaska, pęka z dumy!
    Łowisko beznadziejne, obsługa totalnie skacowana, Kajtek "się zachowywał".
    A tu taaaaaaaaaaaaaki entuzjazm. :D
    mierzy go i mierzy, co chwilę większy pomiar ;)
  • No to gratuluję bardzo, my dziś tez wieczorem godzinę łowiliśmy ale na kolacje były jajka i pomidory, znaczy się ryba nie wzięła.
  • Może dziś ktoś zajrzy?
    Wszystko co tyczy ryb biere
  • @balbi nie mogę znaleźć tamtego w poczekalni więc tu Ci napiszę - doszła książka "wędkarstwo jeziorowe".Bardzo Ci dziękuję w imieniu syna (i swoim również). Leon przeszczęśliwy! !!
    Dziękuję! !!!
  • jak uczyc sie to od mistrzów
    ta strone polecił mi kuzyn który dzieki tam wiadomoscci zawartych zdobył pare pucharów w zawodach wedkarskich
    https://dariuszciechanskiwedkarstwo.wordpress.com/2014/01/14/zanety-zapachy-czesc-5/
  • Z węką nad wodę odc. 196 | Tv Trwam
  • edytowano lipiec 2015
    @elizarybka
    znalazłam u mamy dwa albumy o wędkarstwie - spróbuję wyslać w tym tygodniu* tylko potrzebuję adresu


    (*chyba, że mi ktoś pokrzyżuje plany)
  • @Haku napisałam priv :)
  • Up up przy sobocie.
    :) ;)
    Leon chętnie poczyta ;)
  • Tu też się pochwałę a przy okazji przypomnę że przyjmę, tanio odkupię wszystko o rybach i wędkarstwie.

    Wczoraj mój Leon dostał szóstkę z przyrody, sam prowadził temat " ryby" ;)
    Dostał tez pochwałę, ma - cytuję - "ogromną wiedzę w temacie".
    Dumni jesteśmy z K.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.