Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Blog Wymiatacz czyli wieloblog orgarnięty

1356

Komentarz

  • Do kiełbasy, no oczywiście, jak co dzień ostatnio - pomidory, szczypiorek, sałata i rukola prosto z grządki, niestety już się kończą. Za to rzodkiewka wzeszła.
  • na pewno chleb żytni pełnoziarnisty na zakwasie z własnego pieca chlebowego :x
  • Wstaje. Robie same fantastyczne rzeczy.ide spac !
  • Została wyznaczona na początek?
    Emilia, zaczynaj!!! poprowadzisz :D
  • przekupila cie ta madonna z wielkim cycem :))
  • Leżę na leżaku
    Opalam sie
    Sączę zimnego Efeza
    Dziecko moje pewnie w szkole
    Jutro wyjeżdża na wjazd integracyjny
    Pewno ma poprane i poprasowane, ej te babcie ;)
    Pewno i ja będę miała poprasowane ciuchy na wieszakach
    Na 100% będę miała ocieplony piec co, nowy grzejnik założony, kilka starych zamienia sie miejscami
    To jedyny powód tego, ze w czasie naszego wyjazdu w naszym domu siedzą rodzice
    Młody mógł już zostać sam ;)
    Chleba pewno idzie teraz więcej bo rodzice bardziej chlebowi niż my - nam styknie 1,5 razowca na tydz, jak dłuższe wolne w szkole to jeszcze mniej
    Czapek nie nosimy
    Dziecka czapeczkami/kapelusikami/kapciami
    Nie molestowałem w dzieciństwie
    Nie bawilamsie w naukę czytania czterolatka
    Nie zapisywałam na balet/szachy/kółko plastyczne
    Moje dziecko miało normalne dzieciństwo
    Ale pewno dla innych i tak jest rozpieszczonym jedynakiem, zachuchanym od urodzenia. Dzieckiem którym trzeba było zajmować sie 24/24 z armia babć, dziadków i opiekunek
    :))
    A jak dodać, ze jego rodzice długo żyli na kocia łapę to pewno psychicznie nienajzdrowszy :))
  • Ja wstalam z zakwasami i za.. pojechalam z przyczepka z dwojka dzieci do przedszkola. Pod gorke. Jechalam wzdluz ulicy, wiec glupio bylo zejsc, kopnac rower i sie rozplakac. Musialam jechac dalej.
    Tak to moje dzieci motywuja mnie do bycia lepszym czlowiekim....
  • przyjechały nowe profesjonalne formy do pieczenia chleba, 6. dla każdego dziecka będzie bochenek, rodzice ograniczają spożycie pieczywa :)
  • Fota Skatarzyna
  • edytowano wrzesień 2015
    A ja pół nocy projektowałam w myśli wygodne łóżko dla kobiet w 9mc ciąży z biorącym kręgosłupem,bo pięć poduszek,wielka kołdra odebrana mężowi (bał się nawet zaprotestować,biedaczek,wtulił się tylko bardziej w Helenkę,która mnie też zdenerwowała ,bo chciała mnie miziać po piersiach...wrrr,niech nikt mnie nie dotyka!).
    No i wymyśliłam.
    Coś na ksztalt kozła (takiego,którego się przeskakuje na wf-ie),z dziurą na brzuch,miękko wyściełanego,z podusią...Ale jak wyobraziłam sobie siebie,z nogami i rękoma zawierającymi po bokach tego kozła,z pupą malowniczo wypietą do góry- to stwierdziłam,że widok był by zbyt zabójczy dla postronnych,ech...
    Sturlałam się z łóżka,Miki ogarnął Zuzę i Kamila i wyszli do szkoły,w międzyczasie nakarmil Helę.Czymś,nie wnikam.
    Pies już był wybiegany,ale i tak małpa się zsikała na mój widok z radości (wybaczam
    bo mlodziutka jest i wstyd jej było),pokonałam siłę grawitacji i schyliłam się, stękając i sapiąc zetrzeć tę siki.
    Ubralam Helenkę,zawiozlam do przedszkola,wypiłam kawkę,zmywarka,odkurzanie,pranie-aha,dziś pierwszy dzień mojego wolnego.
    Któż to wie,co jeszcze się wydarzy? ;-)
  • @E.milia fajnie piszesz, nawet o kupach i kaloszach wychodzi ciekawie :)
  • @Elunia,czekaliśmy na beagla,ale sunia straciła miot,i zdecydowaliśmy się w końcu na labradora retieviera:-),mamy sunię,ma15 tygodni,jest spokojna i mądra,wabi się Pandora.
  • Dziś nie upieczemy chleba w nowych foremkach, pan sprzedawca był uprzejmy dosłac instrukcję wypalania tychże przed pierwszym użyciem i da -daam, 2 razy po min. 6 godzin mają się wypiekać. Nie zachwyca mnie to, nie zachwyca, rozczyn juz życzy, by z niego ciasto chlebowe powstało. Jeszcze raz upiekę w stalowych miskach. Trudno.

    Za to grzybobranie trwa! Są maślaki, kanie i nie wiem, co jeszcze.
  • @Elunia,no normalni to my nie całkiem jesteśmy,noworodek za trzy tygodnie i psi niemowlaki,sikajacy z emocji,kumulacja,jak zawsze ;)
    Nasza Zuzia czekała na psa trzy lata,już nie mieliśmy serca jej dłużej przetrzymywac,a Pandora ma na nią bardzo pozytywny wpływ,Zuzek jest taka nieśmiała i niepewna siebie,troszkę taką dogoterapia dla niej.
  • A ja mam chwilową słabość bo dzieć najmlodszy spać nie chce i nie mam jak robić kolejnych prac porzadkowo praniowych. No więc tadam.... Siedzę w domu w sensie doslownym.
  • Może być też fotoblog :)
    Klosze na nogach
    Kalosze obok nóg
    Kalosze na nogach
    Kalosze obok nóg
    Kalosze na nogach itd

    Pierwsza godzina wypalania foremek-zdjęcie
    Zakwas który sobie życzy- zdjęcie
    Druga godzina wypalania
    Zakwas który jeszcze bardziej sobie życzy itd
  • Oraz matka w stylizacjach. Tu widze @asiao. Ona rowniez powinna byc autorka dzialu "Promienna mysl o poranku"
  • Dzieci to dziwne są! Jednego dnia 7 razy trzeba przypomnieć Wojtkowi, żeczaspomidory zebrać, a drugiego sam leci. A czemu? Dostał maszynkę do robienia przecieru - z korbą. :D
  • @Elunia po takiej stronie tytułowej się serwer zablokuje od ilości odwiedzających :))))
  • Dziec zasnął, musaka w piekarniku, reszta leży odlogiem. Dzieci w szkole do 17:00. Na południowej przerwie zjadły naleśniki ze śniadania i parówki, mąż w pracy do 17:00 minimum. Zmywara załadowana. Wielodzietna matka z synem przy cycu przegląda internet. Dół ogarnięty przez najstarszą córkę w południe, kiedy to matka korzystając z chwili udała się na zakupy. Pochmurno ale ciepło.
  • Ide na rekord: juz czwarty raz dzisiaj kapiel dla dziecka szykuje.
  • edytowano wrzesień 2015
    Druga kupa ogaenietą. Mysz nadal żyje. Mimo,,i tu będzie ostry moment obyczajowy, że pułapkę zakładał były mąż mojej Matki,,który jest znawcą w tej dziedzinie.
  • Drogi blogu.jestem taka zarobiona ze ...ide do kina >:)
  • Przyszła najstarsza. Ma 20 minut do wyjścia na urodziny do koleżanki . Wzięła się za mycie podlogi. Dzieć najmlodszy jest nienasycony. Więc dalej siedzę.
  • Noooo, MartynaN, te momenty!
  • Podglądaczka!
  • Dzień zaczął się ciemną nocą , ząbkująca Alicja budziła się co 15 minut żądając nieograniczonego dostępu do cycka. Żądania nie zostały spełnione , ( bolą mnie piersi ,może by zatestować ?) , mała pijawka wzgardziła kubkiem niekapkiem i jego zawartością , budząc resztę domowników. Po 10 minutach wszyscy wrócili do krainy snów , wszyscy poza mną i wrzaskuną. Trzeźwość umysłu zachowałam do 6 a później była już 8.
    Pan mąż zabrał starszą trójkę do placówek opiekuńczo wychowawczych ( potocznie zwanych szkołą i przedszkolem) , uprzednio oczywiście ich nakarmił , napoił i odział. Ja oddałam się luksusowi zwanemu prysznicem. Później z Alą zsocjalizowałyśmy się przy kawie na play group , wracając zadbałyśmy o zaopatrzenie lodówki , zahaczyłyśmy o przedszkole ,żeby odebrać Gabrysia. Następnie Ala poszła w kimę (pewnie nabiera sił przed kolejną nocą) , Gabzdyl oddał się przyjemności tłuczenia pieczarek a ja obiadem.

    Więcej mi się nie chce pisać 8-}
  • a prawda jest taka ,że jak ktoś faknie pisze ma lekkie pióro to może pisać o gównie o pardon kupie a i tak przyjemnie będzie czytać .

    Tutaj tak ma np.@E.milia , @Haku , @Joanna36 , @Attenna, @MartynaN ( zzwłaszcza o pracy ;) ) i killa innych dziewczyn :)
  • edytowano wrzesień 2015
    M jak mdłości pasuje na tytuł do mojego bloga.
    Upojona lekami na mdłości spałam do 12.
    Szarpiąc się z uczuciem, romansuję bowiem z sedesem od ładnych paru tygodni, zjadłam bułkę z szynką. Obawiałam się o jej uczucia wobec mnie, nie zdradzila mnie jednak i została przy mnie wiernie.
    Później znów oddałam się w objęcia morfeusza.
    Obecnie w ramach egzotyki podgryzam po jednym rodzynku. Nastawiłam pranie i zaraz pójdę do sklepu.
    Mój mąż wraca o 16:50.
    Dziś jest dobry dzień.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.