Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jakaś afera wokół teatru Kamienica

Nie bardzo znam sprawę, ale zaprzyjaźniona osoba prosiła mnie o zwrócenie Waszej uwagi na tę petycję:
http://www.petycjeonline.com/stop_dla_zniszczenia_warszawskiego_teatru_kamienica
@Haku, ty jesteś obeznana w światku artystycznym, może się wypowiesz, o co chodzi?

Komentarz

  • wiecie co, tam sprawa jest złożona. trudno powiedzieć jak tam naprawdę jest.
    Z tego, co wiem, nie jest do końca ustalone prawo do własności kamienicy i ten człowiek wspomniany w petycji próbuje odzyskać "swoje" - czy ma do tego prawo, nie wiem

    wiem tyle, że zakładając teatr K. wiedział, że jego sytuacja w tym miejscu może być niepewna, tak samo innych okolicznych teatrów prywatnych

  • o, a w tym artykule, co zalinkowała Ula w ogóle jest jeszcze inaczej wszystko napisane...
    Ja tam średnio wierzę dyrektorom teatrów prywatnych...
    Może chcą jak Janda dostać prawo do budynku i o to walczą?
  • Oglądam w tv republice reportaż, z tego,co zrozumiałam pan E.K walczy o to,by ich nie wywalono stamtąd,chcą zachować miejsce, to nie jest ich,płacą czynsz. I widocznie właściciel ma inny pomysł na to miejsce.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.