Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

MANIFESTACJA PRZECIW GENDER Warszawa 30.08.2015 12.00 !!!!

13»

Komentarz

  • My byliśmy, spotkaliśmy Kaikę i Babaja, oraz już jak wracaliśmy quodę z rodzinką :-)
    spotkaliśmy też sporo neonów.
    Ile było w sumie osób? Mówili, że frekwencja była duża.
  • my też byliśmy, ale Dziewczynki kiepsko na takie temperatury reagują więc szybko się zmyliśmy :(
    a na Placu Zamkowym to nie Kukiz był (on szedł z Zamkowego Krakowskim Przedmieściem) tylko jakiś piknik firmy energetycznej- chyba Enea, ale nie mam 100% pewności...
  • @Agnieszka82, ja slyszalam, zes @Kalinosia spotkala ;).
  • @MonikaN coś Ty?? :-) to ja taka ślepa jestem że ją widziałam i jej nie rozpoznałam???
    o ludu X_X
  • Chyba ja cos pokrecilam. Przyjda zainteresowane, to sie wypowiedza.

    Moze Ty, Agnieszka dobrze widzisz, za to ja sie marnie koncentruje.
  • Ja też byłam. Tyle że młodego ciągle karmiłam. Nagłośnienie słabe trochę. A większość gadała nie słuchała. Z drugiej strony się nie dziwię rozmowom. Temat gorący i można było spotkać dawno niewidzianych. Niektóre inicjatywy mi się spodobały, poczytam o nich więcej w necie.
  • My też początkowo siedzielismy w tym barze ale nic nie slyszelismy i przenieslismy sie na trawę.

    @Agnieszka82 nie slyszalam tel., szkoda
  • Ah ah nie widzialam Agnieszki82 ah niestetyyyyyy :(

    ... za to na mini afterparty sie z @efka integrowalysmy ;)

    Naglosnienie faktycznie kiepskie, ale moze nie dalo sie lepszego tak na szybko zorganizowac?

    Ewakuowalismy sie juz w trakcie koncertu Maleo -dzieciaki wymiekly na sloncu.
    Ale dobrze bylo byc. :)
  • I my byliśmy, staliśmy pod drzewem na środku placu, ehhh szkoda ze.nikogo nie poznałam....ale spotkałam @Kalinosia i spędziliśmy razem bardzo przyjemny wieczór :)
  • http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/263808-tvp-jest-zbyt-zajeta-atakiem-na-prezydenta-by-dostrzec-manifestacje-tysiecy-rodzicow-czego-nie-dowiedzieli-sie-widzowie-wiadomosci-o-planie-deprawacji-ich-dzieci?strona=1


    A w mediach cisza. Nie ma czegoś w mediach znaczy, że nie miało miejsca. Matrix. Kolejna manifestacja musi być jeszcze większa i koniecznie na placu zamkowym z przejsciem przez kilka ulic, wtedy nie da się udawać że niczego nie było. Zobaczą chociaż spacerowicze, turyści.
  • My sie czujemy (jak to ładnie Ślązacy mówią) wyciulani. Bufetowa się postarała... Mam tylko nadzieję, że Pan Bóg przyjmie ten trud tylu ludzi i odmieni oblicze ziemi.
  • I nawet mnie nie denerwujcie, że tam tyle ludzi było, których znów nie udało mi się poznać!
    I to obok mnie!!!
    Stałam pod tym drzewem na środku aż do koncertu Maleo, potem poleźlismy na lody, bo dzieci odmówiły współpracy ;)
    Matka6, kiedy my wreszcie staniemy jak ludzie i pogadamy? Zniknęłaś równie szybko jak się pojawiłaś i tyle Cię widziałam :( A potem już się nie mogłam ruszyć, bo F. gdzieś poszedł i dzieci pilnowałam :(
  • @Milamama2+3 no szkoda.
    @Cart&;Pud Ty wiesz jak ja Was wypatrywałam? Ja ślepa kura jestem ale sobie myślę, że no kogo jak kogo ale Cart nie powinnam przegapić i wytrzeszczałam oczyska na wszystkie strony ale nic z tego :-(
    W ogóle szkoda, żeśmy się jakoś tutaj nie umówili czy coś, fajne spotkanko można było zmontować, chociaż niewiem czy z nami - nasze dzieci jakimś cudem wytrzymały trasę na Mariensztat, ale już na placu dawały czadu i musieliśmy po godzinie pobytu się ewakuować. przenieśliśmy się do Parku praskiego na lody i tamtejszy wypaśny plac zabaw. I o 17 zwlekliśmy się do domu.
    Ale cieszę się, że pomimo tych trudności udało nam się być!
  • Mace jakieś zdjęcia?
  • Ja nie mam. Nie wzięłam tym razem aparatu.
  • @Car&;Pud - widać nasza relacja powolnie się zaczyna ;)
    my tez bez zdjęć
  • Trochę na szybkiego zorganizowano tę manifestację. Myśmy się dowiedzieli w poniedziałek tydzień temu.
  • a ja tak sobie na mszy rozmyślałam, ze dobrze by było, jakby w ogłoszeniach ksiądz wspomniał i zachęcił do uczestnictwa. Tymczasem ani słowa.

    ja tez nie czynilam zdjęc :(
  • U św. Zygmunta była zachęta w ogłoszeniach
  • no, moze Spalinowa niedoinformowana była ;)
  • Ksiądz mógłby powiedzieć teraz tak:

    "Ja wam dzieci nie obronie. Mają prawo, mają pieniądze, nauczyciele i dyrekcja będzie się trzęsła o posady. Nit się was o pozwolenie pytać nie musi.
    Radźcie sobie sami."

    Radykalne określenie miejsca w szeregu w jakim się jest to o wiele skuteczniejsza metoda niż tłumaczenie co i jak z tym gender.
  • A tak...
    Od znajomego linka dostałam.
    To się dzielę.
    https://demofueralle.wordpress.com/2015/08/31/ueber-5-000-demonstrieren-in-polen-gegen-sexualisierung-in-der-schule/

    Nie znam na tyle niemieckiego, a gugiel słabo tłumaczy, ale to chyba ciekawa relacja.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.