Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Elektrostymulator

Ktoś ma? Ktoś używa?
Zainspirował mnie temat po konsultacji z nefrologiem, być może prądami ma być leczone nietrzymanie moczu przez naszą 5latkę.
Raz na jakiś czas mam rehabilitację też prądami na bóle kręgosłupa i przynosi ulgę.
Jak zaczęłam czytać,to ma sporo zastosowań.
Tak jak inhalator można też go kupić. Ciekawa jestem czy macie jakieś doświadczenie, czy warto w coś takiego zainwestować ?
K

Komentarz

  • Każdy sprzęt rehabilitacyjny warto kupić jeżeli ma się odpowiednie fundusze i taka rehabilitacja rzeczywiście pomaga. Zakup tym bardziej jest opłacalny im więcej osób w rodzinie może z niego korzystać. Jednak każdy przypadek jest inny i sama musisz policzyć czy Ci się to opłaca. Ja prowadziłem wstępne rozeznanie z aparatem do pola magnetycznego. Taki egzemplarz jaki mam na rehabilitacji kręgosłupa kosztuje ok. 2000 zł czyli jest w zasięgu zwykłego Kowalskiego. Czekać na zabiegi muszę po pół roku, a przez ten czas stan się pogarsza.

    Tak z ciekawości nad jakim modelem się zastanawiałaś? Bo kiedyś prądy też mi serwowali, a nie sprawdziłem czym.
  • Nad niczym konkretnym się nie skupiłam, moim odkryciem było to że mozna coś takiego kupić, tak jak kiedyś nowością był dla mnie inhalator tak teraz elektrostymulator.
    Dolegliwości troszkę jest, terminy rehabilitacji kosmiczne... może warto kupić po prostu swój sprzęt :)
    Tylko widzę, że to jednak niezbyt popularne urządzenie ;)
    K
  • Musisz albo podpatrzeć model z własnej rehabilitacji, albo skonsultować go z lekarzem. W ciemno lepiej nie kupować.
  • Hmm pole elektromagentyczne ma raczej negatywny wpływ na żywą tkankę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.