Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kaczyński zaorał

«13

Komentarz

  • Nie każdemu taka odwaga dana.
  • Jest na fejsie? Nie umiem wstawić, a chciałabym wrzucić u siebie.
  • No... ladnie. Zaskoczona jestem.pq
  • Niech tylko wspomni o koniu trojańskim i ... ^:)^
  • Wstawiłam na swoim fejsie jakby kto potrzebował.
  • Konkretnie. Chociaż p. premier ma minę, pod koniec nagrania, jakby niewiele zrozumiała.
  • A ona kiedykolwiek, cokolwiek rozumie? Natomiast bylo to jedno z nielicznych wystapien JK, kiedy mu przyklasnelam.
  • edytowano wrzesień 2015
    Jestem w szoku, nie myślałam, że w Szwecji, gdzie państwo ingeruje w każdy aspekt życia obywateli i demoralizuje dzieci, jednocześnie jest szariat, który jest opresyjny dla kobiet i dziewcząt i nikt z tym nic nie robi....
  • Prezes to mądry człowiek.
  • edytowano wrzesień 2015
    Ale tak to jest jak się wywala chrześcijaństwo ze szkół, szpitali, ludzkich serc i mentalności to się robi miejsce dla islamu i szariatu, który o zgode nie pyta.
    Zresztą miałam okazję w swoim życiu poznać nielicznynych Arabów i Murzynów, którzy uciekli ze swoich ojczyzn aby tu studiować, pracować i żyć nawet skromnie ale we względnym spokoju i nie być prześladowanymi przez reżimy islamskie. Tych jest nieliczna grupa, ale oni już wtedy wiedzieli co czeka poddanych w krajach gdzie panuje szariat. Dlatego powinniśmy zacząć mieć szacunek dla samych siebie naszej religii, która nie sieje nienawiści a miłość bliźniego i nie wstydzić się naszej kultury.
  • choć zwykle mi szkoda czasu na gadające głowy to posłuchałam i nie żałuję
    jestem pod ogromnym wrażeniem!!!
    nie wiedziałam, że na Wiejskiej takie zdroworozsądkowe rzeczy można usłyszeć
    dosłownie poczułam, że "jeszcze Polska nie zginęła.."
  • Ale chyba prezes troszeczkę się z prawdą minął, co mu wytknął ambasador Szwecji bodajże
    Także ten... można skorzystać politycznie i wizerunkowo na niewiedzy ludzi, którzy bezkrytycznie słuchają i nie weryfikują zasłyszanych słów
  • edytowano wrzesień 2015
  • edytowano wrzesień 2015
    Bo niestety hołota jest wszędzie Kociaro. Ale dzięki ludziom( którzy wcale nie są biedni czy bez domu) o mentalności i kulturze w/w bezdomnych, to islam i szariat ma większe pole do popisu.
  • nie potrafię skonfrontować bo nie śledzę na bieżąco, ale ucieszyły mnie
    takie mocne, stanowcze słowa
  • Kociaro, szwedzcy politycy sa tak straszliwie politycznie poprawni, ze beda klamac, aby tylko nie wzbudzic podejrzen, ze dyskryminuja pewna mniejszosc. Faktem jest istnienie w duzych miastach Szwecji, Niemiec, Francji i UK stref, gdzie nieoficjalnie, ale jednak funkcjonuje szariat i policja tam sie nie zapuszcza...na wszelki wypadek.
  • Dokładnie i nikt nie interweniuje gdy 13 letnie dziewczynki nagle znikają ze szkół. W krajach gdzie służby socjalne mogą odebrać rodzinie dziecko nawet za to, że przyszło niewesołe do szkoły.
  • edytowano wrzesień 2015
    Gdybym nawet była niewierząca, to szczerze wolałabym żyć w kraju, gdzie panującą religią jest chrześcijaństwo. Pomijam rzekomych chrześcijan wielkich hipokrytów ( no ale nikt z nas nie jest doskonały) jednakże chrześcijaństwo opiera się na dobroci, wzajemnej pomocy, wierze w Boga, który potrafi przebaczać i karze za złe występki. Prawo cywilne właściwie też opiera się na wartościach chrześcijańskich. Gdzie złem jest morderstwo, gwałt, katowanie dzieci, aborcja, zdrada małżeńska ( a nie jak u nich tylko kobieta nie może zdradzać, a często jest wrabiana), poligamia, handel ludźmi a nawet bestialskie i niepotrzebne mordowanie zwierząt itd. w szariacie to już nie jest oczywiste.
  • A co PiS po - złóżmy - wygranych wyborach ma zamiar zrobić w kwestii uchodźców?
    A tak na marginesie, to fajnie problem rozwiązała Legia. Każdy klub musi przeznaczyć część dochodów z meczów na uchodźców. Legia przeznaczyła je na ... polskich uchodźców z krajów byłego ZSSR :)
    I jeszcze jedno. Hierarchia, o której mówił Kaczyński. To dotyczy też nas w życiu codziennym. Czasem łatwiej pomóc obcym, niż najbliższym...
  • edytowano wrzesień 2015
    No właśnie rozwalił mnie Balcerowicz. Facet, który twierdfził zawsze konsekwentnie , że Polski nie stać na rozdawnictwo, trzeba zlikwidować wszelki prorodzinny socjal ( mimo, że go nie było za bardzo) za jego czasów pozamykano szkoły, przedszkola, zakłady pracy i wywalono lekarzy i dentystów ze szkół.Podnieść podatki obywatelom i łupić do niemożliwości. I teraz jedzie po Kaczyńskim...za mowę ,,nienawiśći" ahaha może jeszcze zakazać dzieciom czytania/ oglądania w Pustyni i w puszczy albo Pana Wołodyjowskiego ?
    Ciekawe swoją drogą co możemy im zaoferować ? Bo przecież jak się kogoś zaprasza to wypada go ugościć. Jak oni nawet nie chcą tu być bo nic ich nie czeka. A przecież trzeba im będzie dać mieszkania, co jest nierealne bo polskie rodziny czekają po kilkanaście lat na mieszkanie do remontu a nieraz nie doczekają i zabierają im dzieci z powodu złych warunków mieszkaniowych, i je opłacać wraz z mediami, trzeba ich będzie utrzymywać bo przecież do pracy nawet faceci nie pójdą bo po pierwsze bariera językowa, po drugie brak miejsc pracy. Jak nie będą mieli warunków do życia to zaczną się rozboje, bo jeść trzeba, w dodatku ciężko będzie o darmowe dla nich produkty koszerne..Gdyż my chrześcijanie nie mordujemy baranów męcząc aż się wykrwawią, a konserwy z pomocy społecznej to chyba są na wieprzowinie ?Tak więc wkurzą się i z głodu zrobią nam dżihad.
  • byłam w Sztokholmie - już z 15-20 lat temu były tam tak zwane "czarne" dzielnice (blokowiska arabsko-turecko-afrykańskie) - w które nie należało się zapuszczać, zwłaszcza po zmroku (zwłaszcza dziewczyny)

    a Szwedzi prywatnie wcale nie są tacy polit-poprawni (w każdym razie spora ich część)
  • Z tym sikaniem to było we Włoszech, tylko kurce, teraz już nie znajdę. Przemówienia nie słuchałam, więc nie wiem, czy o to chodzi.
  • Słuchajcie, a co się stało z Klarcią ? Dawno już nie pisała.
  • na FF działa,
    i dobrze
    :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.