Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wpływ jaglanki na poczęcie vs niestosowanie NPR

Doktorantka Instytutu Studiów nad rodziną prosi o pomoc w wypełnieniu ankiety:-)

http://coman.com.pl/ankieta/#

Komentarz

  • @Aneczka08 czy wiesz, że popełniłaś najbardziej chwytliwy tytuł na forum? NPR i jaglanka w jednym :D
  • Na pewno wie, przecież to celowy zabieg. Weszlam z ciekawości.
  • inaczej niewiele osób by weszlo, a ankietę można wypełnić i pomóc dziewczynie:-)
  • Weszłam bo pomyśłałam sobie że zacznę jeść jaglankę. ;))
  • No wiadomo, że celowy ;) Ale 43 strony mało zachęcające. @Aneczka08 ewentualne problemy z ankietą do Ciebie czy podasz jakiś kontakt do twórczyni? Bo jak robi to niech będzie dobrze. Np. na 10 stronie nie da się kliknąć wszystkich możliwości w podpunkcie z katechez i kazań w kościele.
  • edytowano wrzesień 2015
    Mimo dobrych chęci nie wypełnie tej ankiety, gdyż jest ona skierowana chyba tylko dla choleryków. Ja jako (perfekcyjny) melancholik odkryłem brak spójności. No bo np:

    Jak się odpowie "tak" na którejś z pytań, zaczynających się od "Przede wszystkim..." to już nie odpowie się "tak" na "Ciągłą walką..." itp. A w/g mnie małżeństwo zawiera w sobie to wszystko, tylko "obleczone w miłość", a więc takie uszlachetnione.

    Tak że jakbym się zaczął zastanawiać, patrzeć z różnych punktów widzenia itp, to wyszedłby groch z kapustą.

    I jeszcze ze względu na nazwę wątku propagandowego, brakuję krótkiego pytania (no może że jest tam gdzieś dalej) typu: "npr-em?" lub "kąpielą w jaglance?". Tu rozczarowałem się już na pierwszej stronie. :-O
  • edytowano wrzesień 2015
    tak 43 pytanie bez sensu ja ominelam

    edit - nie o 43 pytanie mi chodziło, o inne ... 43 strony ale szybko się wypełnia
  • i czekam na kontakt do autorki
  • 5/43:
    Dzieci nie przesłaniają mi miłości do męża
    tak?
    nie?

    mam pb z podwójnymi negacjami.
    tak: dzieci nie przesłaniają?
    LUB
    tak: dzieci przesłaniają?

    nie: dzieci przesłaniają?
    nie: dzieci nie przesłaniają?????
  • potwierdzasz zdanie czyli dzieci nie przesłaniają - tak zgadzam się z tym stwierdzeniem lub nie, nie zgadzam się z tym
  • wypełniłam ale linijki mi ie zlewały i czasem zaznaczałam jakieś masakry
  • edytowano wrzesień 2015
    Wypełniłam do końca chociaż się przy tym umęczyłam psychicznie

    @Aneczka08
    Jeśli znasz tą dziewczynę, to poproś ją żeby skonsultowała to z jakimś statystykiem albo kimkolwiek, kto ma doświadczenie z formułowaniem pytań w takich ankietach, bo od strony badawczej jest bardzo słaba.

    Poza tym zauważam z przykrością silne skażenie mentalnością npr-ową :-??

    Więc może się z tego na forum zrobić jatka zgodnie z tytułem wątka. ;)
  • Też wypełniłam, ale tylko dlatego, że to Aneczka prosi.
  • edytowano wrzesień 2015
    Po za tym pytanie o rozwody mogło by być bardziej precyzyjne, zawierać także opcję separacji, która jest dopuszczalna w szczególnych przypadkach. Rozwód nie jest dopuszczalny przez kościół a nie wyobrażam sobie aby nawet bardzo wierząca osoba jakby nigdy nic mieszkała sobie i nadal była w trójkącie. z kimś kto również żyje ,, w zwiazku" i innym partnerem lub zdradza z różnymi.
  • albo przy przemocy, nałogach..separacja tak, rozwód niekoniecznie..
  • wypełniłam, strasznie długa ankieta

    najdłuższa jaką w życiu wypełniłam :D
  • wysłałam Pani uwagi
  • @Aneczka08
    Wypełniłam, ale szybko. Ankieta bardzo ciekawa. Dała mi do myślenia.
  • Ale faktycznie brak takiego punktu o separacji.
  • A ja odpadlam po dwóch stronach wypełniania w komórce :-( Moze jak siądę przy kompie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.