Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Mały książę" - widział ktoś?

Bardzo proszę o opinie, czy warto się wybrać z dzieckiem i dla jakiej kategorii wiekowej jest ten film?

Komentarz

  • Mąż był z 10, 8 i 5 latkami, z chłopcami, mały za mały, duży uważa że to film dla dziewczynek, średniemu się b. podobało, mężowi takoż! Powiedział, że jak już wyjdzie na płycie to kupi, a tymczasem, że może warto, bym sie wybrała z córkami, że będzie się nam podobać.
  • Moi byli
    14, 11 i dziewczynka 4,4

    Najbardziej podobał się córeczce i 11 latkowi
  • mi sie podobalo... fa (5)tez choc czasem sie bala i nie podejrzewam zeby wszystko kumala bo ja nawet wszystkiego nie kumam :)
  • Chyba se dzisiaj przeczytam
  • Byłam z moją 5 -dziewczyny lat 7,5; 9,5 i 11,5 oraz chłopcy 5 i 3. Wszyscy zadowoleni. Ja w sumie też, choć może końcowa część filmu wydała mi się zbyt przekombinowana.
  • ale, ale,
    przecież "Mały Książę" to nie jest książka dla dzieci
    (a w każdym razie nie przede wszystkim dla dzieci, znaczy się, dla mnie-dziecka była to książeczka niestrawna, ale może byłem przygłup?)
  • Ja pamietam ze uwielbiałam ja czytać jako dziecko. Choc pewnie nie do końca rozumiałam wiele rzeczy to wiem ze często po nią sięgałam.
  • Piszo... Jakby Ci to powiedziec ;-)
    Mój syn byl zachwycony gdy czytal jako 9 latek :-)

    Na płycie mieliśmy jakas japonska wersje :-)
  • Narysuj mi baranka.
    chory? to moze od razu owcę w ciązy chcesz? tylko wiesz, owieczka może być czarna.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.