Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wrocławianki (albo inni zorientowani we Wrocławiu) - dziękuję za poradę komunikacyjną

edytowano wrzesień 2015 w Pomagajmy sobie
Od dłuższego czasu wybieramy się do wrocławskiego ZOO, informacja od @Lila o tańszych rodzinnych poniedziałkach sprawiła, że pomyśleliśmy o ostatnim dniu wakacji. Zaczynamy się przymierzać do wyprawy (z Poznania) i doszliśmy do etapu parkowania w okolicach ZOO. Prześledziliśmy już informacje na temat parkingu Budimexu i następstw jego budowy i nie uśmiecha się nam korzystanie z niego. Czy gdzieś w dalszej okolicy (w zakresie dojścia piechotą) można sensownie zaparkować na cały dzień, ewentualnie gdzieś dalej z prostym dojazdem komunikacją miejską? Możecie coś poradzić? Oczywiście może być płatne, ale nie prawie drugie tyle co bilet dla całej rodziny...

We Wrocku się urodziłam i mieszkałam w dzieciństwie, ale to już ponad 30 lat temu było, więc niczego mi to nie ułatwia ;-)

Komentarz

  • A przez internet biletu nie można kupić?Mój zięć kupował i ani minutki nie staliśmy w kolejce.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.