Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

oddawanie sprawdzianów w szkołach

2»

Komentarz

  • Sluchajcie, nasunelo mi sie pytanie. Jak Wy zobaczycie, ze na sprawdzianie dziecko czegos nie zrobilo, a juz zajmują sie innym dzialem, to nadrabiacie braki? Musi sie nauczyc tego co nie umialo?
  • No wlasnie potem juz ne ma zwykle czasu nadrabiac-dlatego jest wazne na biezaco widziec co dziecko umie a co nie a nie czekac do zebrania
  • Kalinosia, ale jak uczeń otrzymuje sprawdzian to najczęściej juz zaczal kolejny dzial. Jakos nie pomyślałam by uczyć sie tego co nie poszlo, chyba ze miałoby dziecko pisac poprawę. Jakos w tej kwestii wazniejsze są dla mnie kartkówki, bo informują na bieżąco.
  • @beabea, podobnie było na egzaminach specjalizacyjnych z interny. Ze nie będą publikować odpowiedzi, bo prawa autorskie ukladajacych. Ale jakoś to prawnie obalili zdający. Acz wojna była długa. Okrutnie mnie bawi posiadanie prawa autorskich do pytań z matmy kl.3 .
    Beabea, zresztą poczytaj na temat prawa autorskich, mnóstwo rodzajów obejścia jest. Wystarczy, że np. skopiujesz wszystkie pytania prócz jednego.
  • He, he , dobre, trzeba wiec będzie obchodzić:) W ogóle to zamierzamy zaangażować w to Radę Rodziców szkoły, bo problem jest ogólnoszkolny oczywiście.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.