Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sukienki i spodnie rozm. 38 chętnie sprzedam!

edytowano lipiec 2015 w Ogólna
1. Sukienka plisowana czarna z podszewką. W pasie ma szlufki, można pasek lub wstążkę przewiązać. Stan idealny. Cena 30zł


2. Żółta sukienka z łańcuszkiem pod szyją. Zapinana z tyłu na zamek i guziczek. Stan idealny. Cena 60zł
image
image

3. Spodnie jeansowe niebieskie. Zamki przy nogawkach. Diverse, stan idealny, cena 40zł
image

4. Materiałowe spodnie w kant, nogawki podwinięte. Stan bardzo dobry, cena 30zł
image
«1

Komentarz

  • Taki wątek zakładać, żeby się figurą chwalic!


    zolta cudna, ale z moim flakiem nołłej...
  • @gabriela, na jaki wzrost jest ta czarna sukienka?
  • @Beni ta plisowana? Ja mam około 165cm i sama widzisz jak jest długa. (na zdjęciu z wesela jestem w 4. miesiącu ciąży)
  • [-X

    Nie pozwolę by mi dzień popsuć. 3:-O

  • @gabriela, priv piszę
  • @gabriela, nie masz tego więcej? ;) żółta to niestety nie mój kolor.,..

    PS cudna figura :x
  • Hm..
    38...
    Hm...


    Może kiedyś...
  • ... Gdy podróż w przeszłości będzie możliwa...

    :D
  • Proponuje te dwie opcje... :D

    Podowiedz która konferencja Szustaka, bo też ze zrozumieniem mam problem mam. :)
  • A potem się budzisz i ... szara rzeczywistość >-)
  • @katarzynamarta @Isako ja serdecznie zapraszam do mnie, choć może w celach bardziej pokojowych :D
  • Dobra, ile a żółta ma w pasie? Moze na gacie z golfem wyszczuplajacym by sie wcisnęła. no ładna jest.. a mąż mnie w ładnych kieckach lubi...
  • @Dorotak, a Ty podobna taka gruba jestes. a tu prosze 38 :)!
  • @gabriela, jesteś cierpliwa?
    ;))
  • @MonikaN, jestem, bo jeszcze do ciązy z F. nosilam 34/36. Roztyłam sie do 38/40 PO urodzeniu F.:) I ciagle wygladam jak w 5 m.c. z powodu przepukliny dlatego tez pytam o obwod w pasie tej kiecki:)
  • @Dorotak w pasie 72cm, wbiuscie 92 cm. Mierzone na plasko.
  • Dorotak, to sie rozpaslas. Po prostu normalne ubrania zaczelas nosic i tyle :), znaczy rozmiary normalne :).
  • edytowano lipiec 2015
    "w pasie 72" ha ha ha ale dowcip
    może na Konewkę by wlazło
  • Sukienki i spodnie jakieś tam mam, ale rozmiar 38 to odkupię z wdzięcznością bo wiele lat temu gdzieś mi się zgubił a bardzo go lubiłam...
  • Ja mam w ciąży 38 u góry i 42 na dole i wydaje mi się że to za dużo... Normalnie po ciąży to 34/36. Mam nadzieję że po urodzeniu Józefa wrócę do tego stanu. Aczkolwiek teraz już mam 20 kg więcej niż przed ciążą.
  • @gabriela ile mają w pasie spodnie ? Obwodu kiecki też jestem ciekawa :)
  • Sukienka w biuście: ok.92cm mierzona na płasko
    Długość sukienki: 90cm
    Sukienka w pasie: 72cm

    Spodnie materiałowe pas:ok. 80cm; biodra: 92cm; długość nogawki po zewnętrznej: 97cm
    Spodnie też się lekko rozciągają, mierzone na płasko .

    Spodnie niebieskie pas: 78cm; biodra: 86cm
  • a te 34 to przy jakim wzroscie? bo widzialam przedwczoraj szkieletora w tym rozmiarze,ale szkieletor mial pod 180 cm wzrostu. Jak ktos ma 1.5 czy 1.6m wzrostu to mnie taki rozmiar jakos nie dziwi :-?
  • @kluska, a Ty jaki masz rozmiar. Nie 34? Ty jestes taka szczuplutenka.
  • Ja mam 1,57, wiec 40 wyglada.... na mniek kiesko...
  • Maura ić stont z tym "najlepszym rozmiarem :P
    36/38 pfffff
  • Ja chcialam powiedziec ze to nie jest rozmiar 38 :p bo ja w takim chodze ale ni chusteczki tyle w pasie nie mam co ta sukienka :p nad spodniani myslalam ale bez przymierzenia ciezko. Bo powinny byc dobre... ale ... :)
  • edytowano lipiec 2015
    @MonikaN, do rozmaru 34 mi daleko i jakos za nim nie tesknie ;) zreszta, sam szkielet osoby o moim wzroscie czesto wyklucza taki rozmiar
    moja siora 1.62 wzrostu nosi rozmar s czasem m, a chudą bym jej nie nazwala.

    wlasciwie chcialam powiedziec tylko, ze rozmiar rozmiarowi nierowny, wiec nie ma co sie chwalic badz fochowac, ze jeden ma w pasie tyle a drugi tyle.
    Pamietam pewna nauczycielke, ktora zapytala baaardzo wysoką i chudą klezankę o wage. Ta powiedziala ze wazy 57kg (przy wzroscie 190 prawie) a nauczycielka z satysfakcja na to, ze ,to wiecej niz ja!'. Nauczycielka wzrostu 1.55
  • aj sorry gabriela ze dyskusje w Twoim watku :-P
    juz stad zmykam
  • @Maura do tej pory nosiłam rozmiar 38 i np. żółta sukienkę kupowałam jak byłam bardziej nabita;) teraz po porodzie i przy karmieniu wszystko ze mnie leci. Spodnie są za szerokie. Sukienki jeszcze ok, ale znowu nie mam już okazji by w nich chodzić :) a i spokojnie- mam dopiero 22 lata, więc jeszcze mi brzuch urośnie (bo też planuję mieć gromadkę dzieci), także pogadamy za kilka lat ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.