Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

jaki wozek-parasolka

2

Komentarz

  • Wiesz, zobaczylam te trojeczki i juz wpadlam.

    Nie macalam jej, przejechalam kawalek, no milosci nie bylo ;).

    Fajne spacerowki jeszcze robi mutsy. ale dla naszego dziecka byla za krotka ta czesc gdzie dziecko glowke opiera, do karku Mu siegala.

    W ogole duzo wozkow, ktore ogladalismy, to wlasnie ta czesc za glowa byla haniebnie krotka dla naszego dziecka.
  • Polecalabym Ci wycieczke do sklepu, pomacanie wozka, przejechanie, zlozenie go, rozlozenie i przede wszystkom dopasowanie dziecka do srodka i zawsze z tylu glowy, ze dziecko rosnie, wozek bedzie jakis czas potrzebny.

    I rozkladny, dla mnie wazne, bo mi dzieci dlugo spia w dzien.

    Upatrzylam Inglesine, ale prawie sie nie kladlo, wiec smuteczek byl, ale zalezalo mi na lezeniu jednak.
  • @MonikaN

    moj tez spi sporo.

    A co do macania - małe szanse u mnie w miescie.
  • No to zrob sobie wycieczke do Warszawy ;). Albo do sklepu z wozkami,albo skrzyknij orgospotkanie i popros o przybycie wlascicielki nastepujacych wozkow:

    ............
    ...........
    ............

    w miejsce kropek wpisujesz interesujace Cie modele wozkow :).
  • BTW @chabrowa, nie, ze dlugo, w sensie czasowo, tylko dlugo wiekowo, a ze mam dzieci dosc duze, to i wozek musi byc dlugi. starszy spal do 3 roku zycia, i jeszcze 3 miesiace po 3 roku zycia. A mlodszy, za chwile 2 lata i zasypia w 2 minuty na spanie w dzien, znaczy nadal bardzo potrzebuje.
  • Marcelina, ale ta parasolka 2700..?
  • Tak.
    Tak właśnie.
    Psiamać.
    Żebym ustrojstwa nie widziała i nie wypróbowała, to bym była zdrowsza :)
  • edytowano sierpień 2015
    @Marcelina ja Cię rozumiem! też jestem chora ba bugaboo... a bee to już w ogóle! Choruję odkąd widziałam jak śmiga po alpach (chociaż to akurat bee nie był).
    Jak mój mąż zobaczył bee to powiedział, że Ci co go zaprojektowali to wiedzieli o co chodzi. I jeszcze gondola dla noworodka... i nie trzeba potem parasolki kupować...

    ...ale, ale... chyba ostatnio na AMR w Krakowie u kogoś widziałam :D
  • he, he, wczoraj po dwukrotnym zerknięciu na filmik z b.bee wiem, że też mogłabym dostać ciężkiej choroby pożądania, dobrze, że mnie temat nie dotyczy ;)
  • Hope, widziałaś :)
  • To jest w ogóle fajna historia, bo człowiek (Holender) zaprojektował pierwsze bugaboo jako pracę dyplomową na wzornictwie użytkowym. Miał być taki wózek, który się będzie w równym stopniu podobał mężczyznom i kobietom.
  • Mamy baby jogger citi mini GT
    Pcha się leciutko nawet z dwoma chłopakami 4 i 2 latkiem na pokładzie
    Jest duże siedzisko
    Bardzo go lubię nawet dokupilam teraz do niego gondole
  • Facet miał łeb! Dla mnie to coś jak firma apple w przemyśle informatycznym. Wymyślą coś genialnego, a potem cała reszta próbuje nadążyć. Nie, nie, nie... nie wkręcam się znów bo będę oglądać i oglądać. A przed zakupem wózka jak zsumowałam ile by UŻYWANY komplet kosztował z fotelikiem i tylko kokonem i tak masakra...

    A korzystał ktoś może z quinny yezz? Waży tylko 5 kg, i składa się na ramię, ale ma kilka mankamentów.
  • @MonikaN

    Ha!
    Macnelam se!

    A nie wkurza Cie material na budce w tym lite?
    I to mocowanie na rzepy??
  • Jaki material?
    Nic mnie nie wkurza, jestem b zadowolona z tego wozka.
  • @MonikaN
    To nie wiem..udalo mi sie go znalezc w jednym sklepie.

    i moze tam byl zdezelowany? Sama nie wiem.. Tzn. Wozek w prowadzeniu,wadze,skladaniu super.

    Tylko wkurzal mnie ten material ktory przechodzil z daszku na tyl ( jak polozysz oparcie na plasko,to mozesz nim zakryc te moskitiere).
    Byl taki "szmaciany",tzn nie wygladal solidnie i te zapiecia na rzepy mnie nie przekonaly...ale moze to kwestia danego egzemplarza. :-?
  • @Hope to czekaj, może Ci właściciel/ka odsprzeda za jakiś czas...zastanawiam się, czy ten filmik obejrzeć, o którym @Skatarzyna mówi...ale nie, nie ma linka, top nie będę sie katować :D ;)

  • sama chciałaś, teraz będziesz śnić!
  • Dobra... sprawdzam :-S
  • Niniejszym składam więc reklamację:
    Reklamacja 1: nie da się za bardzo położyć noworodka na brzuszku
    Reklamacja 2: on się nie składa do parasolki ?
  • Ad1, w wersji z gondolką się da;
    Ad2, składanie w parasolkę jest przereklamowane, moim zdaniem najlepsze jest walizkowe i jeszcze przez pół, to jest to!
  • @Skatarzyna
    i dla tych wilekomiejskich kóleczek zdradzilabys emmaljunge? :P
  • edytowano sierpień 2015
    @palusia da się - do wózka można dokupić gondolę, która jest od razu torbą i wpina się podobnie jak fotelik. Nie składa się do parasolki rzeczywiście, ale waży 7,5 kg!

    Kurczę... chyba poproszę ojca chrzestnego C. o taki prezent na roczek - przyadłby jej się 8->
  • @Chabrowa, nigdy w życiu, ale na AMR to bym se pomknęła z BB :D
  • o, a mnie się on kompletnie nie podoba :D
    A już na pewno bym go nie kupiła dla noworodka.
    Ale ja to za klasyką jestem ;)
  • @Hope 1. A po co na roczek gondola?
    2. Dobra, to ja też poproszę ojca chrzestnego G.o taki to będziemy kwita :p
  • Dla noworodka ja też bym celowała w cameleona ;)
  • To ja jestem inna wcale mi się nie podoba
  • Ale wygląd to jest tylko drobny element, gdyby tylko o wygląd chodziło to bym się nie ekscytowała. Jest niesamowicie wygodny w prowadzeniu, leciutki, komfortowy dla dziecka. Trudno wytłumaczyć.
  • @palusia na roczek może być bez gondoli :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.