Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

cytaty motywujące

13»

Komentarz

  • Ja tam potrzebuje trzy sensowne cytaty. mam juz jakis plan , ktore mi pasią.
    w odróżnieniu do Kociara i subiektywna, lubie czasem poczytac te motywatory na FB, ale jest ich tak duzo ze od razu zapominam je.


    a to co lubie i sobie dam na sciane

    :Nie lękaj się, bo Ja jestem z tobą;
    nie trwóż się, bom Ja twoim Bogiem" IZ 40
  • A ja od lat planuję sobie nakleic słowa "always look on the bright side of life" z Monty pythona.
    Uwielbiam ta piosenkę i bawi mnie za każdym razem jak ją sobie przypomnę :)
  • Niech porządek bierze przykład z bałaganu i robi się sam.
  • Mi podobnie jak wyzej: przesada w ilosci przeszkadza. Rzucona celnie jest znowu nie do zastapienia.
    Takim Fb wklejkom mowie stanowcze nie bo zabijaja dla mnie sens
  • Życie to nie sanatorium akurat co jakiś czas mi towarzyszy :D

    Ja mam uraz do tego typu koncepcji, bo miałam kiedyś kolegę. Kolega miał matkę. Matka bya dość potrzaskana. I żeby rano wstawać z łóżka , miała poprzyklejane cytaty motywujące amway'a .


    A na mojej immatrykulacji rektor cytował Coelho ....
  • Od podstawówki lubię różne złote myśli i tak mi zostało. Kicz albo klasyka..jak kto woli:P)
  • Chcesz być szczęśliwa, a w życiu ważniejsze są inne rzeczy.


    Cytat z gazetki " skarb" z rossmana:)
  • Bardzo mi się ten pomysł spodobał i zrobię coś takiego @Quintana dzięki za inspirację. Jest kilka takich motywujących cytatów czy myśli, trafiających do mnie, o których się zapomina w gorszy dzień. Warto mieć taką motywację na oku ... po remoncie, przemeblowaniu uwielbiam moją sypialnię, zamykam się w niej kiedy jestem zmęczona, rozdrażniona itp. i odpoczywam, choćby 5 minut, dzieci jak są drzwi zamknięte nauczone są, że nie wchodzą bez pukania. Zastanawiałam się jak to technicznie zrobić i ten pomysł z naklejkami jest fajny bo zawsze można odkleić i przykleić nową. Swego czasu namalowałam sobie kilka obrazów z cytatami, które były dla mnie ważne np. "Słuchaj Izraelu. Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, a bliźniego swego jak siebie samego" czy :Idź i nie grzesz więcej: czy :Tam skarb twój gdzie serce twoje."
  • edytowano wrzesień 2015
    dzisiaj mi bylo tego trzeba

    image
  • Ee!dobre to jest :)
  • Nie wiem czy motywujące ale gdzieś widziałam ostatnio i bardzo mi się spodobało:

    Co mnie nie zabije,




    ...to niech lepiej szybko ucieka!
    :D
  • "Prosiłam o wszystko by cieszyć się życiem.
    Dostałam życie by cieszyć się wszystkim".
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.