Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szukam domu do wynajęcia od zaraz- linia otwocka

edytowano wrzesień 2015 w Pomagajmy sobie
Jak w tytule.
W rozsądnej odległości od komunikacji i w rozsądnej cenie.

Trafi mnie jak się stąd nie wyprowadzę.

Komentarz

  • nie pomogę, ale rozumiem ten stan ducha...
  • Dobry pomysł
  • edytowano wrzesień 2015
    ale najchętniej, który odcinek linii otwockiej? gdzieś bliżej CZD czy Józefów?
  • Najchetniej po środku. Moze Falenica? Miedzeszyn?
    Jozefow tez w sumie moze byc.
  • Czyli najdroższe rejony :)
  • Małgosiu codziennie kursuje wzdłuż całej Falenicy. Będę spisywać nr ogłoszeń jak coś zobaczę!
  • edytowano wrzesień 2015
    Ja bym sugerował zaglądanie na portale o nieruchomościach typu otodom.pl czy domiporta.pl. Albo po prostu kontakt z agencją nieruchomosci.
  • edytowano wrzesień 2015
    Gumtree jest najlepszy na tych terenach, moim zdaniem, stosunkowo dużo jest też na gratce i na olx

    Ale to nie zmienia faktu, że tu po prostu NIE MA domów do wynajęcia w sensownej cenie.

    Albo są rudery, które wiszą na portalach miesiącami, albo gigantyczne pałace po 6-8tys. za miesiąc.

    Trzeba się modlić i cały czas sprawdzać oferty, a jeśli pojawi się coś nowego natychmiast dzwonić i umawiać się na oglądanie - tego samego dnia.

    Można też rozpuszczać wici - ale to na FB - może ktoś coś będzie wiedział. Łatwiej jest w przypadku mieszkań, bo te zwalniają się, jeśli mieszkańcy przeprowadzają się do domu. Domy się tak łatwo nie zwalniają...
    Na drzewie przed Strumieniami wisiało swego czasu ogłoszenie - nie wiem nadal tam jest - dom, chyba za 3000-3500, w Otwocku. Był fajny, ale za duży dla nas, i za drogi.

    Pośrednicy z agencji też nic więcej nie zrobią, a za podpisaną umowę biorą 50-100% czynszu, czyli np. 2-4 tys. To chyba lekka przesada?
  • Jakbyś chciała mimo wszystko pośrednika, to jest jedna mama w naszej szkole, która się tym zajmuje:
    Iwona Kasprzak t. 509 961 876
    iwona@tyzonieruchomosci.pl

    podaję kontakt, bo znalazłam go w ogłoszeniu w internecie, więc raczej tajny nie jest.
  • Coś znalazłam. Wstępnie zarezerwowałam. Ale mam trochę stracha, bo wiadomo- jakieś ryzyko jest. A ja sama oglądając dom nie do końca wiem na co zwrócić uwagę.
    Muszę podjąć szybką decyzję, bo zainteresowanie duże. A to dlatego, że pan znacznie opuścił cenę. Pielgrzymki oglądających. Jak na Józefów i lokalizację chyba okazja.
    @Joanna, mogłabym Ci podesłać link do oferty?
    Ty znasz lokalny rynek.
    Doradzisz?
  • @Joannna wołają Cię ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.