Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

mściciel z googla

2»

Komentarz

  • Morderców dzieci akurat nie miałam pod ręką.
  • edytowano wrzesień 2015
    ta pani nie zabiła w afekcie. ona metodycznie z pelna premedytacja go zabijala za kompletna bzdurę. Zresztą to nie byl pierwszy raz i w ogole sposob bicia dla mnie jest psychopatyczny (sciaganie majtek i kladzenie sie itp). taka osoba powinna miec dożywotni zakaz pracy z dziecmi. nie wierze w rehabilitacje takiej osoby. pozatym powinna ją spotkac dodatkowa kara w postaci dokladnie tego samego co zaserwowala temu dziecku. rosly pan powinien ją tym samym paskiem bic przez dokladnie tyle samo godzin.
  • edytowano wrzesień 2015
    "Dziewięć lat temu, po lekturze książki, Kijowski wpisał nazwisko K. w wyszukiwarkę Google. Dowiedział, że jest cenionym pedagogiem, publikuje książki dydaktyczne, doradza ministerstwu edukacji w kwestii zmianowania nauczycieli oraz uczy fizyki, religii i matematyki w technikum gastronomicznym w Warszawie. Udziela też korepetycji."
    Myślę, ze dlatego tak tego nie zostawił.
    To tak jakby doktora Mengele zrobić krajowym konsultantem do spraw pediatrii - oczywiście po zatarciu wyroku...
  • No i miał prawo zareagować. W taki sposób. To nie jest dyskusja o tym czy jakikolwiek wyrok o zabójstwo w przypadku chęci zostania nauczycielem powinien być dożywotni i nie ulegać zatarciu. Tu chodzi o konkretną sprawę i prawo według którego ta pani mogła podjąć pracę pedagoga. I gdyby facet podjął krucjatę w sprawie zmiany prawa to nie miałabym zastrzeżeń, ale on ścigał konkretną osobę która nie złamała prawa prawa zostając nauczycielem. Może metody Dextera są skuteczne ale czy moralne to już mam spore wątpliwości.
  • @beabea
    "Przez ostatnie lata deptałem po piętach pani od maszynoznawstwa, bo uważam, że najlepiej by było, gdyby ona po tym wszystkim popełniła samobójstwo."
    To nie jest ok! Facet mógł/może doprowadzić do rzeczywistego samobójstwa lub samosądu/zabójstwa tej kobiety.
    Odrobinka ma rację, że podjęcie działań na rzecz zmiany prawa na kanwie tego przypadku byłoby celowe.
  • edytowano wrzesień 2015
    To tak jakby doktora Mengele zrobić krajowym konsultantem do spraw pediatrii - oczywiście po zatarciu wyroku...


    Tak, jest wielu takich co bazują na ,, odkryciach" tego zwyrodnialca i w imię rzekomego postępu medycyny kontynuują jego dzieło. Jeżeli w krajach 3 świata giną młodzi ludzie oraz dzieciaki w tym niemowlęta ( nie wspomnę o donoszonych płodach)aby były świeżutkie narządy do przeszczepu dla bogatego dziada, to ktoś chyba te narządy przeszczepia? Legalnie czy nie, nieważne. Nie robi tego baba-szeptucha czy inna szamanka tylko zajmują się tym wykwalifikowani specjaliści.
    Całkiem legalnie natomiast robi się skrobanki i sprzedaje embriony.
    Co nie zmienia faktu, że prawo jest niedoskonałe, skoro pozwala zabójczyni pasierba pracować z dziećmi. Ale szczucie jej, żeby popełniła samobójstwo jest też świńskie i odnoszę wrażenie jakby ten samozwańczy mściciel też działał psychopatycznie.
  • @jan_u, tak tutaj facet się zagalopował. Ale też taki czyn nie zasługuje na zatarcie wyroku. Jest to skrajnie niesprawiedliwe i wręcz demoralizujące dla reszty społeczeństwa - niska kara i powrót jako pedagog i doradca w ministerstwie czyli urzednik panstwowy.
  • edytowano wrzesień 2015
    @beabea - sprawa budzi skrajne emocje, ale takie prawo mamy
    po drugie - cóż, być moze ona dostała szansę na odkupienie swych win, jakieś nagrody otzrymywała-jeśli wierzyc linkom
    tak naprawdę nic nie wiemy o jej działalności pedagogicznej - skąd wiedzieć, czy nie pomagała tym, co tej pomocy potrzebują?nic nie wiemy o jej sukcesach, metodach itp. (nie szukałam, może i co by się znalazło)
    Poza tym nic nie słychac o tym, by dopuściła się czegokolwiek nagannego już po zatarciu wyroku
    e: styl.
  • Ona dla uczniów i obcych ludzi może być naprawdę cudowna, przyjazna i pomocna. Niestety tak bywa, że niektórzy nauczyciele, społecznicy i różni ludzie na stanowiskach itp, potrafią być wspaniali w pracy, chętnie niosą pomoc innym ale jak nikt nie widzi pastwią się jeśli nie fizycznie to psychicznie nad własną rodziną i zmieniają dom w piekło. Dlatego uczniom tej pani może nic złego z jej strony nie grozić. Ale za żonę bym jej nie wzięła jakbym była facetem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.