Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pomóż ośmiorgu rodzeństwa wrócić do rodziców

Komentarz

  • edytowano wrzesień 2015
    protest protestem, natomiast w pierwszej kolejności należałoby złożyć apelację od wyroku sądu pisząc i udowadniając to co w proteście - i to w trybie pilnym zanim nie upłynie termin.


    protest bezpośrednio nie zadziała na sąd, sąd nie rozpatruje protestów itp. ale środki odwoławcze już tak

  • edytowano wrzesień 2015
    podpisałam, nie skomentuje................................!!!!!!!!!!!
  • Podpisałam. Ale wiecie co myślę ? Że po prostu te instytucje mają mało czasu, bo wielkimi krokami zbliża się ustawa o tych rzekomych 500 zł na dziecko. Rodzina z 8 dostała by więc 4 kawałki, i żegnaj nędzo, a może nawet jakiś remont by mogli powoli zacząć? Jeżeli to nie jet patologia, tylko faktycznie rodzina boryka się z problemem finansowym a przy tylu dzieciach to zrozumiałe , to ktoś straciłby możliwość zarobienia na tych dzieciach jako rz, znacznie więcej niż dostałaby matka tych dzieci.
  • edytowano wrzesień 2015
    Czy to ta rodzina gdzie po domu grasuje zdaniem pani z mopsu królik zabójca, oraz krwiożerczy potwór rasy york ? A z jabłka wyfrunęła muszka owocówka siejąc postrach swemi oczami czerwonemi ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.