Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co zawdzięczam moim dzieciom?

2»

Komentarz

  • To już wiem czemu tak młodo wyglądam, bo sie nie maluje. ;)
  • Zawdzięczam dzieciom tosty z potrójnym serem, właśnie zjadłam :)
  • Moje alergiczne dzieci "zmusiły" mnie do zdrowego gotowania i zmiany nawyków żywieniowych. A nawiązując do tematu zmarszczkowego to kuzynka męża, też biochemik, kiedyś mówiła mi że tak do 100 zł to nie ma znaczenia czy się kupi krem za 7 czy 70, byle do swoich oczekiwań dopasować. Oszczędziło mi to sporo kasy :D:D
  • My niealergiczni, ale nie chciało mi się gotować podwójnie i zmieniliśmy diametrialnie naszą dietę, baaardzo nam to na zdrowie wyszło, szczególnie mężowi ;)
    No i dzieci mnie naśladują, muszę się pilnować w tym co mówię i robię, dużo złych nawyków w ten sposób ukróciłam i dobrych zasad wprowadziłam

  • Dokładnie @czekolada, gdyby nie to nigdy tak systematycznie bym się za to nie wzięła. Czeka mnie jeszcze dieta Dąbrowskiej dla męża po nowym roku to się może wyszkolę w surówkach bo to słabo mi idzie.
  • O brak zmarszczek się trzeba zatroszczyć już będąc nastolatką: nie chodzić na solarium i używać kremów z filtrem, w lecie z wysokim, nie opalać się.

    Używanie kremów naz zmarszczki ma pewnie tyle sensu co pryskanie zeżartych już przez robaczki jabłek.

  • Geny geny i tyle w temacie, jak ktoś ma pecha to przed 30 ma i pryszcze i zmarszczki, a nie opalal się nie malował, ma lekką nadwagę itp.
  • Ale słońce też ma znaczenie, w Birmie kobiety smarują twarz tanaką - jakieś mielone drewno w paście i nie mają przebarwień i zmarszczek, a w krajach sąsiednich normalnie zmarszczki jak wszędzie.
  • Z tego co słyszałam, to tłuszcz wewnętrzny , to już w starszym wieku pomaga. Natomiast wolniej starzeje się naturalnie tłusta skóra.
  • Podobno na zmarszczki ma wplyw budowa czaszki, zwlaszcza kości jarzmowe, ktore stanowią stelaż dla mięśni i skóry:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.