Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowy konkurs Poznańskiej Archidiecezji -pralki :)

http://www.caritaspoznan.pl/aktualnosci.php/2/1174

W Gdańsku było dużo osób biorących udział i byli zadowoleni.
My w Gdańsku braliśmy udział, wygraliśmy i zachęcamy do udziału.
Kto chce niech skorzysta, kto nie chce to nie :)
«134

Komentarz

• Co tu taki mały ruch? Prace wykonane? Bo to ostatnia chwila... Do dzieła Wielkopolsko!
  • się kurka zabieramy i nie mamy kiedy...pewnie będzie tak jak z poprzednim konkursem i na ostatnią chwilę kogoś z nas oświeci
  • A ja wciąż zastanawiam się. Maleńka łazienka, pralka normalnych rozmiarów nie wejdzie. A jeśli już to trzeba by wymienić małą umywalkę na jeszcze mniejszą. I pralka zajmie pół łazienki.
  • A w kuchni?
    Mam ten sam ból... i ladowaną od góry wąską pralkę. Może spondor fopasuje wam pralke fo wymiarów lazienki?
  • W kuchni podobnie. My już z ogromnym trudem się mieścimy w kuchni. W 6 osób a kuchnia ma trochę ponad 7m2. Wcisnęliśmy małą zmywarkę. Teraz mamy pralkę od góry ładowaną.
  • A na mnie pralka się właśnie raczyła wypiąć i żałuję, że w Wlkp nie mieszkam...
    @anulaczarnula może faktycznie można dogadać jakąś mniejszą albo do góry otwieraną.
  • A to nie jest tak, że jest jeden model?
  • Próbuj negocjować, ale jak już wygrasz, wtedy - laureatowi - nie odmówią ;)
    co im za różnica, jaka pralkę dadzą? Chyba że jest "pakiet" dedykowany do konkursu...
    Mój mąż ma kontakty dziennikarskie z pijarowcami różnych marek AGD, często do testów coś dostajemy, a później to nie idzie na sprzedaż, odkurzacz ju z tak u nas został 3 lata :)
    każda firma ma modele do testów, na wystawy etc.
  • @anulaczarnula, u nas w konkursie można było wybrać czy chcesz zmywarke wolnostojaca czy do zabudowy. Może typ pralki też można wybrać. Narysujcie coś, wyślij bo czasu mało, a potem się będziesz dogadywać/ zastanawiać gdzie wstawić.
  • ja też tak myślę, że brać udział można....a potem się zobaczy.
    Doczytałam właśnie, że mam dodatkowe punkty za każde dziecko powyżej piątego :)
    czyli nieco faworyzuje się największe rodziny...jury ocenia pracę od 0-10 punktów a za ponad piątkę dzieci dopisuje się punkty :D

nie wiem czy będzie wybór pralki. Z zastawami było tak, że Lubliana sprzedała archidiecezji po atrakcyjnej cenie 50 serwisów 12-sto osobowych - konkretnych...z pralkami może być podobnie...w sensie, że jakieś modele wyprzedają taniej albo co

• edytowano wrzesień 2015
    oświadczam uroczyście iż prace konkursową ukończyłam....
    i już mi się marzy na nowe mieszkanie nowa praleczka :D

@anulaczarnula jest podobno taka pralka:

Model candy GV 138D3 - 8
    wymiary 52/60/85
  • Ooo to obmierze, dzięki:) tylko teraz pracę wykonać trzeba. O mamuś
  • bierz się bierz...
    na razie zgłoszeń mniej niż 50%
  • A czy to może być kolaż, czy tylko rysunek?
  • praca plastyczna płaska :) więc kolaż jak najbardziej...ja mam w połowie wyklejankę, w połowie rysunek ręczny :)
  • Gratulacje dla tej pani! :)
    A dla drugiej kop... ;)
  • nie wiem @anulaczarnula jaką masz łazienkę, ale my teraz mieliśmy taką, że nasza duża pralka weszła na styka...ale nie dałoby się jej otworzyć ( toaleta przeszkadzała) , gdybyśmy nie dokupili szuflady pod pralkę...dzięki temu otwierała się nad klapą toalety, bo zyskała 30 cm wysokości
  • No nie pogardzilabym taką praleczką...
  • no ja się martwiłam, że np z braku wyobraźni zaproponują wielodzietnym jakieś 5-cio kg pralki...dla nas to bez sensu...a ta niczego sobie ;)
    super fajna :)
  • @Bambidu dzięki za kopniaka. Ja od trzech dni myślę, projekt w głowie ukladam. Zmottwowal mnie 8 kg wsad, a nad zmieszczeniem niech się Skorek martwi;)
  • Podejrzewam ze jest to podbna.pralka jak w gdanskiej. To bardzo dobra pralka.. nie ogkadajcie sie dziewczyny a bierzcie udzial a potem tak jak.mowi sylwia sie zobaczy... warto warto warto
  • @anulaczarnula będę o Tobie pamiętać po raz piąty zapuszczajac płukanie i wznosząc modły by moja raczyła odwirować... ;)
  • Jaka szkoda, że na Śląsku nie ma takich konkursów. Świetny pomysł.
  • Monira, idź i zainteresuj kogo trzeba (czyli archidiecezjalny Caritas). My byliśmy na takiej rozmowie i zostaliśmy b.dobrze przyjęci, pomysł się spodobał, zobaczymy, co dalej. Czekam z nadzieją...
  • Zrobiłam zestawienie takich konkursów w Polsce (jako podkładkę do rozmowy) - nie tylko Poznań i Gdańsk, także Kalisz, Kielce. Mogę ci podesłać mailem.
  • masz głowę Lila !
  • ta zmieść. jakoś to będzie. chyba w piwnicy zmieszczę ;-)
  • Człowieku małej wiary :D
  • dasz radę :D dawaj skorek dawaj!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.