laktacja w ciąży

Karmię córkę będąc w ciąży,inne dzieci same rezygnowały a ona nie!narazie dobrze się czuję z maleństwem tez ok .czy Któraś z Was karmiła przez czy ciąży?jak długo?czy to bezpieczne?

Komentarz

 • karmiła
  nawet przez więcej niż jedną
  wszystko ok
 • Zwykle karmienie w ciąży jest bezpieczne. Można karmić do samego porodu, a po porodzie karmić tandem. Na forum mają w tym zakresie własne doświadczenie @AB i @Agnicha. Może jeszcze ktoś, ale nie pamiętam, więc nie będę zmyślać.
  Jeśli starsze dziecko jest spore i odżywia się już normalnym, dorosłym jedzeniem, to ciąża może być dobrym pretekstem, żeby je odstawić. Ale zwykle nie ma takiej konieczności. Oczywiście, większość lekarzy będzie twierdzić inaczej... :-?
 • Jestem w czwartej ciazy. Kazda corke karmie do 3roku zycia, wiec karmie i w ciazy i dwojke na raz. Relaks, nie przejmowanie sie opiniami otoczenia-straszeniem, ze ktoremus dziecku braknie, dobre odzywianie i jazda.

  Przerwalabym w razie plamienia, mocniejszych skurczow i swojej glebokiej niecheci. Teraz mamy pauze, S zjada ilosci homeopatyczne raz na dwa dni bo mnie to drazni czesciej. Wrocimy po porodzie.
 • Tez karmiłam do połowy ciąży. Odstawiłam z przyczyn niezależnych. Syn miał 1.5 roku i szkoda mi, że tak wcześnie.
 • Ja też do połowy ciąży. Córka miała 2,5 roku, odstawiła się sama.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.