Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prezydent prezentuje Żydom 65 mld PLN

Polska jest bardzo bogata, ale nie dla własnych obywateli. Prezydent Duda daje w prezenbcie 65 mld PLN
image

Komentarz

  • Wiesz co, Gregu, składanie życzeń ludziom, którzy u nas mieszkają, to jest stara tradycja Wielkiej Rzeczpospolitej.
    Widzieć jakąś uniżoność w uprzejmym liście to trza umieć.
  • @Marcelina do listu pan prezydent dołącza wspomniana w tytule wątku kwotę
  • @juka kwota została zatwierdzona przez poprzednika z tej samej opcji politycznej ;) Wystarczy poszukać wypowiedzi Lecha Kaczyńskiego
  • Greg źle doczytałeś...on obiecał 265 mld...a co ja gadam...1 bilion...
  • UTRACONE MIENIE Te same zasady dla Polaków i Żydów Kaczyński obiecuje rekompensaty Rekompensaty za pożydowskie mienie utracone po 1939 roku na terenie Rzeczypospolitej będą takie same, jak za mienie polskie.

    Obiecał to wczoraj w Nowym Jorku przywódcom największych amerykańskich organizacji żydowskich prezydent Lech Kaczyński.

    - Warunkiem przyznania rekompensat powinno być obywatelstwo polskie przed wybuchem wojny,...

    -------------------------

    zaraz zaraz, to żyd nie jest Polakiem?
    przecież tu jest wyraźnie napisane że obywatele Polski są równi wobec prawa. To chyba normalne?

    Prayboy.
  • @Gregorius pogubiłam się: o którym prezydencie właściwie piszesz?
  • edytowano wrzesień 2015
    Nie wiem ja tam nie pałam jakąś wielką sympatią do Żydów dlatego, że są Żydami, współczuję przeszłości holocaustu, ale skoro im sie należy to trzeba oddać. Tylko po II wojnie wszyscy jesteśmy poszkodowani, Polacy byli wyrzucani z majątków kilkunasto- kilkudziesięciohektarowych wraz z dworem na Kresach,zabrano im kamienice i szyby naftowe a przywiezieni bydlęcymi wagonami szukali mieszkań i pracy na ziemiach odzyskanych,przydzielano im jakieś klitki w dodatku często z innym lokatorem. I jakoś nikt nic od państwa nie chce. Nasi dziadkowie poumierali, więc nie ma co w ogóle rozmawiać o odszkodowaniach. Gdyby nawet mieć papiery, to wyciąganie kasy, ziemi czy kamienic od Polski lub Ukrainy było by niemoralne. W ogóle dlaczego odszkodowania za wojnę i utracony majątek ma wypłacać Polska ? Wina można obarczać Niemcy i Rosję jeśli już.
  • http://www.dailymotion.com/video/xl0772_lech-kaczynski-zdrada-panstwa-kryptosyjonista-w-izraelu_news

    Lech Kaczyński mówi jasno, że armia polska jest w interesie żydowskim na Bliskim wschodzie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.