Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak odchylić fotelik samochodowy (romer)?

Posłuchajcie - w opisie jest zaznaczone, że ma 4 pozycje odchylenia - ale jak klasycznie od spodu naciskam, to odchyla się tylko w 2 pozycjach. Na czym polega mój błąd?
http://www.smyk.com/romer-king-ii-ls-fotelik-samochodowy-9-18-kg-smart-zebra,p1087699707,swiat-niemowlaka-p

Komentarz

  • @Isako
    ale to jest do montowania pasów - i to działa. Natomiast chodzi mi o 4 pozycje położenia dziecka. Działąją dwie wg mnie.
  • @MagdaCh - zatrzymaj filmik ok 1:48 - może te przejściowe posunięcie, to dla nich też jakaś pozycja. Ja też tu 4 nie widzę. Ja mam starszy model romera i czasami jest tak, że w ogóle nie mogę go położyć i mam tylko w 1 pozycji i tez nie wiem dlaczego.
  • @Anulcia
    dzięki Tobie zauważyłam, że to film dała @Isako - a ja myślałam, że fotografię :)
    TAk, te 4 stopnie to w ich wyobraźni. :D
  • A tak swoją drogą to świetny ten fotelik.
  • Model zebra wymiata. :)
  • Mamy starszą wersję Britaxa. Ponoć też się odchyla (4stopnoe) ale znam ino 2.
  • Tak, zebra jest świetna - ale pzrede wszystkim ma dobrą jakość tych wyściółek i podkładek - taka miękka mata pod spodem, wygląda jak gumowy pop-corn - nie jest to styropian, ale coś elastycznego.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.