Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Domowe sposoby na przeziębienie przy karmieniu piersią

edytowano wrzesień 2015 w Ogólna
macie jakieś sprawdzone?
Lipa z miodem, czarny bez (można?), co jeszcze?

Komentarz

  • witamina c lewoskrętna...
  • czosnek + czystek
  • Robię taka miksturę: Sok z 1 cytryny, lyzka miodu, wyciśnięte 2 zabki czosnku, zamieszać, siup do buzi i pod kołdrę
  • czosnek można?
  • Na ból gardła: płukanie gardła wodą utlenioną z wodą przegotowaną w stosunku 1:3 (1 wody utlenionej i 3 wody zwykłej)
    gulgotać tak długo jak się da (gulgotać, pooddychać i dalej gulgotać tą samą wodą; powinno czuć w gardle jakby mrowienie czy coś) ; wypluć, powtarzać trzy razy dziennie
  • Schować się z dzieciem pod kołdrę, odpuścić gotowanie, sprzątanie, pranie itd.i odpocząć ;)

    ... o ile nie ma się na stanie innych małych dzieci, których nie mogą chwilowo wziąć np.dziadkowie
  • Mnie ostatni pomógł: czosnek- cała główka, obrany, na to odrobina masła, do mikrofalówki na minutę, posypane solą. Mmmmm...
  • na bolące gardło pomaga też gulgotanie roztworem sody (pół łyżeczki na pół szklanki wody), ale to raczej w początkowej fazie choroby. Na porządnie bolące gardło to jednak za słabe
  • Mnie z reguły pomaga moczenie nóg w bardzo gorącej wodzie z solą.
  • Kurczę, weszłam w watek i tez mnie złapało
    Gardło, jak zwykle. Ostatni wyleczylam sie nattchmiastowo po popsikaniu octeniseptem, nie polecam osobom z silnym odruchem wymiotnym
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.