Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

cytaty motywujące

2

Komentarz


  • jeszcze szczególnie lubię wsłuchiwać się w słowa ostatniej zwrotki pieśni "Kiedy ranne wstają zorze"
    to tak kiedy coś idzie nie po mojej myśli

    " Skutki Jego woli święte
    lecz pobudki niepojęte
    a że przez Nią świat istnieje
    w Niej pokładam mą nadzieję" :)
  • To z pieśni ja mam ulbiony cytat.
    " co dla zmysłów niepojęte niech dopełni wiara w nas"
  • " Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię" Mt 11,28
  • Mi pomaga: "I wśród garnków przechadza sie Pan Bóg"
    Podobno św. Teresa
  • @Isako no,bardzo głębokie. Dzięki za tłumaczenie
  • ja kiedyś w czasach częstych zmian miejsc zamieszkania lubiłam sentencję Biasa z Prieny
    "Omnia mea mecum tere"

    :D
  • @Quintana ciekawy pomysł, a jak technicznie chcesz to zrobić?
  • Mam skośne sufity w sypialni i myślałam o zrobieniu na nich naklejek na zamówienie z fajną czcionką na przeźroczystym tle. Bo nie jestem artystka. Najfajniej byłoby jakby ktoś mi wykaligrafowal .
  • Kalinosia kaligrafuje.
  • może też coś takiego zrobię....
  • a skąd ona???
  • @Quintana
    Naklejki to dobry pomysł, ale szukaj raczej takich, które nie mają przezroczystego tła - litery powinny być na folii transportowej - wtedy przykleja się je nie musząc się martwić o odstępy itp., a samą folię się zdejmuje. Na ścianie pozostają tylko litery - wtedy jest ładnie. Jeśli naklejka jest na przezroczystym tle to widać na ścianie taki błyszczący prostokąt.
  • "Kobieta doskonała to ta, która pozwala innym być niedoskonałymi"
  • edytowano wrzesień 2015
    "KEEP CALM AND LET GOD HANDLE IT"
  • @Joanna dzięki za podpowiedź...... tylko , kto wie kiedy ten moj remont sypialni nastąpi...
  • @Kalinosia z Warszawy, ale poczta, koperty... a dziewczyna ma talent!
  • o ten fajny tez jest :

    imageimage
  • @Skatarzyna..ale jak na odległośc ktos mi ma kaligrafować cokolwiek??? bo nie kumam.
  • image

    podoba mi sie bardzo !!!!!!
  • to ja nie zakumałam, że bezpośrednio na ścianie miało by być kaligrafowane :\">
  • Heheh, naklejka ścienna lepsza :P
    wycinana z folii o dowolnym kolorze, albo szablon samoprzylepny do odmalowania.

    sialalala :)



  • Motywacja do pokory:
    kiedyś mój mistrz z muzyki (solfege) po dłuższym egzaminie (najlepsza ocena z klasy ;) ) powiedział mi : " W krainie ślepców jednooki jest królem."

    :D
  • You have nothing to prove, only to share
  • You are enough.
    You are so enough.
    It's unbelievable how enough you are.
  • Poważnie lubicie takie teksty?
    Ja nie ukrywam - irytują mnie. Znaczy-same w sobie nie, ale jak mam zalew tych mądrosci i pseudomądrości, wklejanych na fb to mnie trzęsie. Są osoby które istnieją poprzez oflagowywanie się takimi "karteczkami".
    Mnie to wkurza.
  • Mnie często tego typu mądrości (,,mądrości"?) stawiają do pionu w trudnych momentach. Na przykład babcine ,,życie jest piękne, tylko trzeba je krótko za mordę brać", czy Anioł z katechezy o. Szustaka, który szturcha w ramię mówiąc ,,weź nie przesadzaj". Także tak, lubię takie teksty. Są one jednak wg mnie na konkretny moment, na dany czas.
  • Tak, tekst rzucony krótko i celnie to jednak nie to samo, co te wklejki, maniakalnie udostępniane w sieci przez kolejne osoby, którym się wydaje, ze takie oryginalne są i takie głębokie przemyślenia mają.
    Zacytowane już wcześniej tu-to o koronie rozbawiło mnie, jak przeczytałam pierwszy raz. Jak widzę milionpincetny-mdłości mam. Poważnie.
    A podwójnie mnie mdlą te słodkie obrazeczki o tematyce damsko-męskiej.
    Banał bywa denerwujący, zwłaszcza, jak jest powtarzany do obrzydzenia.
    Mam alergię na osoby chcące być oryginalne i definiujące się poprzez wyświechtane teksty. Co zresztą wielu całkiem mądrym cytatom bardzo szkodzi. Bardzo

    Ja nie personalnie, przepraszam

    Podziękowali 1camille
  • @Kociara dobrze to przedstawiła, myślę podobnie ale nie wiedziałam jak to ująć żeby ktoś nie wziął do siebie, bo moja opinia odnosi się do ogółu, głównie widzę to dzięki Facebookowi.
    Wiele fajnych i ciekawych cytatów i tekstów "znielubilam" właśnie przez to że masowo pojawialy się wszędzie i były powtarzane na potęgę...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.