Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

To pa

Skoro org uważa, że za przyzwoitość należy się bicie, a opluwanie bliźnich jest ok, to ja się żegnam

Komentarz

  • Proszę o likwidację konta
  • A duzo tam srodkow? ;)
  • boszzzz, co za mięczactwo.
    A gdzieś było o mężności i honorze.
    Pa, dziwy zostają, coby jeszcze bardziej obniżyć i tak niski poziom foruma
  • Wezwijcie tego orga niech odwola swoje fałszywe zapatrywania na rzeczywistość i będzie git.

    @tatapafcia zjedz snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyc ;)


  • ryzyk fizyk wklejam gif
  • niestety... a taki fajny był nowozelandzki
  • w kazdym razie, pa.
  • Tatopafcia, nie histeryzuj żesz.
  • Pfff...
    Znowu!...
    Weźcie załóżcie wątek pt: Pożegnanie i basta!
    Co to za moda ostatnio?
  • edytowano lipiec 2015
    Weź ię w garść chłopie. Po co sie przejmujesz jakimś małoletnim, które na kolonie nie wyjechały? Prowokują a Ty dałeś się wkręcić, używając niepotrzebnie inwektyw. Dziewuszka nie wie co to jest tolerancja i widocznie chciała zapytać ;) Na forum jesteś chyba ogólnie lubiany albo chociaż tolerowany Ups ;)) Nikt Cię nie wywala stąd.
  • @tatapafcia - powiem w krotkich, zolnierskich slowach - a wezze chlop[ie sobie browara obal i przestan sie wydurniac, W watku wszyscy pojechali, ja w koncu zamiklam, bo bym chyba panienkom jeszcze groszymi slowami wyjechala. Co to, trollice Ciebie z orga wygonia? Dasz im satysfakcje?
  • Dorosły jest.

    zief
  • @prowincjuszka , @draconessa

    trollice, nastoletnie? znaczy @Rogalikowa , @Marsjanka et cons?

    To że jakieś trolle z czerskiej przyłażą i robią kupę, to normalne. Nienormalne jest, że zamiast wylecieć na zbity pysk rozwijają tu cały performens i jeszcze są do tego zachęcane.
    Ninna, maura i całe to bydło niesie śmierć. Jeśli ktoś dobrowolnie - bo inaczej się nie da - chce uczestniczyć w Rewolucji, to ma fair share w jej złu.
    Taki udział ma też ten, kto zabrania się przeciwstawiać.

    Trzeba mieć w rzyci ofiary i ich krzyż, żeby mówić, że odpowiednia reakcja na zło jest "chamstwem".

    Tzn, org chce zmierzać w kierunku czerskiej. Kilka osób zachowa się przyzwoicie, kilka spośród starych stażem zacznie łżeć i pluć na przyzwoitość a reszta idzie po sole trzeźwiące bo ktoś (usprawiedliwiony okolicznościami) użył należytych sformułowań.

    Tyle wyjaśnienia i skoro taki jest wybór społeczności to proszę pozwolić mi się dostosować odchodząc.

    Gdyby ktoś chciał okazać choć trochę szacunku, może to uczynić rezygnując z wpisów nie na temat (histeria, mięczactwo itd). One są tylko potwierdzeniem
  • Tylko wiesz, bydlo najlepiej ignorowac. Ze zwierzetami sie nie dyskutuje, tylko odprawia do zagrody.
  • pogoda burzowa nadeszla i ciezkie czasy, ot co!
  • edytowano lipiec 2015
    wątek nazywa się "to pa" czy się mylę? tatapafcia nie wywołuj mnie, pls. powiedziałes pa, powiedziałam pa. koniec.

    edit: do następnego razu ;) bo w to, że sytuacja się powtórzy, nie wątpię. jak zwykle jatka-obraza majestatu-dłuuuuugie pożegnanie-nieobecność-powrót-grzecznie-jatka-obraza majestatu etc, do znudzenia.

    (:|
  • nie-da-rady!
  • Nie wiem, być może młyny Przesławnych Al-Adminów mielą powoli i wniosek zostanie za jakiś czas rozpatrzony pozytywnie. Nie lubię niejasnych sytuacji, więc po pozostawieniu niniejszego wpisu postaram się o coś w rodzaju autobana. Mam nadzieję że zadziała.

    Wszystkim za każde dobro dziękuję. Bez odbioru.

    "Zalosna kreaturo"
    No, ale przynajmniej jako jedyna tak mocno poparła mój wniosek o usunięcie konta :))
    Że z męża zrobiła bandziora, to już jej sprawa.
  • drodzy moi,
    to tylko dobitnie pokazuje, że nie należy się wdawać w jakiekolwiek światopoglądowe dyskusje w poczekalni - jak się odlistkuje ktoś, można z nim podyskutować

    idę popracować albo spać :)
  • Ja pierdziu... :-B
  • Upadać to ludzka rzecz, ale tak jak nam Nasz Pan, Jezus pokazał, trzeba się podnosić. Pafcio patrzy 8-|

    A już szczytem heroizmu jest użycie ludzkiego: prze-pra-szam. Można dodać: chciałem dobrze, ale wyszło nie tak jak chciałem. I honor uratowany i Królestwo Boże jakby bliżej B-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.