Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Namiot pożyczę

tak się wstępnie pytam czy by ktoś z warszawiaków lub okolicznych nie miał pożyczyć namiotu od 28 sierpnia do 13 września.

Jedziemy w różne miejsca noclegi mamy ale u rodziny na wsi mąż chce chłopakom atrakcję pod postacią nocowania w namiocie zrobić. To pomyślałam, że się spytam.

Wymagań co do namiotu szczególnych nie mam byleby było dach nad głową i zmieściło się 2-3 dzieci i mąż:-)

Komentarz

  • hmm tak dużego nie mam, ale mam za to dwa :)
  • a czekaj, bo źle przeczytałam :) bo pomyślałam, że wasza 5 ma się zmieścić :).
    Mam jeden quechua 3 osobowy, taki co to się fruuuuu robi do góry i się rozkłada i drugi normalnie rozkładany też ponoc 3 os. wiec jak dzieci i maż to na moje spokojnie powinni się zmieścić.
  • to w 3 osobowym to 3 dzieci i mąż się zmieszczą - to się odezwę.. jeśłi podtrzymujesz chęć pożyczenia
  • My mamy namiot,zmieszczą się w nim na pewno
  • dobrze wiedzieć, tylko my chcemy jeszcze ten namiot u rodziny rozstawić u której będziemy przed Wami:-) więc musimy go z Warszawy zabrać ze sobą
  • W razie co, to u nas też jest 3-osobowy 2-sekundowy - taki, co się sam rozkłada. Chętnie służę!
  • wygląda na to, że pożyczymy od @Anulcia, mam ja rzut beretem, dziękuję za chęci @Katarzyna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.