Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wyszukiwanie tanich połączeń lotniczych, zna się ktoś?

Potrzebuję pilnie korepetycji z tematu jw., może ktoś ma praktykę?
Poprosiłbym nr na priv bo chciałbym dopytać.
Wdzięczny będę bardzo i walutą październikową się zrewanżuję ;-)
«134

Komentarz

  • edytowano listopad 2015
    .
  • Trzeba po każdej wizycie na stronie usuwać ciasteczka. Większe linie lotnicze je wykorzystują do podbijania cen i określania desperacji klienta.
  • edytowano październik 2015
    :D Ale że co, serwują dania mięsne na pokładzie czy przy okazji lotu można niedrogo kupić tuszkę lub polędwiczkę? :)

    edit: O, Małgorzata edytowała i już bez sensu. A tak było śmiesznie...
  • A ja zadam inne pytanie. Gdzie moznaby polecieć, gdzie moze przelot jest drogi, ale bardzo tani pobyt? No i zeby gardla nie poderżnęli. ;-)
  • edytowano listopad 2015
    .
  • Maciejka, wiesz ja nie jestem normalna. Jeszcze nie wróciłam, a juz lotnisko pobudza mi wyobraznie. ;-)

    Gdzie do Azji bys proponowala (by pobyt byl mega tani ;-) ) i jakimi liniami?

    Ameryka poludniowa? Najtańsze wg Ciebie?
  • edytowano listopad 2015
    .
  • Ja bym Aeroflotem nie latała. :)
    Pozwolę sobie podłączyć się do wątka, czy ktoś może wie, jak najtaniej dolecieć z Warszawy na Maltę? Gdzie tego szukać. I jeszcze jedno - czy dzieci do 2 czy do 3 lat latajaą darmowo?
  • edytowano listopad 2015
    .
  • To powiedzcie mi, czy wizz zamawia się telefonicznie czy samemu przez internet trzeba?
  • Maciejka "kupiłam" Tajlandie. :D
    Jakie miesiące najlepsze? My prawie zawsze mamy czas. Jakie jest tam przelozenie cenowe jedzenie/noclegi w porównaniu z PL? Wiem, ze glupawe pytanie, ale z grubsza pytam. ;-)
  • edytowano listopad 2015
    A, w tanich lini
  • edytowano październik 2015
    "PASAŻEROWIE Z PIERWSZEŃSTWEM WEJŚCIA NA POKŁAD
    mogą wnieść 1 dodatkowy przedmiot osobisty oprócz małego lub dużego bagażu podręcznego.
    Opłaty za bagaż można dokonać w następujący sposób:
    przez Internet w momencie rezerwacji
    przez Internet poprzez opcję Dodaj usługi oraz w czasie odprawy online
    Online do 3 godzin przed odlotem lub za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym
    dzwoniąc do Telecentrum
    na lotnisku, Uwaga: Opłaty obowiązujące na lotnisku są DUŻO WYŻSZE niż online."

    To jest cytat ze strony Wizz - o co chodzi z tym małym pzredmiotem podręćznym? Bo jeżeli to będą 2 wózki… Czy ktoś może powiedzieć, jak się tam spacerówki pzrewozi?
  • @MagdaCh jak dla mnie nioplaca sie wykupywać pierwszeństwa. Wózki byly zawsze niezależne z tego co pamiętam, bo idą do luku bagażowego a nie na pokład (oddaje sie przy schodkach samolotu).
  • Poza tym jeśli masz dziecko do lat dwóch, to pierwszeństwo masz automatycznie. No i faktycznie nie ma to jakiegoś wielkiego znaczenia.
    Wózki, jak pisze Savia, zostawia się przy schodkach samolotu, i ich przewóz jest bezpłatny, nie liczą się jako żadna sztuka bagażu.
  • Nas z piatka dzieci, choc duże, wpuszczali z pierszenstwem byśmy mogli usiąść razem. Teraz sa miejsca numerowane, wiec nie ma to juz znaczenia.
  • edytowano listopad 2015
    .
  • edytowano listopad 2015
  • A czy jakieś linie dają zniżki na KDR?
  • Wątpię. Co do Malty: leciała z Wrocławia bezpośrednio, powrót przez chyba Bergamo do Pyrzowic. Tylko to było w październiku, zdaje się że w listopadzie już Ryanair nie lata. Ale jedzenie na Malcie drogie, droga woda, bo sprowadzana. Lokum ok.
  • O Izrael, w zeszle lato nie polecielismy, bo sie tam walki zaczely.

    Kupione bilety, a tu poczatek sierpnia, tydzien przed odlotem zwrot.

    Te za 70 zl, to w jakich terminach? teraz juz?
  • jukaa a skąd można lecieć? Z Krk tez?
  • @palusia
    ja się delikatnie przymierzam do tego miejsca - bo mam tam stałe zaproszenie, tak więc kwatera i wyżywienie podstawowe za darmo w zasadzie, ale mimo wszystko na 6 osob trochę drogi ten pzrelot, nie wiem też jak z moimi maluszkami to by było. Czy tam są drogie ubrania? Bo zamiast płacić fortunę za bagaż może łatwiej na miejscu nabyć ciuchy i na to samo wyjdzie.
  • NA 2 tygodnie chciałabym, jak już mam się ruszać po latach w świat :)
  • Masz rację.
    No nic - muszę z mężem porozmawiać, bo drugi, albo i pierwszy problem to jego mała ilość urlopu. A tak mi szkoda tej Malty, bo zaproszenie jest, ale nigdy nie wiadomo, czy się ktoś nie przeprowadzi i wtedy nici z odwiedzenia tej frapującej wyspy.
  • Z wizz club obskoczylismy i Anglie i Rzym (w ciagu roku trzeba kupic bilety). Z grubsza 1000zl do przodu. :D
  • @MagdaCh drogie bagaże to jakiś wydmuchany problem. ;-) Można trafić na fajne ceny. Nam bardziej oplacalo sie kupic podstawki samochodowe na allegro (3 sztuki), wpakowac w bagaż niz wypożyczyć podstawki i foteliki samochodowe na miejscu.

    Do Anglii, gdzie pogoda zmienna i moze byc zimno i mokro wzięliśmy 2 bagaże na niemal 2tyg. W nich byly te 3 podstawki. Teraz na tydzień polecieliśmy tylko z podrecznymi. Ciuchy generalnie mieliśmy szybkoschnace, zaopatrzylismy sie w decathlonie. Odświeżenie nie bylo problemem.
  • Maciejka, dzieki! Będę polować. :-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.