Potrawy do 10zł..

1246711

Komentarz

  • edytowano lipiec 2015
    @AleksandraB - my z mamą dokładnie tak jak Ty, odkryciem była dodana pod koniec bazylia, znajoma dodaje estragon.
    edit: bardzo ważne jest, żeby solić na samym końcu, inaczej robi się twarda
  • Mówisz bazylia i estragon? Spróbuję.
  • ale mnie zainspirowałyście :)
  • przepis siostry Anieli na kotleciki z siekanej wątróbki jest świetny, a żydowski kawior je nawet moja antymięsna córka
  • ja z wątróbki zawsze wyjadałam cebulkę jako dziecko :)
  • Nie powiem, że wątróbka to moje ulubione danie, ale jem z rozsądku. Poszukuję przepisów które uczynią ja choć trochę smaczniejszą.
  • No i masz babo placek. Poszłam i kupiłam pierś z kurczaka, troszkę szynki i zapłaciłam 16 zł! Nie zmieściłam się w 10 zł. Muszę przestawić rodzinę na tańsze i zdrowsze dania.
  • Bo to trzeba całego kurczaka kupić i samemu sobie rozebrac wtedy jest dużo taniej:)
  • @anulaczarnula - 2 kurczaki to zazwyczaj ok. 3kg, czyli ok 21-22zł. Masz z tego 4 piersi (co najmniej 1 obiad), 4 nóżki (można dokupić 2 i drugi obiad) i 2 korpusy (dokupujesz np. 1 szyję indyczą i masz rosół na 2 dni, z mięsa obranego z rosołu kolejny obiad)...
  • Wiem i zazwyczaj tak kupujemy, dzielimy, mrożony. Dzisiaj mnie zaćmiło. Generalnie chodzi mi o to, że jak z mięchem to drożej wychodzi.
    I jeszcze jak idę bez planu na zakupy i w sklepie wymyślam co ugotować.
  • edytowano lipiec 2015
    Kotlety z siekanej czy mielonej wątróbki jadłam na Ukrainie
    I na zimno i na ciepło
    Pychota!

    Lubie wątróbkę, kupuje dwa razy wiecej zeby po okrojeniu każdej błonki, żyłki zostało cos do zjedzenia :))

    Z wątróbki, żołądków i serc - przemielonych na maszynce, z dodatkiem bułki tartej i natki pietruszki (dosc dobrze doprawić tylko sola i pieprzem) jest przepyszne nadzienie do kurczaka.
    Zdecydowanie wole wtedy wyjeść samo nadzienie niz mięso kurczaka :D

    Zastanawiam sie - tzn teraz przyszło mi do łba- ze kotleciki z tego nadzienia byłby dobre :D
  • Zrobie coming out, ale uwielbiam watrobke... z dorsza.

    A obiadowo, kupuje indycza i przyrzadzam wg schematu podanego przez @AleksandraB, tylko bez namaczania (indycza nie potrzebuje). I na koniec, wrzucam cebule przesmazona, sole i szybko dodaje zurawine ze sloika lub ew. mus jablkowy. Hicior zwlaszcza z zurawina, robi sie bardzo smaczny sos.
    Oprocz tego mialam okazje jesc grillowana watrobke jagnieca/barania i miala taki charakterystyczny smak, ale ciekawy i do salaty byla super.
  • Z serc robie gulasz (wlasciwie dwa razy dopiero robilam) podlany piwem, z duza iloscia papryki i kminku.

    I dzisiaj sie zlenilam, wiec zamiast kotletow z mielonego indyczego byl sos bolognese (zuzycie miesa spadlo o polowe w porownaniu z kotletami), jaglanka i salata. Nie wiem, ile w PL kosztuje mieso indycze, ale jakby miec wlasne warzywa i resztke parmezanu w lodowce, to moze daloby sie zaliczyc do kategorii 10 zl.
  • wątróbka :-&

    To ja jeszcze dorzucę mój ostatni eksperyment- upiekłam na jeden obiad kurczaka i trochę go zostało, to na drugi dzień pościnałam to mięsko, dodałam ten sos co się zrobił z pieczenia ( z przyprawą do kurczaka, nigdy mieszanek nie kupowałam ale ostatnio zauważyłam że robią już bez glutaminianu więc używam :) ) i usmażyłam placki ziemniaczane do tego.
    Mąż się najeść nie mógł :)
  • Dla zawziętych mięsożerców - pierś z kurczaka da się łatwo rozmnożyć. Trzeba ją drobno posiekać, dodać cebulkę, czosnek, dowolne szybko mięknące warzywa(papryka, cukinia), może być troszkę ryżu lub kaszy, 1-2 łyżki mąki, 1-2 jajka, 2 łyżki majonezu, można też resztki żółtego sera, sporo zieleniny. Mieszamy i smażymy kotleciko-placuszki, z jednego fileta starczy dla pułku wojska ;-)
  • Moja mama takie robi. Pyszne są :)
  • Ja ostatnio idę do ogródka i wymyślam dopiero wtedy co by na obiad, dzisiaj placki z cukini i cebuli oraz kalafior bo nie rozmroziłam mięsa.

    Też taka rada - z jednej strony warto planować posiłki i chodzić z kartką na zakupy ale z drugiej strony jak jest coś w atrakcyjnej cenie to warto zmienić plany.Wczoraj mój M.kupił na targu kalafiory za 1,5 oraz ryby po dyszce za kilo.
  • edytowano lipiec 2015
    Zdjęcie0122

    zmieściłam się w 5zł
    ;)
    racuchy z jagodami,musiałam 2gą patelnię włączyć bo nie nadążyłam smażyć.
    Dziś na jagodach byliśmy,2 jajka ,mleko woda i mąka.
  • Jakie apetyczne :)
  • Tylko gdzie można kupić rybę po 10 zł za kg? U nas ryby drogie. Supermarket omijam, nie mam zaufania do ryb z sieciówek, ale może się mylę.
    I niestety nie mam ogródka, wszystko muszę kupić.
    Dzięki za ten wątek jeszcze raz:)
  • Te nie są takie ładne,potem zostało mi ciasta bez jagód i wymyśliłam -nalać casto-placek na patelnię i delikatnie posypać jagodami.Ładniejsze są.
  • nooo, albo sos z jagód do naleśników lub pancakes, mniam!
    mam chwilowo niedostatek dzieci w domu, więc nie ma komu zbierać, ale w weekend się wybierzemy!
  • jukaa sos był-teraz sprzątają .
  • @anulaczarnula u nas najtaniej to śledzia dostaniesz za 6.5zł.Do smażenia.Robię w delikatnym occie a w pomidorowym uwielbiają.
  • @Bridget u mnie jaja, mąka, mleko ew śmietana to baza. Robię z jabłkami, bananami (ale tylko część lubi), kiedyś z dynią.
    Dzisiaj tę pierś podzieliłam. Część razem z boczkiem w marynatę na jutro na grilla. Część w kawałki podduszę właśnie z cebulą, czosnkiem, dużą cukinią (dobrze zagęszcza i dodaje objętości), marchewką i pietruszką. Problem w tym, że ja takie dania lubię, ale dzieci już niekoniecznie.
  • O rany ale ceny!
  • @Anula a jakby gulasz zrobił??dużo pomidorów +cebula i resztę?pierś droga faktycznie.U nas jedna musi wystarczyć,robię najpierw w mące potem 2 razy w bułce i jajku.Ta mąka powoduje ,że soczysta bardzo.
  • @jukaa a co to pancaces? :)
  • O i też tak jak jukaa. Z owoców sos i do naleśników. Tylko u nas malutki pojemniczek np malin 5-6 zł. Jagody 10 zł za litr. Truskawki teraz 10 - 12 zł/kg.itd. Ryba świeża do smażenia ok 25-40 zł/kg(zależy jaka)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.