Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Powitanie

Witam wszystkich serdecznie ,jestem mamą czwórki dzieciaków w różnym wieku od nastolatków ,po małe słodkie 3 letnie dzieciątko.Moja rodzina składa się z sześciu osób,mój mąż pracuje dorywczo bądż na tzw.umowach śmieciowych.
I staramy sie sprostać wychowaniu naszych dzieci

Komentarz

  • Witamy teraz juz oficjalnie:) rozgosc sie:)
  • Ja również witam choć sama jestem jeszcze 'zalistkowana' :)
  • tanita witaj i czuj się u nas dobrze :)
  • Śmiem twierdzić, że jak ktoś miał gromadkę dzieci, to teraz mu dzieci raczej nie przeszkadzają.
    Może warto zamiast narzekać na starsze panie porozmawiać z nimi, choćby o kotach, zaproponować pomoc. Na pewno czują się samotne i niepotrzebne. Można to zmienić (przynajmniej próbować).
  • Witaj Tanita! :)
    Mam nadzieję że poczujesz się tu dobrze i że nie pożegnasz się za parę dni. :D
    Tu znajdziesz mądre głosy, wsparcie oraz różne nieprzeciętnych ludzi, niekoniecznie wielodzietnych. A jeżeli jest potrzeba, zapraszam do wątku o odchudzaniu. ;))
    Nawet w poczekalnii ;)
    http://wielodzietni.org/discussion/28216/odchudzanie/p1
  • doświadczenia w kontaktach z ludźmi bywają bardzo różne i nie potrzeba być wielodzietnym, by zostać obgadanym przez takich ;) choć owszem dajemy takim więcej tematów


    ja mam siódemkę dzieci i o wiele więcej dobrych doświadczeń z ludźmi niż złych
    częściej przyjmuję słowa uznania niż krytyki
    ale może to zależy od środowiska w jakim się człowiek porusza
    a może trochę od podejścia do życia

  • Obgadanie to ich problem. Zawsze ktoś kogoś obgada.
  • @mamababcia
    otóż właśnie
    dlategoż piszę, że nie trzeba być wielodzietnym ;)
  • Łatwo jest rozliczać innych. Warto bardziej dawać dobro niż go oczekiwać.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.