Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prezent dla 8-latka

Co polecilibyście na prezent dla młodzieńca kończącego 8 lat? Klocki Lego na razie odpadają ;-) (posiada już całkiem sporo), gry planszowe raczej też.

Komentarz

  • Raczej konstruktor i twórca z niego.
  • Naszego znajomego ośmiolatka obdarowujemy ostatnio akcesoriami piłkarskimi ("trenuje" piłkę nożną), np. rękawice bramkarskie, koszulki, ale też książki o znanych piłkarzach (te musi mu ktoś czytać na głos, bo sam robi to niezbyt chętnie). Może modele do sklejania, bilet wstępu w jakieś atrakcyjne miejsce. Jeśli ma zainteresowania przyrodnicze to wyd. Multico ma sporo ciekawych książek dla dzieci.
  • model samolotu albo statku do sklejania?
    (zwłaszcza jeśli lubi spędzać czas z jednym z rodziców - fajnie się pracuje wieczorem razem z tatą)
  • Pod warunkiem, że tata nie pada na twarz ze zmęczenia :-)
    Ostatnio razem z tatą budowali zamek z cegiełek z zestawu Teifoc

    coś takiego:

    pol_pm_Zamek-budowla-z-cegielek-Teifoc-1234_1


    polecam, fajna rzecz, ale teraz wolałabym, żeby to było coś tylko dla niego ;-)

  • triopsy do hodowania, można kupić drogi zestaw albo tanie jajka na allegro.
  • My obdarowalismy znajomego 8-latka mapownikiem i mapa Polski na ścianę. Przejawia zainteresowania przyrodnicze. W planach jest też Przygodnik Neli.
  • @Lila- mamy taką książkę :-)
    i już mam dość wszędzie walających się samolocików.

    Myślałam bardziej w kierunku jakiś klocków konstrukcyjnych, ale nie znam nic fajnego
  • Ja mam w planie encyklopedie kupic osmiolatkowi.
  • hulajnoga?
  • Naszemu ośmiolatkowi tylko książki sa potrzebne, zabawki robi sam:
    Zdjęcie0209
  • klocki meccano, jeśli może być trochę drożej
  • U nas hitem są nerfy, szczegolnie z laserowym celownikiem.
  • @Lila wszystkie doble maja yin-yang? Musieliśmy zamalowywac.
  • my mówimy na to "Zenek" od Zen :-)
  • My czaszkę zostawiliśmy, ale z "Zenka" zrobiliśmy czarną kropkę. Nasi też wiedzą, tylko po co patrzeć na to na każdej tarczy. Pytałam, bo tak na prezent dla cudzego dziecka to jakoś nie teges...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.