Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kto z EDukatorów ma dzieci w Moraczu

Robią dzisiaj jakieś zebranie o 18.30 dla rodziców ED ws. ewentualnych zajęć dla ED. Ktoś się wybiera?

Komentarz

  • @jan_u, a skąd jesteś? Ja nie mam co prawda dzieci w Moraczu, ale znajomi mają. Mieszkam pod Sulejówkiem.
  • Ja z Bielan, ale chcę być i się zorientować na co mogę liczyć.
  • Ja może tez będę ale jeszcze nie jestem pewna
  • @Aneczka08
    To może zadzwoń i pojedziemy razem jakbyś się zdecydowała ;-)
  • dobry pomysł, dam znać
  • @jan_u mój mąż się wybiera na dzisiejsze spotkanie.
  • Mamy dzieci w Moraczu pierwszy rok i mam pytanie jakie jest wasze doświadczenie z egzaminami ( u nas II i IV kl. ) ? Czy ktoś mógłby "streścić" co było na zebraniu ? Dziękuję pięknie :)
  • Spotkanie nie było bardzo konkretne. Wymieniliśmy się mailami. Dyrektor wyjaśnił, że ma gwałtowny przypływ dzieci z ED i cieszy się oraz jest otwarty na współpracę z rodzicami. Ustaliliśmy kto jest zainteresowany zajęciami z WF. Ostatecznie zajęcia z WF są w czwartki o 10.00 basen, a o 12.00 rolki. Byłem z dziećmi na jednych i drugich i bardzo mi się podobały. Instruktor od pływania zaangażowany i sympatyczny. Pani od rolek (ponoć mistrzyni polski w łyżwiarstwie figurowym) również od razu zachęciła dzieci do ćwiczeń i nawet mój niespełna 5-latek mając rolki pierwszy raz na nogach, nabrał zapału i w domu ćwiczy.
    @awia jeśli chcesz o coś dopytać mogę podać telefon na prv.
  • Na czwartkowe zajęcia się chcemy wybrać! to znaczy mąż będzie woził :-)
    @jan_u czy rolki trzeba mieć swoje ? Czy da się wypożyczyć?
  • Nie ma możliwości wypożyczenia rolek niestety (łyżwy chyba mają być).
  • @jan_u dzięki, mi głównie chodzi o doświadczenia egzaminowe, na zajęcia się niestety nie piszemy bo my z daleka.....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.